Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-06-2018, 15:14
aneczka00 aneczka00 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aneczka00.polki.pl

Domyślnie Odp: Transport międzynarodowy

Miałam możliwość przesłania transportem znajomego kilka rzeczy dla rodziny za granicę. Jednak nie ufam mu do końca i postanowiłam skorzystać z przesyłek do anglii https://www.flypak.pl/ . Wyobraźcie sobie, że to była świetna decyzja. Paczkę mogłam bez problemu śledzić, a krewni otrzymali ją dokładnie w zaplanowanym terminie. Serdecznie polecam usługi kurierskie tej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2018, 08:46
Grysiu Grysiu jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Grysiu.polki.pl

Witam!

Ja specjalnie do mojej firmy przewozowej kupiłem małego dostawczaka do 3,5 tony. Nie jest to ciężarówka, ale większe towary mogę spokojnie przewozić po całej Europie. Nie trzeba też pilnować skomplikowanych formalności np. czasu jazdy. Trzeba natomiast mieć na uwadze pozostałe obowiązki takie jak ubezpieczenie czy przeglądy. Mogę jeszcze polecić stronę http://umowakupnasprzedazywzor.pl/, z której można bezpłatnie pobrać wzór umowy sprzedaży samochodu. Sam z niej korzystam gdy tylko kupuje samochód do firmy lub do domu. Umowa jest bardzo przejrzysta i wygodna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2018, 17:32
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

@aneczka00 ja miałam podobną sytuację ale ja od razu nadałam przesyłkę przez Sendit. Zapłaciłam za nią 60- złotych, ale byłam pewna, że przesyłka do mnie dotrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2018, 14:20
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Jeśli potrzebujecie naprawić chłodnię samochodową to niezawodni sa http://renotruck.pl/naprawa-chlodni-samochodowych/ Maja tu na tyle nowoczesny sprzet, że radzą sobie z każda awarią. Jęsli chodzi o częsci zamienne, to wspołpracuja z tyloma dostawcami, że są w stanie wynegocjować najlepsza cenę, tym samym będąc bardzo konkurencyjnymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2018, 18:26
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Wszystko zależy od tego, co konkretnie będziecie przewozić. Nie ma co ukrywać, że jednak tak specjalistyczne rzeczy jak transport zwierząt wymagają odpowiedniego przygotowania i przede wszystkim spełnienia wielu zasad. W przeciwnym razie narażacie się na poważne kary.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-2018, 09:28
Pannaes Pannaes jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Pannaes.polki.pl

Zależy jaki to towar i ile go potrzebujesz przewieźć ale wszystko jest do dogadania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2018, 08:52
Kamilla36 Kamilla36 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kamilla36.polki.pl

Obecnie bardzo ciężko jest znaleźć jakąś dobrą firmę transportową. Dobrymi opiniami jednak cieszy się ta, oferująca się na stronie: http://www.eurotransporter.pl/pl/tra...-do-rosji.html . Jeśli współpraca z nimi Cię interesuję, zajmują się oni dodatkowo innymi rodzajami transportu. Najlepiej po prostu bezpośrednio się z nimi kontaktować i dowiadywać jakie zlecenia mogą przyjąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-07-2018, 11:34
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

Jakbyście potrzebowali wynająć autokar na jakiś wyjazd to sprawdzi się firma Emka Trans z Żyrardowa http://www.emkatrans.com.pl/ Nie raz korzystaliśmy z ich usług i zawsze byliśmy zadowoleni. Mają dobrych kierowców i nowe samochody, bardzo dobrze wyposażone.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2018, 00:33
zuzka77 zuzka77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

My z kolei wynajmowaliśmy autokar na wycieczkę pracowniczą z firmy Furman http://www.przewozyzacharski.pl/ z Polic. Bardzo byliśmy zadowoleni, firma mega solidna, autokar w dobrym stanie technicznym, wszystko było jak należy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2018, 15:24
frankieefran frankieefran jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
frankieefran.polki.pl

Poszukujecie firmy specjalizującej się właśnie w tego typu usługach? zajrzyjcie na stronkę http://astonpartner.pl Oni proponują wam szeroką flotę pojazdów do nawet największych transportów do takich miast jak np. Szwajcaria, Niemcy, Austria, Włochy. Ich oferta dedykowana jest dla klienta biznesowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania