Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-12-2017, 02:48
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Domyślnie Odp: Transport międzynarodowy

Moi rodzice przed emeryturą postanowili przeprowadzić sie do Kanady, bo mój ojciec otrzymał tam genialną ofertę pracy. W rok zarobi tyle co tutaj w 10 lat. Chcą zabrać wszystkie swoje rzeczy i potrzebuja firmy, która mogłaby zając się transportem w miare przystępnej cenie. Po godzinie szukania trafilam tylko na tą stronę http://seacargoo.com/pl/eksport/kanada . Jak myślicie skorzystac z ich oferty czy szukać dalej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-2017, 10:10
fionnka009 fionnka009 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

Teraz bez problemu możecie znaleźć najtańszego kuriera, który dostarczy wam praktycznie co tylko chcecie z dowolnego miejsca na świecie. Gabaryty teraz już też nie są raczej przeszkodą. Popularny stał się także transport morski z Chin. Nie ma co się dziwić, jest to bardzo opłacalna opcja dla firm, a także osób indywidualnych. Na stronie https://www.brokerkurier.pl/transport-z-chin-do-polski znajdziecie firmę brokerską zajmującą się właśnie tym tematem. Proponują jedne z lepszych cen.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-2017, 13:14
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Akurat do takich rzeczy warto podchodzić z rozsądkiem. Wiele firm transportowych szuka dla siebie zleceń w takich miejscach jak Giełda Furgonetka. To chyba najlepsze rozwiązanie, bo dzięki temu możecie pozyskać ładunki powrotne, dzięki czemu nie tracicie pieniędzy i czasu na pustych przejazdach. Zastanówcie się nad tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-2018, 11:13
hektorka hektorka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hektorka.polki.pl

Ja polegam na sprawdzonej firmie, bo wiem, że z takimi transportami różnie bywa. Odkąd trafiłam na przewoźnika oferującego przewozy pasażerskie do Belgii korzystam tylko z ich usług i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-01-2018, 10:10
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Takimi usługami zajmuję się także firma http://astonpartner.pl W szczególności transportem i spedycją kierowaną dla biznesu. Jeżeli macie do przewiezienia coś mniejszego, ale i także materiały specjalistyczne, drobnicowe i wiele innych na tereny Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Włoch to zgłoście sie właśnie do nich
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-01-2018, 13:14
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Mnie niedawno interesowały przewozy do niemiec. Mojemu facetowi udało się znaleźć prace i dośc szybko potrzebowaliśmy takiego przewozu. Myslałam, że nie uda nam się znaleźć takiej trasy ale okazało się, że teraz jest bardzo wiele mozliwości jeżeli chodzi o takie przejazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2018, 09:45
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Patrzcie tutaj - http://www.dar-trans.pl/wynajem-busow
To jest sprawdzona firma, z którą od jakiegoś czasu współpracujemy. Profesjonaliście. Jasna umowa, punktualność, zawsze podstawiają porządne auta. Tak więc ogólnie - nie ma się czego czepiać. Pod względem poziomu i jakości - pierwsza liga, ale to możecie ocenić dopiero mając doświadczenia z innymi wykonawcami.
Nieprzeczytane 05-02-2018, 10:22
oleg53236 oleg53236 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
oleg53236.polki.pl

Jakie jest dokładnie twoje pytanie bo ja nie rozumie za bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-04-2018, 11:06
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Witam. Ja i mój mąż mamy nieduży biznes i będziemy sprowadzać towar z Chin. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda procedura odprawy celnej towarów bezpiecznych z uwzględnieniem pochodzenia produktów z Chin. Agencję już znalazłam http://ago.pl/ ale jeszcze na 100 % nie zdecydowałam się. Mam nadzieje że ktoś mi wyjaśni wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-04-2018, 22:31
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Gratuluję zawsze wszystkim, którzy podejmują tak ważne prace. Ja jestem za mało zorganizowana i spedycja nie byłaby dla mnie odpowiednia. Wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Mam swój mały biznes i to mi w pełni wystarcza. Niedługo planuję małe zmiany w zarządzaniu z systemem V-Desk od http://www.primesoft.pl/pl/elektroni...ieg-dokumentow i mam nadzieję, że przyniesie to planowane rezultaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania