Wr   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 05-06-2019, 08:26
izakarp izakarp jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
izakarp.polki.pl

Domylnie Jaki styl lubicie

Pewnie pierwsze co, to pomylicie, e pytanie o styl to chodzi mi o mod? Jednak nie, zaley mi na Waszych odpowiedziach ale w kwestii mieszka, mebli, czy wolicie styl industrialny, boho, skandynawski i moe jeszcze jaki inny? Zaley mi na odpowiedziach bo mam stare meble i chce je odnowi do salonu fryzjerskiego i chce wiedzie w jakich stylach czujecie si Wy, kobiety najlepiej Tu znalazam krok po kroku jak odnawiac meble - https://scandistyle.pl/jak-odnowic-m...krok-po-kroku/
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2019, 08:28
wujtruj wujtruj jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
wujtruj.polki.pl

Domylnie Odp: Jaki styl lubicie

Raczej luny i wygodny
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2019, 12:10
8kasia9 8kasia9 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
8kasia9.polki.pl

Raczej co nowoczesnego, ale bez bardzo fikunych ksztatw
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2019, 11:20
rammonka rammonka jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
rammonka.polki.pl

Zdecydowanie klasyka. Podoba mi si odkd zauwayam super zrobione meble kuchenne klasyczne u znajomej
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2019, 22:05
mamanikosikrk mamanikosikrk jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
mamanikosikrk.polki.pl

Zdecydowanie nowoczesno. Najlepiej te uniwersalna poniewa nie lubie oklepanych schematw.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2020, 12:20
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 23:17
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Anka6.polki.pl

A rnie, naprawd. Moe nie lubi rustykalnego style penego bibelotw. Raczej skaniaabym si do stylu nowoczesnego. Meble w tej kategorii najbardziej mi si podobaj. I tak sobie patrz na salony, ktre oferuj meble elblg https://dobremeble.elblag.pl/salony-meblowe/ i chyba najwysza pora w kocu zrobi u siebie przemeblowanie
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 14:58
karinaa89 karinaa89 jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
karinaa89.polki.pl

Przecie najwaniejsze jest to, by znale taki styl, jaki najbardziej si Wam pasuje. Osobicie polecam Wam pomyle o tym, jak w Waszym domu mog sprawdzi si nowoczesne stoy barowe. Jeli jeszcze ich nie sprawdzalicie, to koniecznie si im przyjrzyjcie.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:24.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.