Wr   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 28-01-2020, 18:51
Sonne820 Sonne820 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Sonne820.polki.pl

Domylnie Odp: Transport midzynarodowy

Od siebie mog poleci firm Rhenus Logistics https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/...rtu-drogowego/. Uwaam, e to firma godna polecenia ze wzgldu na jako wiadczonych usug i fakt tego, e s niezawodni. Jak najbardziej polecam
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-2020, 01:49
logistyk logistyk jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
logistyk.polki.pl

Osobicie mog z czystym sercem poleci SPN Logistics - dla mnie udao si im zrealizowa transport morski z Chin w wyjtkowo szybki sposb. Co wicej, dziki nim udao mi si zaoszczdzi sporo pienidzy dziki naprawd ogromnej optymalizacji caego procesu pod ktem dokumentw.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2020, 12:07
mickey13 mickey13 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
mickey13.polki.pl

Z wasnego dowiadczenia wiem, e adna przeprowadzka do prostych nie naley a ju zwaszcza jeli chodzi o tak midzynarodow. W sumie to mona znale duo dobrych firm, ktre wiadcz takie usugi ale lepiej jest uda si do takiej z polecenia. Najwaniejsze jest by mie pewno, e wszystko bdzie odbywa si odpowiednio i szybko. Ja jak organizowaam przeprowadzk z Anglii do Polski to bardzo pomg mi w tym ten blog https://www.business-europa.co.uk/ Dlatego te polecam przeczyta go, gdy mona si dowiedzie wielu ciekawych informacji
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-02-2020, 13:13
rsito91 rsito91 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
rsito91.polki.pl

Miasto: Misk Mazowiecki

Z swojej strony polecam firm spedycyjn https://speedycja.pl/. Korzystaem i jestem zadowolony. Dostawa o czasie i na czas. Wysoka jako usugi w atrakcyjnej cenie. Z pewnoci firma warta zaufania.
Nieprzeczytane 13-02-2020, 11:11
Jurek332 Jurek332 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
Jurek332.polki.pl

Na pewno jeli chodzi o tego typu transport i to duych gabarytw jak maszyny, kontenery czy nawet odzie warto jest zaufa sprawdzonej i dowiadczonej firmie jak jest na przykad hds-marcinkiewicz.pl. Maj oni dowiadczenie w realizacji takich usug i na pewno warto jest si z nimi wtej sprawie skontaktowa
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2020, 21:47
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
olecka91.polki.pl

Mnie ostatnio zainteresowa Transport Krajowy i chyba skorzystam z usug firmy M&W Spedition. Z tego co widziaam ma ona bardzo du flot i dziaa sprawnie oraz profesjonalnie. Kto z was korzysta z usug tej firmy transportowej?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2020, 06:07
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: Transport międzynarodowy

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 21:47
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Anka6.polki.pl

Ja ostatnio syszaam, e na najwyszym poziomie spedycja morska oferowana jest przez https://www.znajdzkuriera.pl/aktualn...i-lotnicza,166 . Warto dokadnie zapozna si z ofert tej firmy, posiada ona certyfikaty, pozwolenia oraz wieloletnie dowiadczenie.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:52.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.