Wr   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A moe news o szczepionkach i nieporzdanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 16-12-2019, 14:44
dariasl dariasl jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
dariasl.polki.pl

Domylnie Budowa domu, a okna

Pytanie do osb, ktre budoway dom - czy mielicie problem z wyborem okien? Ja z mem nie moemy si zdecydowa, czy wybra wiksze czy mniejsze... Obydwie moliwoci maj pen gam plusw i minusw... Jakie s Wasze dowiadczenia w tej kwestii? Mi si podobaj due okna, robione na wymiar. Wydaje mi si, e ju nie jest to (zamwienie okien na wymiar) tak drogie i problematyczne jak kiedy, prawda? Jedne co to due okna trudno udekorowa :P tak, jak wskazuje artyku: https://firanydywanex.pl/blog/aktual...dekoracje.html
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2019, 18:04
pukla123 pukla123 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
pukla123.polki.pl

Domylnie Odp: Budowa domu, a okna

Przy budowie pewnie bd robione szalunki stropowe gdyby potrzebowa do nich materiaw i akcesoriw to w sklepie serwisbudowy.pl znajdziesz wszystko i to w okazyjnych cenach.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-2020, 18:17
renatarey renatarey jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
renatarey.polki.pl

oknoplast robi bardzo dobre okna
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-2020, 12:44
Elzbieta78 Elzbieta78 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Elzbieta78.polki.pl

Dom musi by zaopatrzony w najlepsz technologi. Wwczas pozwala on oszczdzi prd oraz co za tym idzie - pienidze.
Nieprzeczytane 12-02-2020, 06:39
aleksa36 aleksa36 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
aleksa36.polki.pl

Jest wielu producentw, ktrzy robi solidne i trwae okna.Sama kupowaam takie z podkrakowskiej firmy. Wczeniej jednak musiaam dokona inwentaryzacji stanu technicznego budynku, to co takiego http://www.metris.com.pl/p/77,inwentaryzacja_zabudowy Z racji, e budynek ju by wybudowany i ma swoje lata, wszystkie dziaania musiay by poprzedzone najpierw gruntownym badaniem.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2020, 16:16
owijek owijek jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
owijek.polki.pl

drewniane najlepsze
Nieprzeczytane 17-02-2020, 11:42
makalica87 makalica87 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
makalica87.polki.pl

To ja temat uzupeni jeszcze o namiar na firm https://plisyokienne.pl/ , ktra w Warszawie robi rewelacyjne plisy i moskitiery. Myl, ze niejednej z Was kontakt do nich moe si przyda.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2020, 09:31
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 19:50
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
bobik2323.polki.pl

A skoro ju o budowie domu mowa, to w jakim biurze projektowym zamawialicie jego projekt? Nam bardzo spodobay si projekty oferowane przez MG Projekt. Czy kto z Was mia wczeniej z t pracowni do czynienia?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane Dzisiaj, 20:57
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
karinaa89.polki.pl

Faktycznie, to bardzo istotna kwestia. W kocu dzisiaj powinnicie podej do tematu na powanie, szczeglnie w kwestiach zwizanych z doborem projektw. Jeli dobrze to zorganizujecie, to bdzie Wam o wiele prociej utrzyma dom i czerpa satysfakcj z czasu w nim spdzonego. Warto zajrze do https://www.archeton.pl/ i samemu sprawdzi, co dzisiaj jest na topie w kontekcie budownictwa.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.