Wróć   Forum Mamotoja.pl > Przepisy kulinarne > Przepisy kulinarne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Przepisy kulinarne Sprawdzone potrawy i sposoby ich wykonania

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-01-2020, 09:24
Tysiawroclaw Tysiawroclaw jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Tysiawroclaw.polki.pl

Domyślnie Odp: Uwielbiam słodycze

Bardzo lubie wszelakie lody amerykanskie w tych małych kartonowych kubeczkach. Do tego czekolady Kinder i Milka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-02-2020, 16:49
Marlenka33 Marlenka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Marlenka33.polki.pl

A ja nie jadłam jeszcze takiego ciasta bananowego o którym pisze dzieckolasu ale potwierdzam że masa fajnych przepisów jest w necie. Mam dwie lewe rece jeśli chodzi o pieczenie ale radzę sobie bo znalazłam też przepisy https://www.przepisy.pl/przepisy/cia...-bez-pieczenia na ciasta bez pieczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-2020, 16:28
MariolaKrawiec MariolaKrawiec jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MariolaKrawiec.polki.pl

Trzeba sie dobrze zastanowic nad jedna rzecza, czy nie lepiej zaczac robic sobie wszelkiego rodzaju smakolykow we wlasnym zakresie? Niby w sklepach mozna cos dostac jednak jest to najczesciej watpliwej jakosci. Zostaje jeszcze cukiernia ale w takiej bardziej renomowanej ceny sa zawsze zaporowe. Na pomoc przychodzi jak zwykle internet w ktorym nie tylko znajdziemy wiele poradnikow na temat gotowania czy pieczenia, a nawet same przepisy. Osobiscie to lubie serwisy gdzie to sami uzytkownicy zamieszczaja swoje propozycje. Jednym z takich jest - https://uwielbiam.pl/przepis/faworki-5 na ktorym znalazlam idealny przepis na tlusty czwartek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-2020, 10:17
wielgoszka wielgoszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wielgoszka.polki.pl

Ja też uwielbiam słodycze. Tylko już zauważyłam, że już te sklepowe nie bardzo mi smakują, tzn. jest ich już coraz mniej. Większość jest dla mnie za słodka i w dodatku smakują jakoś tak sztucznie... Dla tego staram się co jakiś czas przygotowywać domowe słodkości - zwykle są to jakieś proste ciasta albo ciasteczka. A ostatnio robię też desery z kaszy manny i różnych owoców - mało pracy a smak świetny :
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2020, 11:27
Gosia_Maldecka Gosia_Maldecka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gosia_Maldecka.polki.pl

Ja żyć nie mogę bez słódkiego Najciężej zachowywać sylwetkę, dla tego muszę siebie ograniciać. Ale jak już mam ochotę to robię perfekcyjny tort z biszkoptów. Ostatnio przeczytałam sekrety robienia prawdziwego biszkoptu. Może komuś się przyda https://sugar-craft.pl/_blog/30-Perf..._biszkopt.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-03-2020, 15:42
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

No słuchaj, jak lubisz takie przekąski niezdrowe jak słodycze czy czipsy to mam dla ciebie fajne przepisy, tutaj https://www.nasygnale.pl/czym-zastap...piec-pomyslow/ masz pomysły na placki z bananów, guacamole, muffiny owsiane. Mi smakują te dania więc i tobie powinny, sama sprawdź.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2020, 14:29
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Ja bardzo lubię najróżniejsze wypieki. Sama też spędzam wiele czasu w kuchni i nie wyobrażam sobie pieczenia bez niektórych akcesoriów. Bardzo przydatne są między innymi worki cukiernicze - można je zakupić na stronie https://sklep.polmarkus.com.pl/worki...iebieski-31787.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania