Wr   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybr wzka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 12-06-2018, 16:17
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Domylnie Odp: Wyprawka a pienidze, ile?

Chyba lepiej cos kupi konkretnego. Pienidze ... czy ja wiem, wolaabym dosta prezent. Na przykad materacyk porzdny do eczka https://materacyk.pl/ Tu maj fantastyczne, jest w czym przebiera. Poza tym otrzymacie tu wszystko co potrzebne do zdrowego i spokojnego snu dziecka.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2018, 07:18
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
gilza.polki.pl

myl, e ciko tak dokadnie oszacowa koszta penej wyprawki bo wszystko zaley od tego jakiej jakoci przedmioty bdziesz kupowa. Jak si okazuje nie trzeba wydawa majtku by kupi np wietny fotelik samochodowy. Ja zdecydowaam si na zakup modelu Rotario z Easy Go ( przedzia wagowy 0-18 kg ). wietna jako wykonania, mozliwo rotacji fotelika o 360 stopni, homologacja UE i rozsdna cena, zapaciam co okoo 750 z.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2018, 13:03
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
elabarbara.polki.pl

Niestety nie da si wyliczy ile potrzeba pienidzy na wyprawk. Ale warto szuka , bo mona trafi na fajne okazje, cenowe, wyprzedae itd. Najlepiej to szuka na ceneo tu maj adne i nowoczesne eczka dla niemowlt https://www.ceneo.pl/Lozeczka_dzieci...niemowlece.htm mona zobaczy w jakich sklepach dane eczko jest dostpne i ile kosztuje.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-07-2019, 14:21
pieknyolek pieknyolek jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
pieknyolek.polki.pl

Serdecznie zapraszam na stron http://tania-polisa.com/oferta/
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2019, 11:58
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Ja bardzo polecam przyjrze si ofercie sklepu https://baby-stars.pl/ . Kupiam u nich przepikny kocyk dla bratanka - taki caoroczny. liczny, kolorowy, z antyalergicznych materiaw. Maj te np. zestawy pocieli, przecierada, poduszeczki profilowane, kokony, rogale do karmienia, roki i wiele innych.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2020, 04:37
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2020, 11:49
Monika4K Monika4K jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
Monika4K.polki.pl

Wyprawka do szpitala nie jest jakim ogromnym wydatkiem myl ze spokojnie 200 z wystarczy. No chyba, e kto faktycznie chciaby takie wypasione ubranka dla dzieci i rne zbdne a czsto narzucane modym mamo akcesoria. Ja swoj wyprawk skompletowaam w internetowym sklepie https://bebeconcept.pl/kategoria/akc...-dla-niemowlat . Serdecznie polecam
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:48.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.