Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-11-2017, 12:40
filcomp filcomp jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
filcomp.polki.pl

Blog Entries: 2
Lightbulb Zabawki na prezent pod choinkę dla 3+latka

Jestem ojcem Filipa i zastanawiałem się ostatnio na zabawką dla niego. Dlatego wpadłem na pomysł zrobienia listy najfajniejszych i na czasie zabawek dla przedszkolaka. Coś macie do zaoferowania ? Ja znalazłem ciekawy artykuł tutaj : https://www.kochamzabawki.eu/top-10-...czny-n-12.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2017, 14:40
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie Odp: Zabawki na prezent pod choinkę dla 3+latka

Dla 3 latka bardzo fajnym prezentem pod choinkę moim zdaniem byłby taki szczeniaczek https://www.al.to/p/321592-zabawka-i...-labrador.html Piesek reaguje na polecenia i wykonuje różne sztuczki. Przy tym opieka nad takim elektronicznym, słodkim szczeniaczkiem nauczy pociechę odpowiedzialności, cierpliwości a przy tym da mnóstwo radości. Przy tym jest ślicznie wykonany i niezwykle miły w dotyku
Stary 06-12-2017, 13:09
kornela1989 kornela1989 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Hm, zadajesz ciekawe pytanie. Ja mam na szczęście już starsze dzieci, ale też miałam problem co im kupić. Dlatego ze strony listymikolaja.pl zamówiłam wideo dla bliźniaczek, dla każdej inne . Wiem, że odkrycie korespondencji od samego Mikołaja będzie dla nich podniecające i niesamowite. Do tego dołożyłam paczkę słodyczy z ukrytymi pieniędzmi. Wiem, że będą zachwycone. Jeśli jednak Ty chcesz kupić tylko i wyłącznie zabawki dziecku, proponuję przejrzeć reklamy i krążące w necie rankingi. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2017, 12:54
madd11's Avatar
madd11 madd11 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madd11.polki.pl

Mi się wydaje, że warto wybrać coś z odzieży Całkiem ok jest na przykład ta hurtownia odzieży Sporo tam przeróżnego rodzaju wartościowych prezentów
Stary 10-12-2017, 16:38
olcia3007 olcia3007 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olcia3007.polki.pl

Z prezentami zawsze jest zagwozdka, na rynek co chwilę wychodzą nowe zabawki i czasem naprawdę ciezko nadążyc. Córka marzy o piesku, ale poki co się nie zgodze, bo mamy w domu tez niemowlaka. Dlatego wpadłam na pomysl, aby kupić jej mopsiaka https://bebito.pl/figurki/paskudniaki-i-mops-3-rodzaje Co myślicie? Chyba się ucieszy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2017, 09:42
annatokarska annatokarska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annatokarska.polki.pl

A taki komplet dziecięcy - http://m-moda.pl/oferta/odziez-dziec...-mix-kolor-476 ? W dobrej cenie jest
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2017, 09:37
4toys 4toys jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
4toys.polki.pl

Akurat jeżeli chodzi o zabawki pod choinkę dla dzieci, to ważne aby były trafione i nie poszły w kąt już po kilku dniach. Polecam zestaw klocków, mogą być Lego
Stary 24-12-2017, 15:19
makarena75's Avatar
makarena75 makarena75 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
makarena75.polki.pl

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Stary 16-01-2018, 09:16
mojeklocki24 mojeklocki24 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mojeklocki24.polki.pl

Potwierdzam- klocki Lego to znakomity pomysł na prezent dla dziecka pod choinkę i nie tylko, akurat tym zajmujemy się na co dzień i będziemy mogli pomóc, doradzić
Stary 18-01-2018, 09:40
pelaa95 pelaa95 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pelaa95.polki.pl

Ja postawiłam na coś czym synek będzie się mógł bawić dłużej. Sterowany samochód wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem, więc postanowiłam poszukać ciekawych modeli w internecie. Trafiłam na sklep welovekids i tam znalazłam świetny model. Przesyłka dotarła bardzo szybko więc dziecko jak zobaczyło paczkę od razu zabrało się do rozpakowywania. Jego reakcja na to jak auto zaczęło się poruszać była bezcenna. Teraz dziecko bawi się nim na okrągło, wystarczy tylko wymieniać baterię. Konstrukcja jest bardzo solidna a to ważne ponieważ auto często zderza się z różnymi przeszkodami jak np noga od stołu, meble itp. Najlepsze w tym prezencie jest też to że nadaje się dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych dzięki czemu może być ciekawym pomysłem dla 3 latka jak i 6 latka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania