Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-01-2017, 13:03
avenger3's Avatar
avenger3 avenger3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
avenger3.polki.pl

Domyślnie Odp: Ocieplenie dachu

Może popytaj znajomych w tej kwestii? Wydaje mi się, że to może być najlepsze źródło informacji
Nieprzeczytane 18-02-2017, 11:18
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Hurtownia Heban ma bardzo ciekawe propozycje jeśli chodzi o budowę i wykończenie domu. W kwestiach związanych z ociepleniem możesz śmiało zgłosić się do ich centrum dociepleń: http://www.heban.net/centrum-docieplen-budynkow i pogadać ze specjalistami. Na pewno coś doradzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2017, 13:34
natalia_323 natalia_323 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
natalia_323.polki.pl

Blog Entries: 12

Ocieplając dach warto także zwrócić uwagę na to w jakim stanie są okna . Warto zwrócić uwagę czy nie lepiej ich wymienić by zaoszczędzić na ogrzewaniu. Polecam okna od http://okna-domin.pl . Prawda jest taka, że nowe okna też muszą być dobrze zamontowane...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2017, 08:37
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Moim zdaniem samo ocieplenie dachu to nie wszystko. Warto zawczasu uniknąć cieknącego dachu stawiając na zabezpieczenie membraną. Taki preparat nie kosztuje majątku, a daje fantastyczny efekt. Tworzy na powierzchni hydroizolacyjną powłokę. Zabezpiecza dach przed przeciekaniem i złym wpływem warunków atmosferycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-2017, 12:38
toratmy4 toratmy4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
toratmy4.polki.pl

Domyślnie art-tom

Jak już ocieplanie domu to i drzwi solidne. Cenowo nie wyjdzie dużo więcej, a dużo bezpieczniej się człowiek będzie czuł. Polecam producenta art-tom, link do strony: http://www.art-tom.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2017, 16:00
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

A jakie macie konstrukcje dachu? Najlepiej wykonać go przy użyciu wiązar w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-inves...ek-kolczastych Dzięki temu można mieć pewność, że dach posłuży przez wiele pokoleń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2017, 16:44
malgosiaczek malgosiaczek jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
malgosiaczek.polki.pl

Moim zdaniem najlepszym sposobem na ocieplenie dachu jest metoda natryskowa pianki PUR. Taką izolację wykonuje się błyskawicznie. Nadaje sie do nowych jak i starych budynków. Możecie zapoznać się z tą metodą na stronie firmy TGA Izolacje http://ocieplaniepianka.pl/oferta/ocieplanie-dachow/ . Ja ocieplałam dach tym sposobem zeszłej jesieni i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-2017, 21:09
dama13 dama13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

Ocieplenie domu jest bardzo ważne, ponieważ pomaga nam to zaoszczędzić energię. My potrzebne materiały do ocieplenia znaleźliśmy
w sklepiedocieplajdom. Mają bardzo dużo materiałów potrzebnych do budowy domu, chemię budowlaną, produkty do ocieplenia i nie tylko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2017, 10:59
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Ocieplanie dachu bardzo się przyda, tylko najlepiej zrobić to naprawdę posządnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-2018, 18:58
hektorka hektorka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hektorka.polki.pl

Ja miałam kładziony dach lata temu, a wtedy wszystko robiło się po kosztach więc niestety nie było to zrobione zbyt dobrze. Teraz się odczuwa tego skutki... Czeka nas właśnie wymiana dachu i tym razem postawimy na Gerard Corona http://dachynowazelandia.pl/gerard-corona/ Czytaliśmy i słyszeliśmy opinie, że to pokrycie jest dobre i trwałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania