Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki edukacyjne dla malucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

    Najlepszą zabawką edukacyjną są BUM BUM RURKI. U nas w przedszkolu i w domu robią furorę. Zabawka na lata. Nie do zniszczenia.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

      A może jeździk dziecięcy ***** Car będzie dobrą opcją na prezent dla dziecka,nie sadzisz? Bo mim zdaniem jak najbardziej należy brać go pod uwagę. W razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy na forum.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

        Napisane przez jasia111 Pokaż wiadomość
        Najlepszą zabawką edukacyjną są BUM BUM RURKI. U nas w przedszkolu i w domu robią furorę. Zabawka na lata. Nie do zniszczenia.
        A co to jest bo jakoś po nazwie nic mi nie przychodzi do głowy? i do jakiego wieku dziecka sprawdzi się ta tajemniczo brzmiąca zabawka?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

          Szereg ciekawych zabawek edukacyjnych dla młodszych jak i nieco starszych dzieci znajdziecie również u nas,w razie pytan zawsze chętnie doradzimy i pomożemy na forum

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

            ja mam dość dużo zabawek edukacyjnych (mula, kula, tablet dla dziecka itd), ale jednak najbardziej dziecko lubi sorter, duży sorter żyrafę z 18 klockami do celowania, jeszcze jej się nie znudziła, długo się już nią bawi

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

              a nie myślałaś może zeby kupić mu tablet taki dla dzieci o np taki http://www.mixmedia.pl/top-produkty-...ebookow,a-2809 ? moze niekoniecznie taki typowo edukacyjny już jak z vtech tylko normalny i zainstalować mu gry edukacyjne np duckie deck? to w sumie było by bardziej opłacalne

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                Pomysł fajny również się nad tym zastanawiałam, jednak nie ma to jak wspólna nauka z dzieckiem
                My póki co nie uciekamy zbytnio w elektronikę na to przyjdzie jeszcze czas jak będzie starsza
                w dodatku przebywanie przed monitorem nie jest zdrowe dla małych oczek dziecka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                  Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
                  Jakie zabawki edukacyjne sprawdzają się w przypadku dziecka w wielu 1,5 roku? Szukam i szukam, bo potrzebuję czegoś na prezent dla malucha koleżanki, ale cały czas nie potrafię się zdecydować.
                  Podpowiecie coś?
                  U przyjaciółki widziałam w domu domek interaktywny Dumel. Fantastyczna zabawka dla malucha. Wszystko się otwiera, drzwi np. wydają dźwięk (skrzypią), ale jak przełączymy, to maluszek usłyszy rymowankę o zamykaniu drzwi. Jak otworzy maleńki kibelek - dowie się, że po skorzystaniu trzeba myć ręce. To nic, że 1,5-roczny dzieciaczek nie umie korzystać z prawdziwego kibelka. Ta zabawka właśnie tego uczy. Jest też bardzo dobrze wykonana.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                    oj kochana wszystko zależy od dziecka, 1,5 roczne dziecko mimo ze nie każde nie mówi to wiele rozumie również to gdzie robi się siusiu czy kupkę, córcia jest na to dowodem bo w tym wieku była już odpieluchowana
                    zabawka fajna, ale może dla młodszego dziecka

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                      Z tego typu zabawek mi najbardziej odpowiadają gry edukacyjne. U mnie córka uwielbia spędzać czas przed komputerem i chciałabym żeby coś z tego wyniosła. Szukałam jakiś konkretnych rozwiązań i dowiedziałam się że Akademia Umysłu JUNIOR ma bardzo fajne programy dostosowane do wieku dziecka.Sprawdzałam nawet tu http://www.akademia-umyslu.com.pl/ jakie sa te programy.A że niedługo dzień dziecka to chyba sprezentuje jeden z takich programów mojej córce.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                        myślę że taka układanka edukacyjna będzie eis świetnie nadawać http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..sci-m-005.html

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                          Napisane przez zosinka898 Pokaż wiadomość
                          myślę że taka układanka edukacyjna będzie eis świetnie nadawać http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..sci-m-005.html
                          bardzo ciekawe, jeszcze takiej nie widziałam, a bardzo lubię tego typu rzeczy dla dziecka. choć moje ma dopiero rok, już gromadzę różne puzzle, układanki

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                            Mata edukacyjna to chyba najpopularniejsza zabawka dla dziecka jeżeli chcemy aby od początku uczyło się logicznego myślenia oraz kształtowało wyobraźnię. W sklepach internetowych znajdziemy szeroki wybór zabawek,wystarczy tylko poszukać,a teraz dodatkowo są niższe ceny,promocje

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                              Ze swej strony zachęcam do zaintersowania się koncepcją powrotu do naturalnych zabawek, z drewna rozwijających w dzieciach kreatywność.
                              Domek dla lalek to jedna z tego typu zabawek, kluczowe jest wykonanie go z naturalnych elementów tak by dziecko mogło poznawać zarówno strukturę naturalnego drewna jak i zapach. Pozostawiając sobie pole do własnej aranżacji.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

                                Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
                                Jakie zabawki edukacyjne sprawdzają się w przypadku dziecka w wielu 1,5 roku? Szukam i szukam, bo potrzebuję czegoś na prezent dla malucha koleżanki, ale cały czas nie potrafię się zdecydować.
                                Podpowiecie coś?
                                Ja bardzo często zamawiam na lilu: http://www.lilusklep.pl/ - mają tam naprawdę fajne zabawki edukacyjne, bezpieczne i kreatywne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X