Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kredki do kąpieli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kredki do kąpieli

    Dziewczyny czy kupowałyscie może swoim dzieckiom takie specjalne kredki do kąpieli co można nimi pisać po wannie, płytkach...? Zastanawiam się nad kupnem dla mojej córy ale zastanawiam się czy one są faktycznie tak łatwo zmywalne jak to zapewniają sprzedawcy? Przed zakupem chciałam się poradzić bo nie zamierzam po kąpieli szorować jeszcze przez pół godziny ścian
  •    
       

    #2
    Odp: kredki do kąpieli

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Dziewczyny czy kupowałyscie może swoim dzieckiom takie specjalne kredki do kąpieli co można nimi pisać po wannie, płytkach...? Zastanawiam się nad kupnem dla mojej córy ale zastanawiam się czy one są faktycznie tak łatwo zmywalne jak to zapewniają sprzedawcy? Przed zakupem chciałam się poradzić bo nie zamierzam po kąpieli szorować jeszcze przez pół godziny ścian
    ja nie kupowałam ale moja szwagierka tak i twierdziła, ze nie było w kwestii domycia wanny zadnych problemów fajne też są tabletki do rozpuszczania w wodzie - która nadaje jej kolor - Rossmanowskie na pewno nie pozostawiają śladów - przetestowane

    Skomentuj


      #3
      Odp: kredki do kąpieli

      Ja to nie nadążam za nowościami Pierwsze słyszę o tych kredkach

      Skomentuj


        #4
        Odp: kredki do kąpieli

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Ja to nie nadążam za nowościami Pierwsze słyszę o tych kredkach
        Aj Lara bo moja mała znowu wymyśla z kąpielą,nie chce wejść do wody, ale jak już wejdzie to wyjść nie chce, tak źle tak nie dobrze. Szukałam w necie zabawek do kąpieli i właśnie o takich kredkach przeczytałam i chyba się na nie zdecyduje

        Skomentuj


          #5
          Odp: kredki do kąpieli

          Poważnie istnieje coś takiego jak kredki do kąpieli? Szczerze mówiąc to ja również nigdy wcześniej o tym nie słyszałam ale może być to faktycznie bardzo fajną zabawą dla dziecka,ile kosztują takie kredki?

          Skomentuj


            #6
            Odp: kredki do kąpieli

            o super pomysł z tymi kredkami. Synuś jeszcze plumka się w plastikowej wanience ale jak tylko przejdziemy do dużej wanny to czemu nie

            Skomentuj


              #7
              Odp: kredki do kąpieli

              Napisane przez babybest_eu Pokaż wiadomość
              Poważnie istnieje coś takiego jak kredki do kąpieli? Szczerze mówiąc to ja również nigdy wcześniej o tym nie słyszałam ale może być to faktycznie bardzo fajną zabawą dla dziecka,ile kosztują takie kredki?
              Na allegro od 10 do 20 zł można kupić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kredki do kąpieli

                Poszperałam trochę w internecie, poczytałam opinie i raczej się wstrzymam z tymi kredkami, ogólnie inni piszą że to fajna zabawa, ale jak małej pokaże że można pisać po ścianie to mogę potem nad tym nie zapanować. Jest za mała żeby zrozumieć że w łazience można ale w pokoju to już nie muszę poszukać innej zabawki do kąpieli

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kredki do kąpieli

                  Fakt, że potem rzeczywiście ciężko zapanować nad takim malowaniem po ścianach, ale dzieci - nawet bez kredek w wannie - dość szybko odkrywają taką możliwość I testują

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kredki do kąpieli

                    kredki do kąpieli to super zabawa, my używamy od jakiegoś roku, nie za każdym razem ale tak raz na tydzień i dziecko jest szczęśliwe.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kredki do kąpieli

                      Zdecydowanie polecam - http://pontipino.pl
                      Przecież zabawek do wody jest całe mnóstwo. Najważniejsze to dobrać takie, które będą waszym dzieciom odpowiadały. Po co kombinować?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kredki do kąpieli

                        W kpieli jest masa sposobw na zabawę z dzieckiem. Wystarczy użyć misek do przelewania wody i już dziecko ma frajde.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kredki do kąpieli

                          Bardzo ciekawie to wygląda
                          Człowiek może być samotny mimo miłości wielu, bo dla nikogo nie jest przecież tym "najukochańszym".

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X