Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    27otsifem jak ja Ci zazdroszczę, że temat smoczka macie za sobą, u nas DIDI to jest najważniejsza rzecz dla Majki, nie mam na razie pomysłu jak ją od niego odzwyczaić, jest tu dużo propozycji od innych mam, będę coś w wakacje próbować, czekam aż skończy 2 latka.
    uda się go wyeliminowac i Wam zobaczysz , my cos mamy teraz kryzys z wołaniem na nocnik i mały bunt na tą kwestie ;/ eh a było tak ładnie , jak bedzie ciepło i pełono atrakcji to bedzie Maje można zająć fajnymi rzeczami, ja trzymam za Was Dziewczyny mocno kciuki

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

      Też liczę na to ciepło i atrakcje, że to będzie dobry moment zarówno na pożegnanie smoczka jak i pieluszek u nas też w wołaniem na nocnik obecnie jest kryzys

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

        u nas było juz całkiem całkiem dobrze w tym temacie od zeszlego tygodnia jest kryzys - wola ale niekiedy, wogole bardzo nie chetnie siada na nocnik zawsze bylo okeij w tej kwestii a teraz bunt ;/ a ja nie chce nic na sile aby jej nie zrazic ale ogrom cierpliwosci jest potrzebny szczerze powiedziawszy - ja cs czuje ze zaczyna sie u nas bunt dwulatka powoli

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

          Zdecydowanie jestem zdania - im szybciej tym lepiej. Od początku moje dziecko dostawało smoczek wyłącznie do zasypiania. W dzień nie nosił go w ogóle. Razem z rockiem odstawiliśmy smoczek na dobre.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

            A jeśli chodzi o sprawy nocnikowe, z tym jest o wiele gorzej. Lepiej spisuje się nakładka na toaletę, ale z tym też różnie bywa

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

              Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
              A jeśli chodzi o sprawy nocnikowe, z tym jest o wiele gorzej. Lepiej spisuje się nakładka na toaletę, ale z tym też różnie bywa
              u nas bylo juz bardzo dobrze w tej kwestii a teraz bunt i nie wiem cogo wywołało - chyba wkraczamy w bunt dwu latka,w prawdzie na pełne odpeluchowanie czekamy na cieplejsze dni ale Zosia sygnalizowala nam z chce nocnik, a teraz robi to rzadko strasznie ;/i jest bunt na ta kwestie jak nic

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

                No to nie ma co naciskać, widzisz to tak jak u nas z myciem włosów też nie wiem co się stało że tak nie lubi myć. Ja juz nie moge się doczekać kiedy pożegnamy pieluch!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

                  ja nie naciskam - bo wiem ze moze to przyniesc odwrotny skutek, tez szukam przyczyny i nio nie wiem co sie stalo, tak jakbysmy sie cofneli w czasie z nocnikiem lekko i zaczynamy od nowa, mam nadzieje ze jednak bunt szybciutko minie i wrocimy na dobre tory

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

                    Mój starszy miał jakieś 2-2,5 roku. Pani doktor zwróciła uwagę, że zgryz zaczyna się lekko skrzywiać i trzeba się pozbyć. Powiedziałam o tym partnerowi. Zaznaczyłam że musimy coś wymyślić aby pożegnanie przeszło bezboleśnie. Wyszłam do pracy a była zmianowa i akurat ten tydzień wracałam bardzo późno. Tata po prostu przestał dawać dziecku smoczek do spania. Nie było oduczania, mały sam zapomniał
                    szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

                      Mój Seba siadał na nocnik jak skończył rok, a ja pękałam z dumy, a potem nagle tak jak piszecie jakiś bunt, nocnik to zło i takie tam. Też już bym chciała odstawić pieluchy. Chłop jak dąb, a pampersy nosi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

                        Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
                        Mój Seba siadał na nocnik jak skończył rok, a ja pękałam z dumy, a potem nagle tak jak piszecie jakiś bunt, nocnik to zło i takie tam. Też już bym chciała odstawić pieluchy. Chłop jak dąb, a pampersy nosi
                        no właśnie chyba każde dziecko ma buntownicz czas na nocnik w pewnym czasie bo co slysze to dziecko super sobie radzi a potem cos sie dzieje i jest krok w tył, choc dzis u mnie Moda ładnie pokazuje ze chce nocnik ehh te dzieciaki

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

                          martha - wiesz moja córka jak zapomniałam jej na noc założyć pampersa tak od tego czasu nie nosi już w ogóle a zamiast na nocnik to idzie do łazienki może to i przez to że widzi starszego brata Ale z buntami u dziecka to właśnie różnie bywa

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kiedy rozstać się ze smoczkiem?

                            kiedy się rozstać ? ja bym raczej powiedziała, czy w ogóle smoczek dawać... nie dawać smoczka, niepotrzebnie szkodzi i do niczego się nie przydaje w trakcie ząbkowania

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X