Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak śpi roczne dziecko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak śpi roczne dziecko?

    Mamy roczniaków i nieco starszych dzieci, napiszcie, ile godzin w nocy przesypiają wasze dzieci? Śpią już prawie przez całą noc bez przerwy czy może wciąż budzą się co 2-3 godziny?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Jak śpi roczne dziecko?

    Mój synek teraz ma 2 latka i 2 miesiące i czasem w nocy o 4 już nie śpi bo jest wyspany, a jak miał rok to przesypiał bez problemu noce , chyba że mu było duszno, albo coś się śniło to wtedy nie ale takto po ukończeniu miesiąca spał całe noce .

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak śpi roczne dziecko?

      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
      Mój synek teraz ma 2 latka i 2 miesiące i czasem w nocy o 4 już nie śpi bo jest wyspany, a jak miał rok to przesypiał bez problemu noce , chyba że mu było duszno, albo coś się śniło to wtedy nie ale takto po ukończeniu miesiąca spał całe noce .
      Wow, całe noce po ukończeniu miesiąca? Dziecko idealne Mój roczniak budzi się ciągle niestety co 2 a nawet co godzinę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak śpi roczne dziecko?

        Napisane przez weronikawu Pokaż wiadomość
        Wow, całe noce po ukończeniu miesiąca? Dziecko idealne Mój roczniak budzi się ciągle niestety co 2 a nawet co godzinę
        Ale to synek. Córka jest już odmienna Wiesz mój synek nie jadł z cycka tylko z butelki ściągałam i na noc dostał 220 ml i sie najadł i dzięki temu spał. A takie dzieciaki z cycka jak ciągną to nie wiadomo ile zjedzą i w sumie ile też śpią przy tym cycku, ja moją co troche trykam jak przysnie by jadła bi takto moment i niby spi , tylko że jak odkładam ją to jest wycie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak śpi roczne dziecko?

          mój maluch ma roczek i pięknie przesypia całe noce, zdarza mu się czasami wstać około drugiej i popłakać, ale szybko zasypia wtulony

          Skomentuj

                 
          Working...
          X