Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

    Jest tak, iż pierwsza ciąża to wielki znak zapytania. Pierwsze chwile z dzieckiem, pierwsza kąpiel, pierwsze urozmaicenie diety i wiele innych rzeczy. Czy jest coś, na co z biegiem czasu patrzycie z przymrużeniem oka i wiecie, że przy następnym dziecku już tak nie zrobicie?

    Np. spanie od początku z dzieckiem w łóżku, bądź za późne urozmaicenie diety, wyręczanie męża, itp.?
  •    
       

    #2
    Odp: Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

    Pierwsze dziecko to zawsze coś nowego, ze tak powiem pionierskie doświadczenie i wariuje się na tym punkcie i w danej chwili raczej nie słucha się rad tylko wszystko co umyślimy sobie jest the best.
    Ale tak jak ja to przy kolejnych dzieciach ograniczyłam się do rzeczy praktycznych .Nie kupowałam zbednych pierduł które przydały się naprawde na 3,4 miesiące. Krzesełka,kojce ,podgrzewacze ,karuzele do łózeczka juz tak nie szalałam tylko to co potrzebne naprawde i miało więcej zastosowań


    Skomentuj


      #3
      Odp: Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

      ja na pewno nei wstawalabym co chwila na nogi gdyby dziecko tylko zamruczało, mniej rzeczy bym kupila bo przy mojej ciazy przesadzilam troche niektorych rzeczy nawet ani razu nei uzylam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        ja na pewno nei wstawalabym co chwila na nogi gdyby dziecko tylko zamruczało, mniej rzeczy bym kupila bo przy mojej ciazy przesadzilam troche niektorych rzeczy nawet ani razu nei uzylam
        Ja tak samo!!! Za dużo wszystkiego kupiłam. Nie wspomnę już o kosmetykach np. pudru do pupy w ogóle nie użyłam. Kupiłabym też na pewno lżejszy wózek!!



        Skomentuj


          #5
          Odp: Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

          Z pewnością nigdy nie nauczyła bym kolejnego dziecka usypiania w wózku tak jak przy pierwszym- poprzez bujanie go we wózku. Istny koszmar. Osobiście nie polecam i odradzam wszystkim mamusią.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

            Napisane przez loozak11 Pokaż wiadomość
            Z pewnością nigdy nie nauczyła bym kolejnego dziecka usypiania w wózku tak jak przy pierwszym- poprzez bujanie go we wózku. Istny koszmar. Osobiście nie polecam i odradzam wszystkim mamusią.
            Też tak sobie mówiłam... W praktyce wyszło inaczej. Wieczorem nie raz bujamy małą w wózku, dlatego, że wtedy jest cichutko, a za wszelką cenę nie chcę, by obudziła starszego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

              No w sumie racja. czasami trzeba wybrać mniejsze zło aby zapobiegać większemu. Ja pierwsze dziecko tak długo i intensywnie bujałam we wózku, że z czasem odpadło nam kółko bo się aż śrubka poluzowała

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czego byście nie zrobiły po raz drugi przy następnym dziecku?

                Po pierwsze kupiła bym mniej ubranek, bo ponad połowy nie użyłam. Po drugie nie usypiała bym z nami na łóżku, synek śpi w łóżeczku swoim jak go przeniosę nie ma z tym problemu ale usypia z nami na łóżku. Hmm tak myślę co do tej pory było błędem. To chyba narazie najważniejsze rzeczy jakie zauważyłam błędne.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X