Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy

    Ja muszę dzisiaj jechać na zakupy po sukienkę. Ale tak mi się nie chce, wolę zamawiac w internecie, tylko tym razem za późno się zorientowałam, że to już czas.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy

      Ja już praktycznei wszystko przez Internet zamawiam, bo taniej i wygodniej.
      W MediaMarkt telefon kosztuje powiedzmy 1000 zł a na Allegro jest 100 zł taniej. I tak jest ze wszystkim.
      Kupuję też xw sieci. Większy wybór i praktycznie zawsze wszystkie rozmiary i kolory dostępne, nie to co w sklepie.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 15:18. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zakupy

        Zdarza mi sie

        Skomentuj


          Odp: Zakupy

          Drogie mamy, szczerze powiem Wam, że ja tak pół na pół. Niektóre produkty kupuję online, a niektóre tylko i wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Artykuły spożywcze zawsze nabywam w supermarketach, nigdy nie zamawiam ich przez internet - jedynie na stronach internetowych poznaje promocje marketów w ich gazetkach reklamowych (np. x. Tam mogę dowiedzieć się informacji na temat wszystkich przecen, a także zawartości całego dyskontu. Z kolei akcesoria AGD i RTV zamawiam tylko i wyłącznie online.
          Last edited by disne; 18-06-2020, 15:19. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Zakupy

            Jeśli zakupy to tylko w sieci, żyjemy w takich czasach że nawet majtki kupuje się online, na przykład tutaj xxx mają fajny wybór również tych seksowniejszych.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 15:19. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Zakupy

              Wcześniej lubiłam tą gonitwę po sklepach. Teraz jednak twierdzę, że jest to straszna strata czasu. Przerzuciłąm się na kupowanie w sieci. Ostatnio wpadła mi w oko krótka xxxx. Co sądzicie? Warto ?
              Last edited by disne; 18-06-2020, 15:19. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zakupy

                Fajne te pościel z home&you co pokazujesz
                Na pewno coś ładnego wybierzesz.
                Ja aktualnie mocno zaciskam pasa i oszczędzam na zbędnych rzeczach,
                bo już myślę o świątecznych prezentach i o tym, ile mnie to będzie kosztowało, więc w miare możliwości korzystam teraz ze wszystkich przecen i okazji jakie znajdę. Fajnie mi się sprawdza gazetka promocyjna biedronka: https://biedronka.okazjum.pl/ - przejrzę w necie co mają, potem jak coś fajnego to do sklepu i zawsze w kieszeni zostaje więcej.

                Rok temu na święta zwalili nam się goście i prezentowo tak poleciałam, że do maja nie mogłam się z długów wykopać, więc teraz już myślę 5 razy zanim znowu tak odpalę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy

                  Fajne te pościel z home&you co pokazujesz
                  Na pewno coś ładnego wybierzesz.
                  Ja aktualnie mocno zaciskam pasa i oszczędzam na zbędnych rzeczach,
                  bo już myślę o świątecznych prezentach i o tym, ile mnie to będzie kosztowało, więc w miare możliwości korzystam teraz ze wszystkich przecen i okazji jakie znajdę. Fajnie mi się sprawdza gazetka promocyjna biedronka: xxxx- przejrzę w necie co mają, potem jak coś fajnego to do sklepu i zawsze w kieszeni zostaje więcej.

                  Rok temu na święta zwalili nam się goście i prezentowo tak poleciałam, że do maja nie mogłam się z długów wykopać, więc teraz już myślę 5 razy zanim znowu tak odpalę
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 15:20. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy

                    aj, internet mi przymulił i post się dodał podwójny, mea culpa!
                    Skasowałabym ale nie ma tu opcji edycji ?

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy

                      Zajmujecie się produkcją miodu, macie pasiekę i potrzebujecie różnych odstojników? Polecam ten sklep xxxx porównywarka gdzie zestawicie ze sobą różne produkty i wybierzecie ten najlepszy
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 15:20. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy

                        Ja w internecie kupuję praktycznie wszystko. Uważam, że jest to dużo wygodniejsze i praktyczniejsze od zakupów w sklepach stacjonarnych. Ostatnio kupiłam dla mojej przyjaciółki xxxx. Ślub już za 2 tygodnie, więc lepiej się przygotować
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 15:17. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy

                          Mój dzisiejszy zakup to kilka paczek pieluszek Huggies - w promocji w Carrefour. Na chwilę wystarczy tylko muszę je w szafie upchnąć

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy

                            Moje wyprzedażowe łupy ? Bardzo słabo szczerze powiedziawszy ponieważ wiele rzeczy po prostu mi się nie podobało. Byłam w ten weekend w galerii handlowej, widziałam kilka fajnych rzeczy jednak nie pasowały na mnie rozmiarem. Ostatnio zaczęłam interesować sie minimalizmem i moze dlatego uważniej dobieram to co kupuje.
                            Ostatnio za to zajmuję się kolekcjonowaniem bransoletki Pandory - dla tych, który nie kojarzą co to za bransoletki, na stronie znajduje się katalog:
                            xxxx
                            Od dawna chciałam sobie taką kupić. Kolekcjonujesz koraliki. Każdy koralik to jakieś ważne wydarzenie z Twojego życia. Coś symbolizuje.
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 15:17. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy

                              Ten charms jest piękny

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy

                                Na pandorce niestety nie ma :/ Wie ktoś coś może więcej?
                                W sygnaturce:
                                Wieczornexxxxx
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 15:17. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X