Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

    Najlepsze prezenty świąteczne dla dzieci w wieku 1-3 lata - VIDEO >>



    Która zabawka najbardziej Wam się podoba?
    Co Wy kupujecie w tym roku swoim dzieciom?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

    Prezent Marzeń, tam macie odpowiednie pakiety - dziecko w wieku 3 lat może już chodzić np. na taniec. Przynajmniej to będzie coś praktycznego. A jaka korzyść z kolejnej zabawki, czy też z torby słodyczy? No właśnie...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

      Ja jednak stawiałabym na zabawki, bo to cieszy każde dziecko, a zajęcia niekoniecznie muszą się podobać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

        każde dziecko jest inne i każde cieszy co innego.A najlepiej znają swoje dzieci oczywiście rodzice. prezent powinien być przede wszystkim spełnieniem marzeń małego brzdąca a nie ambicjami rodziców czy dziadków.Wybierajmy to,co sprawi radość ale i będzie pamiątką,np. www.listymikolaja.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

          Ja uważam podobnie jak koleżanka, najważniejsze żeby prezent był spełnieniem marzeń dziecka. Nie ważne, że pobawi się miesiąc, ale w momencie gdy otrzyma prezent, będzie to niewiarygodna radość. Ja już myślę nad prezentem dla mojej 2,5 latki, myślę aby kupić jej hulajnogę, stwierdziłam, że przed wiosną troszkę poćwiczy w domu, a potem będzie śmigać na dworze. Jakie jeszcze pomysły mi przychodzą do głowy?! przeróżne... na pewno zestaw ciastoliny, ( tu myślałam o takim kucyku Pony) , robimy z mężem własnoręcznie zrobioną kuchnię, więc pewnie jakieś akcesoria do tego. A dla chłopca , kurcze jest tego tyle, że głowa boli,Lego duplo, kolejka drewniana. Ostatnio bratankowi kupowałam Bramkę z Chicco, i wiem że jest mega zadowolony, może jakieś auta ciężarowe, budowlane. Myślę że najważniejsze, aby kupić to czym aktualnie się interesuje.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

            Dziewczynce to najlepiej kupić jakąś lalkę. Na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Tutaj http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria możesz poszukać czegoś ciekawego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

              Ja młodej kupuję lalkę i piłkę. Młodemu nowe sanki, bo o nich marzy. A mężowi zafunduję taką przejażdżkę jego ulubionym samochodem. Sama zapewne dostanę jakieś perfumy albo coś z biżuterii

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                A ja czekam na wypłatę i będę zamawiała, m.in.: https://zoio.pl/bielizna dla siostry i mamy.
                Obie to zapalone do treningów kobiety, więc przyda im się nowa bielizna sportowa, ale nie tylko taka.
                Ceny są tak atrakcyjne, że wybiorę im więcej, niż jedną rzecz na stronie.
                Lubię dawać prezenty praktyczne, nie lubię zaś wyrzucać pieniędzy na głupoty.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                  hehe Kaja, ale ten wątek jest na temat prezentów dla dzieci w wieku 1-3 ;p

                  Sweetmom, masz rację z tymi prezentami- powinny spełniać marzenia. Mój synek jeszcze nie bardzo mówi więc sama muszę próbować trafić z prezentem bo nie powie o czym marzy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                    Ja też uważam, że zabawki to pomysł na prezent, którym dzieci będą zawsze zachwycone. Dla takich maluchów idealne są klocki, wszystkie zabawki wspierające rozwój motoryczny, zabawki ruchowe (mini trampolina, rowerki, samochodziki - pchacze, koniki na biegunach), gry planszowe (tak, są takie, w które mogą grać już dwulatki) przebrania. Dużo fajnych pomysłów na prezenty dla takich maluchów widziałam na przykład tutaj: http://coimdac.pl/category/co-dac/dla-dzieci/1-3-lata/

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                      Przede wszystkim zabawki. Maluch raczej nie ucieszy się z ubrania czy kapci. Można dołożyć do paczki, ale jako dodatek. U nas sprawdziły się tory drewniane dla chłopca. Teraz przy jakiejś okazji dokupujemy, a to myjnię, a to jakiś rozjazd czy ciuchcię .

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                        Tutaj macie dobry przykład - https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne/15
                        Przynajmniej jeśli chodzi o zdobienie pomieszczenia, choinki, domu - to właśnie w taki sposób najłatwiej odmienia się temat.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                          Tutaj znajdziecie kilka przydatnych według mnie wskazówek: https://mamatatadziecko.wordpress.co...-dla-dwulatka/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                            małą kuchnia, mały sklep rowerek, klocki

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci 1-3 lata

                              A ja pogrzebałam na stronie babyonline i redaktorki w tym roku przygotowały dużo pomysłów: http://babyonline.pl/prezenty-pod-ch...,21913,r1.html

                              W ogole, jak sie przejrzy te galerie to mozna trafic do kilku fajnych sklepow internetowych, ja tak zaczelam wchodzi na fabrykewafelkow, bo czesto maja fajne rabaty. Niestety teraz przed swietami to wiadomo roznie z wysylka bywa, wiec na ostatnia chwile to chyba odpada :/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X