Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buty dla dzieci przez internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Buty dla dzieci przez internet

    My najpierw przymierzamy,potem zamawiamy ten sam rozmiar i model,bo grunt to przecież wygoda i zdrowie naszego dziecka,a w sklepach internetowych dodatkowo mamy niższą cenę

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Buty dla dzieci przez internet

      Kupujemy przez internet, w zasadzie za każdym razem szukamy przede wszystkim dobrych cen i udaje się nam je znaleźć. Buciki od Merg dla naszego dziecka na wiosnę ;-)

      Skomentuj


        #18
        Odp: Buty dla dzieci przez internet

        Ja kiedyś kupiłam buty dla siebie z sieci i niestety okazały się za duże w dodatku niewygodne, dlatego dziecku mogłabym kupić skarpetki najwyżej. Buty wolę przymierzyć i sprawdzić wykonanie buta miękkość podeszwy. Podobnie jak nie założyłabym dziecku butów używanych

        Skomentuj


          #19
          Odp: Buty dla dzieci przez internet

          Ale co to za problem? Jeśli buty kupione w sieci okazują się niedobre to można je po prostu zwrócić lub wymienić. Przynajmniej w sklepie, w którym ja robię zakupy http://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwi...CIECE-414.html jest taka możliwość. Nawet powodu nie trzeba podawać. A jednak ceny kuszą, są zdecydowanie niższe niż w sklepach stacjonarnych

          Skomentuj


            #20
            Odp: Buty dla dzieci przez internet

            Nie lubię takiej zabawy ;( więcej zachodu i czekania na zwrot kasy wolę zobaczyć przymierzyć mieć pewność że kupuje coś co będzie dobre

            Skomentuj


              #21
              Odp: Buty dla dzieci przez internet

              ja też jeśli chodzi o buty musze przymierzyć i sprawdzić jak sie chodzi a w szególnosci jak dziecko me chodzi w butkach, w dokładnie z zwrotami to dużo jest zachodu wiec jesli chodzi o buty to ja ich ne kupuje przez neta

              Skomentuj


                #22
                Odp: Buty dla dzieci przez internet

                są rzeczy które mozńa kupić przez net, czasami faktycznie się na tym oszczędza, ale buty muszą być wygodne i dopasowane, zwłaszcza jesli chodzi o firmę której wcześniej się nie kupowało.
                Ani nowych a tym bardziej używanych nie kupiłabym przez net

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Buty dla dzieci przez internet

                  u mojej Zosi jest taki problem ze ona pewneh grupy butow nie ubierze bo ma wysoko podbicie stopki - wiec jak musze jej mierzyc kazdy bucik - a najgorsze ze ubiera tylko niektore modele

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Buty dla dzieci przez internet

                    wiem coś o tym, dlatego po buty zawsze jeździmy razem but musi być dopasowany a kolor i wzór odpowiadać noszącemu dlatego zawsze jeździmy po buty z małą damą

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Buty dla dzieci przez internet

                      moja np. balerinek nie zalozy nad czym ubolewam, choc podkradac mo*********uty kocha i powiem Wam ze chodzenie w szpilce jej bardzo dobrze idzie - maz twierdzi ze jej lepiej izie niz mi, u nas Zosia tez potarfi pomarudzic stwoerdzic ze tych a tych bucikow nie ubierze i koniec - i ten wyraz na jej twarzy mamo nie chce tych, szukaj innych juz teraz :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Buty dla dzieci przez internet

                        Hehe znam to mimo iż córka nie jest wybierana ale w sklepie obuwniczyn najchętniej przesiedzialaby cały dzień uwielbia przymierzać buty wybierać i przeglądać się w lustrze jak wyglądają a jak jakieś jej sie spodobają to zazwyczaj w nich wychodzi ze sklepu

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Buty dla dzieci przez internet

                          Zosia od małego lubi buty, umie chodzi tez w pantoflach swoich takich klapkach szmacianych -co jest dla dziecka trudne, u nas Zosia jest pod wzgledem ubran i butow wybredna - nad czym ubolewam - dzis musi wystapic np w sukience ciekawe jak to bedzie z jej uberaniem :P az sieboje bo ich nie lubi za bardzo

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Buty dla dzieci przez internet

                            Na merg sobie zobacz - buty po kilka dyszek. My również kupujemy taniej obuwie, zazwyczaj dla wszystkich w jednej przesyłce. I opłaca się - ogólnie wolę kupować w sieci - dużo łatwiej o znalezienie czegoś odpowiedniego.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Buty dla dzieci przez internet

                              Osobiście wolałabym najpierw przymierzyć czy dany model i rozmiar butów bedzie pasował na stopę naszego dziecka,co do tego lepiej mieć pewność niż potem bić się z myślami. Co innego ubranka,to śmiało można zamwiać przez internet.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Buty dla dzieci przez internet

                                Merg.pl wrzucił nowe buty dziecięce - bardzo tanie, ale ładne. Wiadomo, że nie ma sensu kupowanie dziecku bardzo drogiego obuwia, bo w zasadzie jaki jest tego sens? Ja go nie widzę. Dziecku tak szybko rośnie stopa, że w kolejnym sezonie musi mieć nowe buty.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X