Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy laptop

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: pierwszy laptop

    Tak, młodej osobie nie jest potrzebny drogi sprzęt. Spokojnie do 1500 zł można znaleźć dobre laptopy. Tutaj w rankingu są przedstawione te najlepsze xxxxxxx . Sama używam HP i bardzo dobrze mi służy, nawet te trudniejsze programy bez problemu obsługuje
    Last edited by disne; 19-06-2020, 11:00. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: pierwszy laptop

      Kup laptopa, ale nie kupuj wybierz tego za rozsądną cenę. Nie można zbytnio rozpieszczać dziecka. Do tego dokup mu etui. Proszę: xxxxxxx Etui przyda się, gdy dziecko będzie chciało wziąć laptopa np. na wakacje.
      Last edited by disne; 19-06-2020, 11:01. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: pierwszy laptop

        A może sprawdźcie xxxxxx? Tam mają świetne ceny, więc na pewno znajdziecie odpowiedni sprzęt. Od razu możecie też zamówić myszkę, a nawet monitor i klawiaturę.
        Last edited by disne; 19-06-2020, 11:01. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: pierwszy laptop

          Je też właśnie zamierzam kupić pierwszy laptop dla dziecka. Niedługo kończy 10 lat. Zrobiłam już małe rozeznanie w temacie i zastanawiam się nad tymi laptopami:
          Dell Inspiron xxxxxxx
          Lenovo 100 xxxxxxx
          Czy te laptopy są warte swojej ceny? Czy będą odpowiednie dla 10 latka? Nie jestem ekspertką w informatyce, bo ja tylko używam komputera. Nie wiem co tam w nim siedzi i na co zwrócić uwagę przy zakupię.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 11:01. Powód: link
          Ala Lala

          Skomentuj


            #20
            Odp: pierwszy laptop

            Ja wybrałam firmę Dell. Z meżem mamy laptopy tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania, która jest naprawdę świetna. Laptop jest mocny oraz ma dobre parametry.

            Jesli już będziecie wiedzieli jaki model Was interesuje to proponuję zostawić informację o tym w formularzu na targomacie:
            xxxxxx

            Na stronie powinni znaleźć dla Was najbardziej opłacalną cenowo opcję.
            Last edited by disne; 19-06-2020, 11:01. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: pierwszy laptop

              Jeżeli kupuje się pierwszy laptop to ja bym nie inwestowała w żaden bardzo super drogi sprzęt bo to niepotrzebne. Ważne, żeby działał i miał najważniejsze funkcje, choć dziecko pewnie chciałoby na nim też grać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: pierwszy laptop

                No niestety, laptopy mają to do siebie, że są zdecydowanie bardziej awaryjne niż komputery stacjonarne. Dlatego czasem warto rozważyć zakup właśnie stacjonarnego komputera i mieć spokój.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: pierwszy laptop

                  Myślę, że pierwszy laptop nie powinien mieć nie wiadomo jakich programów, czy kosztować kilka tysięcy złotych. Niedawno znalazłam bardzo fajny sprzęt w atrakcyjnej cenie xxxx ocoprint.pl/laptopy/ . Firma Locoprint posiada w swojej ofercie kilka rodzajów laptopów, które na pewno będą odpowiednie dla nastolatków.
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 10:59. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: pierwszy laptop

                    Przede wszystkim musi być praktyczny. Nie warto przepłacać za sprzęt i funkcje, z których nie będziecie korzystać. Z doświadczenia Wam powiem, że najlepiej korzystać z aktualnych poradników takich jakxx techfresh.pl/bialy-laptop-jak-wybrac-stylowy-i-praktyczny-laptop xxDzięki temu dokonacie najlepszego wyboru.
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 10:59. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: pierwszy laptop

                      Jak wyżej, myślę że nie warto przepłacać i kupić na początek jakiś nieco "wiekowy" laptop - np używany albo poleasingowy. Mogę polecić laptopypoznan właśnie u nich kupowałam swój, działa bez zarzutu A w razie czego wiem że mają też serwis, na xxxxxx serwis.laptopypoznan- podobno nie będzie problemów z naprawą. Polecam szukać właśnie takich ofert
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 11:00. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: pierwszy laptop

                        według mnie warto kupić faktycznie jakiś dobry inaczej się szybko zepsuje
                        Ci, którzy umieją się cieszyć żywiołowo, najmocniej także cierpią.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: pierwszy laptop

                          Dość przydatne są te wszystkie informacje Dzięki wielkie Z całą pewnością mi się przydadzą
                          (...) człowiekowi nie pozostaje na koniec nic innego, jak tylko z tego, co najgorsze, porządnie się zaśmiać.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: pierwszy laptop

                            Pierwszy laptop z reguły szybciej się zepsuje bo dziecko zacznie go testować na wszystkie możliwe sposoby, polecam więc jakiś najzwyklejszy i tańszy model.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: pierwszy laptop

                              Dla dzieci można kupować podobny sprzęt jak dla studentów - xxxxxxx. Zwykle są to urządzenia stosunkowo tanie, niekoniecznie najbardziej wydajne, za to często trochę wytrzymalsze
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 11:00. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: pierwszy laptop

                                Pierwszy laptop powinien być raczej niskobudżetowy, ponieważ dziecko zapewne szybko go zepsuje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X