Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niania, babcia czy żłobek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: niania, babcia czy żłobek?

    Ja zamiast babci czy złobka polecam inne rozwiązanie...CiociaNiania to agencja, która pomogła mi w bardzo ciężkiej sytuacji. Musiałam pilnie iść do pracy i nie miałam z kim zostawić Arka. Zadzwoniłam do CiociNIani i bardzo szybko umówiły mnie na spotkanie z pewną panią, która miałąby się zajmować moim synem. Nie zawiodłam się na nich. Są świetni.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: niania, babcia czy żłobek?

      Niestety nas nie stać na nianie, a z żłobkami wiadomo jak jest w miastach. Dobrze chociaz ze mam fajnych i uczynnych rodziców więc jak coś zostawiam u babci

      Skomentuj


        #33
        Odp: niania, babcia czy żłobek?

        Oczywiście że najlepszym rozwiązaniem są oczywiście babcie, ale niestety nie wszyscy mają taki luksus, więc jeżeli nie ma babci według mnie zdecydowanie lepszym pomysłem od żłobka jest niania, choć dziś ciężko jest trafić na naprawdę dobrą i odpowiedzialną nianię, kiedy dziecko pójdzie do żłobka zaczną się ciągłe choroby i infekcje

        Skomentuj


          #34
          Odp: niania, babcia czy żłobek?

          Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest babcia, ale niestety nie każdy ma taki komfort, w sumie chętnie posłałabym dziecko do 3 latków, ale bardzo boję się tych wszystkich chorób, przeziębień i wirusów, a jak na razie moje dziecko prawie w ogóle nie choruje

          Skomentuj


            #35
            Odp: niania, babcia czy żłobek?

            Oczywiście że babcia... ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez pomocy mojej mamy, jest niezastąpiona i nawet teraz kiedy maluszek poszedł do przedszkola jest mi niezbędna odbiera go i jest z nim w domu kiedy jest chory, babcie są nieocenione

            Skomentuj


              #36
              Odp: niania, babcia czy żłobek?

              Też uwazam że babcia to najlesze rozwiązanie dla dziecka. O ile nasze relację z babcia są dobre, z drugiej strony rodzice mają swoje zdanie co do opieki na wnukami i trudno jest czasem nakłonic ich by stosowali sie co do naszych sugesti w opiece na dzieckiem. Chęci mają jak najlepsze, ale uważam że to nasze zdanie w tej kwesti się liczy.

              Skomentuj


                #37
                Odp: niania, babcia czy żłobek?

                babcia to dobry wybór także wg mnie, taka opieka pomaga w nawiązaniu więzi między wnuczkami a dziadkami, ponadto wiadomo że dochodzą kwestie finansowe, prywatny żłobek dzisiaj to duża kasa a państwowy - cóż, tam się trudniej wbić niż do biedronki na wyprzedaż

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: niania, babcia czy żłobek?

                  Nie mam nic przeciwko żłobkom. Czasem nie ma po prostu wyjścia. Jedno dziecko super znosi żlobek i przedszkole, inne nie cierpi. Nie ma reguły. Sporo zależy od ludzi, na których trafimy. Niestety, jest obecnie sporo chamstwa i obojętności.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: niania, babcia czy żłobek?

                    Dlatego lepiej jest polegać na bliskiej rodzinie, a większe dziecko oddać do przedszkola.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: niania, babcia czy żłobek?

                      Nie ma reguły, są naprawdę świetne nianie oraz babcie, które potrafią "psuć" dziecko. Do wszystkiego trzeba podchodzić rozsądnie i mieć sytuację pod kontrolą. Ja osobiście zostawiam małego z moją mamą, ale wiem, że ona dostosowuje się do moich zaleceń, czy wskazówek i nie rozpieszcza malucha przesadnie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: niania, babcia czy żłobek?

                        jesli jest mozliwosc zostawienia maluszka z babcia to babcia jesli nie a stac nas na nianie to niania. Zlobek to wyegarnia chorob i tak naprawde na te kilka dzeci jest jedna pani i nei zajmie sie naszym dzieckiem tak dokladnie jak niania ktora jest jedna i ma tylko ansze maenstwo do opieki

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: niania, babcia czy żłobek?

                          Jeśli jest możliwość zatrudnienia babci do opieki, będzie to najlepsze rozwiązanie. Wtedy będziemy mieć pewność, że dziecko będzie bezpieczne. Przy opiekunce nigdy nic nie wiadomo.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: niania, babcia czy żłobek?

                            Najlepszym rozwiązaniem jeśli da rady to oczywiście,ze babcia

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: niania, babcia czy żłobek?

                              Babcie są niezastąpione, ale niestety nie wszyscy mają takie możliwości... Żłobek to dla mnie ostateczność i nikomu nie życzę być zmuszonym oddać do niego dziecko.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: niania, babcia czy żłobek?

                                Po tym co sie słyszy to nie fajnie jest oddać dziecko do żłobka oj nie fajnie ,trzeba kombinować jak sie da

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X