Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no co z wami dziewczyny ????????????????????????
    chyba już nie macie aż tyle roboty w końcu już po świętach
    u mnie w pracy zaczyna się najgorszy okres i tak potrwa do końca lutego co najmniej , bleeeeeeee !

    dzięki renatka

    jakieś plany sylwestrowe macie ?? pochwalcie się ,

    bo my chyba drugi raz w życiu siedzimy w domu z dziećmi tzn. jedziemy na kolacje do rodziców, i na pokaz sztucznych ogni dla dzieci, bo dziadek zakupił i tak ok 20 tej chce je odpalić w ogrodzie , a potem wracamy dzieci do łóżek ,a my z m drinki i już

    znajomi idą do knajpy , właścicielem jest gościu, z którym mój m miał kiedyś konflikt i powiedział że do niego nie pójdzie i koniec , więc siedzimy sami w domu , no cóż raz nie zawsze , zresztą jakoś mocno mi to nie przeszkadza w tym roku
    dla pocieszenia zarezerwowałam nam już wyjazd na narty w marcu do zakopca i wyjazd na wakacje w czerwcu pomyślicie że jestem szurnięta , że tak wcześnie ale ja już tak mam

    może ktoś coś napisze heeeeeeeeeeeeeeeee ???
    Last edited by kala8; 30-12-2013, 16:29.
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No dobra,to ja się wysilę
      My Wigilię -tak jak planowaliśmy- spędziliśmy u rodziców. Niby fajnie,kupa ludzi, ale jakoś tak bez klimatu ja przynajmniej wogóle nie poczułam że przeżyliśmy kolejne Święta i jednocześnie te pierwsze z Majcią...
      Pod choinkę ja dostałam fajną torebkę z Orsay, M wiertarko- wkrętarkę, Maja super wielką kostkę interaktywną, a Krystian nowego Furbiego (nie wiem kuśfa jak sie to pisze) w polskiej wersji

      W drugi dzień Świąt M dostał wysokiej gorączki, strasznego kaszlu, znów wymiotował, więc w czwartek z samego rana spakowałam maluchy i uciekliśmy do rodziców, zostaliśmy tam aż do niedzieli. Jak M poczuł się lepiej to do nas przychodził
      W piątek byliśmy na kontroli u pediatry i KRis już niby czysty, ale nadal gorączkował,więc przedłużyła nam antybiotyk do dziś. Wyniki Majki też ok, więc odstawiłyśmy antybiotyk, a wczoraj cholera mała obudziła się z gorączką po ostatniej infekcji dróg moczowych i przy wirusie który panuje w naszym mieście i znów rozkłada wszystkich w rodzince stwierdziliśmy że nie będziemy czekać i pojechaliśmy z Małą na całodobówkę. Pediatra ją przebadała, stwierdziła tylko lekko zaczerwienione gardło i kazała natychmiast jechać do szpitala powtórzyć badanie moczu tym razem szczegółowe plus badanie krwi. Siuśki złapaliśmy w domu, a krew Maja miała pobieraną właśnie w szpitalu i w szoku byłam, bo Kris w tym wieku miał pobranie z rączki, a Majce maltretowali główkę. Najgorsze że była kłuta kilka razy, bo nic nie chciało lecieć. MAsakra jak mi jej było szkoda ! NA szczęście wyniki wyszły ok, gorączki już nie ma, mamy ją obserwować

      Tyle u nas. Kisimy się w domu- M ma zwolnienie do końca roku, potem drugie zmiany a ja znó uwięziona z maluchami w domu
      Fotki spróbuję zaraz wrzucić, ale uprzedzam- robiłam je w świetle dziennym zanim wychodziliśmy do rodziców, więc choinka wygląda do doopy, no i złapać moje potwory na zdjęciu graniczy z cudem, więc pięknie to nie wyszło


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        [ATTACH]19917[/ATTACH]
        [ATTACH]19918[/ATTACH]
        [ATTACH]19919[/ATTACH]
        [ATTACH]19920[/ATTACH]


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          nichol, oj nie wyprzecie się dzieci - są do siebie tacy podobni! A Majka jest śliczna, taka drobniutka, a ta czerwona sukienunia Nie mogę doczekać się mojej księżniczki!!!


          Kala współczuję zamętu w pracy. Siostra pracuje w biurze tłumaczeń i też mówi, że najwięcej ludzi przychodzi z papierami i dokumentami na koniec roku, tak jakby się wszyscy obudzili
          Super, że myślisz i zarezerwowałaś wyjazdy, to jest taką myślową odskocznią od ciężkich chwil w domu i pracy. Ja sama uwielbiam stawiać sobie jakieś cele - teraz narodziny nowego członka i budowa góry, bo to tak fajnie motywuje!

          My też kisimy się w domu.
          Jutro mieliśmy jechać do mojej siostry na Sylwestra, ale chyba trzeba będzie zostać w domu. Edytka znowu ma zapelenie spojówek od kataru i zaraża. Ostatnio przeszło jej już na drugi dzień, więc nie wiem co będzie jutro.
          Zakupy na jutro mamy zrobione, najwyżej będziemy siedzieć przy suto zastawionym stole w pidżamach, mi też jakoś w tym roku to nie przeszkadza przez ciążę
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej hej

            jejku nie mam kiedy doczytać Was
            Igorek to prawdziwy rozdarciuch o masakra reklamacje bym najchetniej złożyła na to jego darcie

            żarłoczek okropny jesteśmy na butli bo moje cycki nie wystarczają a jak się rzucał przy nich że mało leci no szok... z butli mi zjada po 120ml :/

            Lena chora od ponad tygodnia, młody niestety załapał katar wiec podwójna masakra bo z natury się okrutnie drze a przez ten katar to podwójnie a ja chodzę już na ostatkach sił . czekam aż przejdą te najgorsze miesiące a teraz czas mi się tak dłuuuuży okropnie modlę się co dzień żeby to szybciej przeleciało zeby taki już bardziej kontaktowy był bo teraz to mnie to bardzo meczy.
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              no właśnie skoczek ja tak mam , że jak mam jakieś cele lub perspektywy miłe to jakoś mi lepiej no pewnie plany nie zawsze wychodzą le jednak ja je lubię

              nichol to trochę chorowite mieliście święta , a Maja śliczna

              ankasos no te pierwsze 3 mc z maluchem najtrudniejsze są , a jeszcze teraz zima to w ogóle trudniej , ale dasz radę w końcu sama chciałaś
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Helloł

                My sylwestra w domu lub u rodziców. Mielismy zaproszenie do znajomych ale z dziecmi nie pojde bo bo impreza dla dorosłych a zostawiac ich rodzicom nie mam sumienia ;/

                AnkaSos niefajnie masz.. katar u takiego malucha moze psychicznie wykonczyć. O pierwsze dolegliwosci mial jak mial 4 tygodnie. zapalenie gornych drog oddechowych. a ja wtedy akurat szczekoscisku dostalam.

                Moja chrzesnica tez taki zarlok jest. 12o ml zje i po 2,5 godzinie juz sie drze ze glodna. w wigilie miesiąc skonczyla. na cycu wytrzymywala cale 15 min. cale dnie spi.. zaczyna byc bardzo aktywna ok 20. i tak do ok 2 w nocy sie bawiny. i trzeba do niej mowić bo jak cisza jest to wisk. ale bywa ze mimo mowienia wisk

                A ja od mikolaja dostalam odkurzacz. Bo nasz poprzedni wyglądal jak prototym z kazachstanu. niewiem z ktorego smietnika on był, mocy prawie nie mial. czesto przestawał dzialac.. i w koncu moj mąż gestem sie wykazał


                nichol piekne masz dzieci
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej
                  jestem i ja zdjęcia cudne , dzieciaki boskie ja moich jeszcze nie zgrałam , mam tylko jedno swoje siostrze udało sie zrobic na koniec wigili
                  my po świetach objedzeni i zmeczeni ale zdrowi, powiem wam ze juz nie moge sie doczekac mojej córeczki tak jak ty skoczek a tu jeszcze tyle czasu juz powoli zaczynam sie obkupywac w róż Skoczek a jakie imie wybraliscie bi u nas wyboera M i az sie boje
                  my sylwestra spedzamy u znajomych przyjaciólka w 3 mcu ciazy wiec nie bede sama

                  Kala oj fajnie juz myslec o wakacjach a tym razem gdzie sie wybieracie a i mozesz mi podesłac linka do tego pensjonatu w jastarni bo my pewnie tez sie wybierzemy ale dopiero pod koniec sierpnia jak mała troche podrosnie

                  Aniusos dasz rade za pare tygodni zapomnisz o tych koszmarnych pierwszych dniach i Igorek ci usmiechem wszystko wynagrodzi
                  a i zdjecie
                  Attached Files
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    megi ślicznie wyglądasz
                    a my jedziemy znowu do Turcji, gorąco , słońce , baseny, morze i chyba fajny hotel, taki pod dzieci,
                    chciałabym bym pojechać do Włoch, Hiszpanii pozwiedzać , ale z dziewczynami jeszcze za wcześnie , dla nich liczą się tylko, baseny , plaża, mini-klub i minidisco
                    a ze znajomymi planujemy jeszcze we wrześniu wypad do Chorwacji na tydzień ale bez dzieci, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie

                    a to link do Jastarni, tylko musiałabyś już dzwonić i rezerwować , bo tam szybko miejsca są rezerwowane
                    http://www.lord.wpt.pl/
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej hej,


                      zdjęcia piękne Kobietki... wszystkie!!! Dzieciaki śliczne, brzuszki też
                      Ja też się kiedyś wezmę... i wrzucę...

                      Megi, Skoczku - aż mi się łezka zakręciła... ja 2 lata temu zostawiłam mężowi pod choinką test z 2 kreseczkami... przywołałyście mi wspomnienia...

                      Nichol jakie słodkie masz dziecioki. No mała w tej kokardce - boska!
                      A jak u Was z tym moczem??? Kiedy kontrola? Współczuj, bo ja też to przerobiłam, ale u nas skończyło się szpitalem, więc dzięka bóg jesteście w domku!

                      Aniu ogarniecie się w momencie, za chwilę złapiecie już "rutynowy" rytm i będzie łatwiej!

                      Kala, oj ja też bym chętnie poplanowała sobie wyjazdy... ale w nowej robocie nawet nie wiem jak to będzie.
                      No i wytrwałości bo teraz rzeczywiście zaczyna się koszmarny okres rozliczeń.
                      No i popieram Renatkę - Gabi ma śliczny kolor włosków, ale Pola - arystokracja i wdzięk w czystym wydaniu!

                      A ja niby leniwie, ale jakoś wiecznie coś robię, latam, skaczę... No i wpłynęła pierwsza pensyjka więc wyprzedaże - nadchodzę
                      I też muszę kupić odkurzacz bo mój dogorywa.

                      A sylwester mamy zaplanowany w knajpce przy starym rynku w Toruniu - więc bosko! Imprezka w środku, o północy wyjdziemy na fajerwerki na płytę starego...
                      Tylko nie wiem w co się ubrać
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Nator polecalabym w ubranie


                        Megi sliczna jestes serio serio
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hejka..

                          śliczne zdjęcia i ciążowe brzuszki

                          dziewczyny zasmarkane, tzn z Amelką bez zmian, cały czas taki wewnętrzny katar i rano mokry kaszel a Alunia niestety jak wracaliśmy w drugi dzień świąt już dziwnie oddychała podczas spania no i noc nieprzespana i mega katar rano, myślę ze to alergiczne i od zębów, w poniedziałek pojechaliśmy do lekarza i obie mają zapisane Aerius (nie miałam jeszcze tego) na alergię i nowe krople do nosa ze srebrem rinoargent czy jakoś tak sie pisało, mam nadzieje ze przejdzie do poniedziałku, bo trza do p-la zacząć chodzić..

                          Sylwestra spędziliśmy w domku, choć rodzice proponowali ze przyjadą do dziewczynek i mamy wyjść do przyjaciół ale Ala na tyle źle sypia że mama pewnie nie dałaby se rady z nią, z resztą ja z bolącym tez niestety gardłem i na nic ochoty nie miałam, zrobiłam pyszną sałatkę z tuńczyka, kupiliśmy winko, chipsy i orzeszki i tak sobie siedzieliśmy, Amelkę obudziliśmy przed 24 i oglądała z nami pokaz fajerwerków, udany był w porównaniu do zeszłorocznego, którego spędziłam w łóżku z mega jelitówką to teraz było bosko..

                          wracając do Wigilii - Amelka dostała Jacht z Lego Friends, mnóstwo słodyczy, pieniążki od prababć, puzzle, bieliznę, gry, Alunia kotka interaktywnego, pandę maskotkę, tez parę groszy, bieliznę, kupiliśmy też dla dziewczynom obie części książki Chylińskiej, moim skromnym zdaniem - takie sobie, ja kupiłam sobie bluzę polarową za siano spod choinki, dostałam ksiązkę Zemsta ubiera się u Prady czyli 2 cz. mojej ukochanej książki, dostałam dwie cudne piżamy od rodziców, jestem mega szczęśliwa i zadowolona ze świąt w tym roku tzn w zeszłym hahahahah

                          Życzę Wam samych pięknych chwil w Nowym Roku, mniej zmartwień, zdrówka, pieniążków i przede wszystkim, szczęścia, życzliwości i dużo miłości!!!
                          Last edited by czacza; 01-01-2014, 17:48.
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            parę takich różnych fotek
                            Attached Files
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Heja noworocznie

                              Czacza sliczne zdiecia.

                              My sylwestra u rodziców. Mielismy zaproszenie do znajomych ale odmowilismy. chlopaków nie chcialam podrzucac nikomu, bo oni i tak by nie spali.. no i nie spali. Bylismy u moich rodziców. pilam.. ale kaca dziś brak. dumna z siebie jestem bo z postanowieniami aby nie mieszac alkoholu to u mnie roznie bywa a potem kac taki ze ja 3 dni do tylu chodze

                              o polnocy wyszlismy petardy odpalić. i obejrzec co inni odpalali. Oskar zachwycony. Filip tez. Piekne byly i duuuuzo ich.

                              a dziś dla milego rozpoczecia nowego roku wykrecilam sobie kostke.Ja jak sobie czegoś raz w miesiącu nie zrobie to cos nie tak jest. w lutym planuje sobie jedynki wybić


                              macie jakies postanowienia ? ja tak..


                              nie wazyc sie. przynajmniej do kwietnia
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                jejku zapomniałam jak to jest nie mieć na nic czasu ale będzie co raz lepiej hehe

                                wstawiam foteczki jakieś i lecę do terrorysty
                                Attached Files
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X