Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    o ****************AAAAAAAAAAAAAA jak tu się nie załamywać, dostałam rozliczenie CO i znów mega kwota do zapłaty - 1084 zł ja *************************e skąd mamy wziąć te pieniądze
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Booooooze Czacza a ska taki rachunek wielki ???
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej

        nichol Pola ma zapalenie krtani i gardła i antybiotyk ,wczoraj była lekarka, no cóż moje dzieci jak już chorują to przed świętami, wyjazdami , weekendami itp.
        tak poważnie to nasza doktorka powiedziała, że nie mam co narzekać bo Pola ostatnio brała antybiotyk na początku czerwca , a chodzi do przedszkola więc nie jest źle, oby jej szybko przeszło !!!!
        tylko że teraz akurat ta wigilia przedszkolna , ale myślę, że pójdziemy w poniedziałek chociaż na samą wigilię

        nator pracujesz już ?? jak tam się zorganizowałaś z dziećmi, kto zostaje z Mają ?
        Last edited by kala8; 12-12-2013, 14:49.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hello laski

          nie pisałąm bo neta nie miałam prawie dwa tygodnie,od wczoraj mam wiec sie odzywam.
          Izula idzie do przedszkola od 7 stycznia,ja szukam na gwałt jakiejs pracy - praca tam gdzie tesciowa nieaktualna bo mnie wczoraj wk********************************,powiedziala ze sobie nie poradze,świnia jedna,skąd moze wiedziec jakie sa moje możliwości.......???nie mam zamiaru z nia pracować po takim traktowaniu,zreszta wole z dala od niej,jest fałszywa,nienawidze jej i tyle!!!!!!!!

          Aniusos urodziłąś?????

          Syrwunia witaj,ja cie tez pamietam,pisz jak tam twoja slicznotka!!!

          Dzis jade na wekend do mamy(z dziewczynkami),mam dosyc jak narazie,ciągle mam spiecia z teściową,nic jej nie pasuje,chyba czas najwyższy spakowac walizki i sie wyniesc od niej....
          Ostatnio po kłótni 3 dni ja i moje dzieci byłysmy niewidzialne...jak tak mozna???to kim ja dla niej jestem???Eh....

          pa.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            heja.


            Chuda a malzon mamusi opier.olic tak porządnie nie moze?? w koncu on jest po to zeby cie swym silnym ramieniem bronić. i kij ze to jego matka.. ty jestes zoną jego.p-la gratuluje, powodzenia w szukaniu pracy. i moze faktycznie.. lepiej wyniesc sie od pani tesciowej. po co nerwy sobie psuc?


            U nas dom wariatów. chlopcom odbija na calej linii. F w szkole prawie wzorowy.. odreagowywuje w domu. jak na moje oko to on ma nawet 2 adhd.
            O w p-lu prawie wzorowy.. reszta jak wyzej. tez nadrabia w domu. pogoda gorzej niz kiepska wiec wszystko odbywa sie w domu.
            do tego O non stop spiewa piosenki przedszkolne na zmiane z koledami.
            od wczoraj drze sie non stop " oddajcie nam naszego Boga". tyle zapamietał z refrenu.. i mu wystarczy. jak nawiedzony katacheta hahahahaha


            my jutro do tesciow jedziemy. jak znowu bedzie Ł siostra ( ta nienormalna ) i albo mnie dla zabwy uderzy, popchnie albo wyskoczy z tekstem ze Oskar jej corke po dupie maca to jej serio chyba palne w ten leb. Ale mam wielką nadzieje ze ona nie przyjedzie na zwiady.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej..

              wczoraj byłam z dziewczynkami cały dzień u rodziców, zostawiłam laski mamie i polatałam po sklepach, kupiłam sobie na ciuchach dwie sukienki, kurde czekały na mnie dosłownie - jedna fioletowa taka dopasowana może będzie na święta a druga taka lekka na lato, obie tanie jak barszcz, dla dziewczynek kupiłam bluzy - Ali z Zary szarą a Amelii Adidasa białą w różowe paski, spodnie dresowe do domu, dla Amelii spodnie na wiosnę takie ocieplane i bluzeczki
              później zrobiłam sobie włosy, z Amelią poszłam do lekarza na kontrolę i okazało się że ten kaszel nadal ma od nosa, porządnie kazała mi się wziąć za leczenie nosa, 3 rzeczy dostałam, ale na szczęscie może iść już w poniedziałek do p-la..

              dziś jakoś nędznie za oknem i humoru brak..

              aha w czwartek pojechaliśmy do siostry teściowej (jest ode mnie starsza o 3 lata) i pożyczyłam albę po dziewczynkach na jasełka, moja mama dopasowała, podszyła i kupiła gdzieś taki srebrny papier nalepkowy więc wycięliśmy gwiazdki i nakleimy na albę, do tego opaska z gwiazdką i będzie gotowe
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej hej,
                no to jestem!!!

                W pracy - KOSMOS!!! 3 dni w Krakowie, wróciłam w środę przed 21, a już w czwartek rano byłam w terenie i to z kierowniczką - która jest tak nawiedzona i niestabilna emocjonalnie, że szok ... no i była też u mnie w piatek - bo ma do mnie najbliżej taki mi się bonus z nią trafił - wrrrr!

                Za to uwielbiam moją pracę - lekarze i apteki przyjęły mnie wspaniale więc jestem zachwycona.

                Co do wagi - ok 48kg i tak sobie stoi, mimo, ze rzuciłam (znów) moje popalanie...

                Współczuję Wam tych sensacji jelitówkowych, ale za to mogę Wam podpowiedzieć napój nawadniający - tabletki musujące z elektrolitami - ElectroVit -jest pyszny i skuteczny - przetestowany na Kacprze.

                A Kacper na jasełka pewnie nie dotrze bo jest cały w kropki - teraz już na 100% widzę ospę, więc bosko normalnie.

                Itka współczuję nastroju świątecznego, domniemam że m jest przyczyną??? A co z Mateuszem???
                Daaawno nie zaglądałaś.

                Kala my też żya choinka, więc podobnie jak u Was - pojawia się zaraz przed świętami.

                Chudzinko, podzielam Twoje odczucia do "mamusi" i rzeczywiście, miej ją w nosie, ale ja bym z pracy nie rezygnowała.
                No i świetnie, że z przedszkolem się udało!

                Czacza, rachunek boski, ale powiedz ile normalnie co miesąc wpłacacie zaliczki??? może w przyszłym roku lepiej płacić co miesąc więcej???

                A u nas Maja siedzi z ciocią-babcią Wandzią czyli tą Panią co mi Kacperkiem się zajmowała no i teraz ma 2 zuchów w domku... Ja wracałam przez te 2 dni ok 17 do domu więc nie najgorzej... zobaczymy jak będzie dalej...
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej..

                  dzis Amelka poszła do p-la cała rozemocjonowana bo będzie miała swoje pierwsze w życiu próby


                  wiecie czy aniasos urodziła???
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hoł hoł hoł...

                    no widzę, że święta już zawitały na całego bo PUSTO, AŻ brzęczy w uszach i oczach

                    Czacza, zazdroszczę, że Amelka mogłą pójść, Kacper też by chciał, ale... niestety do końca roku pewnie posiedzi w domu.
                    A strój jaki wymyśliłaś???

                    No właśnie, co z naszą Anulką???

                    A reszta ciężarówek? Jak się macie??? Ostatnie święta z brzuszkiem i w takim składzie hi hi.

                    Chudzinko a jak Twoje poszukiwania pracy???

                    A ja sobie pracuję i mi dobrze! Pomijając kierowniczkę, która jest mocno niestabilna, to praca - marzenie! U lekarzy jeszcze spokojnie, w aptekach bez ciśnienia więc bosko! No i w końcu wśród ludzi.

                    A ja w końcu mam troszkę prezentów pokupowanych za to w domu - masakra. Nie wyrabiam ze sprzątaniem... ale chyba zwyczajnie ciut odpuściłam w głowie... bo jest chwila po 20, a ja orzekłam, że mam WOLNE
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Heja!
                      Ale tu cicho...

                      Natorku, cholender, no nieładnie z mojej strony, ale ZAZDROSZCZĘ Ci potworrrrrnie!!!
                      I masz rację że odpuściłaś trochę z perfekcjonizmem w prowadzeniu domu teraz Ci wolno!

                      Właśnie, Aneczka nie odzywa się ani tutaj, ani na fejsie Czyżby JUŻ?

                      Kris na razie (tfu tfu tfu) nie choruje i chodzi pięknie do przedszkola, za to Majka znów mnie nastraszyła, bo przed południem miała lekką gorączkę, potem zwróciła cały obiadek a pediatrę udało mi się umówić dopiero na 18:30 po Nurofenie gorączka spadła, wymioty się nie powtórzyły, ale zaraz przed wizytą gorączka znów skoczyła w górę. Okazało się że to górne jedynki prawdopodobnie tak jej dają popalić, bo jedna właśnie przecięła się troszkę przez dziąsło, a druga już ją goni. Dostałyśmy skierowanie na badanie moczu w razie "W". Mam nadzieję że to jednak faktycznie tylko ząbki

                      A ja siedzę sama- M da drugiej zmianie- i zaczyna mnie stres ogarniać. Jutro ok 10 rano będę mieć pierwszą w życiu gastroskopię i pietra mam jak stąd w kosmos boję się wytrzymywania tak długo na czczo, samego badania i przede wszystkim- wyniku. Błagam laski, trzymajcie kciuki żebym tam nie piernicznęła z głodu i stresu...
                      Na wieczór też udało mi się wstrzelić na wizytę u gina- wstyd się przyznać, ale pierwszą kontrolną od porodu i też mam stresa, czy wszystko ok.
                      Ciężki dzień przede mną, ale jak przeżyję i wszystkie badania wyjdą ok, to chyba się opiję ze szczęścia!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć dziewczęta,

                        ja jestem i czytam Was ale mam ostatnio jakiegoś doła, niby mam posprzątane, prezenty prawie kupione, maluszek sie rusza ale mnie męczy siedzenie w domu a na dodatek Bartek znów kaszle mimo że nie chodzi do przedszkola

                        Nator nie amrtw się porządkami, ciesz się pracą i czasem z maluchami a z nadmiaru kurzu jeszcze nikomu nic wielkiego się nie stało

                        Nichol oj tak późno do gina no no ja bym sie bała mam nadzieję że będzie oki a za gastroskopie trzymam kciuki też miałam nieprzyjemne badanie, ja też mam zespół jelita drażliwego ale nic mi nie wyzło ani na gastroskopi ani na kolonoskopii , daj znać jak było.

                        czacza widziałam zdjęcia na fb Amelka cudna

                        Chuda gratuluję przedszkola a od teściowej uciekaj i najgorsze co może byc to pracowac z tesciowa nawet jak najbardziej kochnaną , ja uważam ze czym dalej i rzadziej się widujemy tym lepiej na pewno jakąs pracę znajdziesz , trzymam kciuki.

                        Kala jak tam Pola wyzdrowiała, a i ostatnio Twojego mężą w porcie widziałam
                        Własnie a jak plany z naszym spotkaniem fajnie by było sie kiedyś w realu zobaczyć i pogadać
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czesc dziewczyny

                          przepraszam nie odzywałam się ale od 11 byłam juz w szpitalu. Kasiu nie napisałam że urodziłam bo jakoś tak zakręcona byłam i tylko dałam znać rodzinie a reszta sama się rozniosła bo ja tylko mamie zadzwoniłam i mężowi nie mialam głowy do tego

                          wzieli mnie na oddział 11-tego myślałam ze bedą wywoływać a oni że czekamy alez byłam w****************************************************************iona bo wiedziałam ze będą czekać nie wiadomo ile...łaziłam non stop po schodach a tam 5 pięter bo wiedziałam ze kuźwa muszę szybko urodzić

                          13-tego (notabene w piątek ) zaczął mi odchodzić czop. poszłam do badania po obchodzie i leżąc na koźle lekarz pyta czy chcę urodzić wiec ja ze jasne ze tak i przebił pecherz poszłam na dół na porodówkę i się zaczęły odrazu meba kur*wa bolesne skurcze co minute, i rozwarcie co chwilę się powiekszało, przyszedł lekarz zrobił rozwarcie na 7 ja już wyłam z bólu chodzić nie mogłam, zeszła ledwo z łózka na piłkę skoczyłam dwa razy i czuję parte woła położną i ta zebym weszła na łózko to sie zbadamy ledwo się wdrapałam bo nie umiałam ta bada a tu już główka i szybka akcja raz dwa się zbiegli kilka parć i Igor byl na swiecie od przebicia pecherza cała akcja trwała troche ponad 4 godziny.

                          Ważyła moja "kruszynka" 4400 i ma 62 cm

                          ogólnie czuje się dobrze ale dupsko boli jak cholera

                          ps wyszłam dopiero wczoraj dlatego nie pisałam wcześniej
                          Attached Files
                          Last edited by ankasos25; 18-12-2013, 09:34.
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aniu gratuluje , Igorek cudny a jak szybko ci poszło , niech rośnie zdrowo a ty odpoczywaj jęsli sie da
                            oj aż się boję co mnie czeka
                            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Aniu wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Igorek słodziutki, normalnie aż się 3 bobo zachciewa No co ty wcale się nie gniewam, teraz już z górki, ważne, że poród odbębniony, wszystko inne to pestka He he

                              Napisz coś wiecej o Igorku, karmisz? Śpi ładnie? Jak nocki? Jak siostrzyczka przyjęła braciszka? No i oczywiście fotki z Lenką i Igorkiem poproszę jak znajdziesz chwilę.

                              Megi Deprecha minie, ciesz się chwilami z brzuszkiem, bo ja tęsknię za moim
                              A kaszel Bartka? Robisz mu inhalacje? Coś mu podajesz? A ma na coś alergię? Bo już zapomniałam...

                              Ja też z chęcią bym się z Wami spotkała w realu Może na jakąś rocznicę się uda? Większość naszych dzieciaczków będzie 5 latkami wkrótce, ale zleciało, tyle czasu was "znam"

                              Ja zakupiłam prezenty pod choinkę, takie drobnostki, piżamki, świnki skarbonki i słodycze.

                              Kala poproszę o pokazanie suwaczka :P
                              Majorka zostaw na chwilę torty i skrobnij cosik.
                              Chudzinka jak tam poszukiwania pracy?
                              Renatka co jest? dawno nie pisałaś :P

                              No i reszta podczytywaczek ujawniać się proszę.

                              Co powiecie na wklejanie zdjęć swoich choinek z dzieciaczkami obok???? Każda z nas napewno coś tam pstryknie podczas świąt, także tutaj wkleimy chociaz jedną, co wy na to?




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej

                                ankasos gratulacje kawał chłopa urodziłaś

                                megi jak to widziałaś mojego m ???? poznałaś go ?? no w porcie to na pewno on
                                co do spotkania w realu to tez byłaby za a już większym gronem to w ogóle super, tylko że to niełatwa sprawa

                                kasiar proszę bardzo mój suwaczek dla ciebie co do zdjęć przy choince naszych dzieci to tez jestem za

                                nator ja prawie codziennie o 20 tej mam już wolne kanapa, gorąca herbata, tv i laptop , także nie miej wyrzutów sumienia
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X