Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja dzisiaj mialam ciezka noc dziewczyny Oliwia jakos spala nie spokojnie chyba z 6 razy do niej wstawalismy z mezem az o 5 nad ranem wzielam ja do nas do lozka i wyladowalam u niej w nogach bo za malo miejsca z pania ktora strasznie sie rozpycha ale jakos o dziwo mam dosc duzo energii do sprzatania a musze w koncu ogarnac to chyba przez to sloneczko




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Kochana to współczuje moja mała ładnie przespała noc choć też wylądowała u nas w łóżku około 2 w nocy
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        a jak tam idzie z wymyslaniem obiadkow?? bo ja nie wiem co na niedziele




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          No własnie siedzę z ksiązkami kucharskimi i nie wiem co zrobić na przyszły tydzień
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            to jak cos wymyslisz daj znac ja czesto robie tez pomysl na...
            ja na przyszly tydz mam zupe i zapiekanke i jajka ze szpiankiem jak na razie :P a jutro mam klopsy w sosie pomidorowym a w piatek gzik




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Sloneczko znalazłam fajny przepis na ciekawą zupkę

              Jarzynowa z klopsikami cena porcji 1,90

              Składniki na 4 porcje:
              pół główki kapusty
              sół, pieprz,
              25 dag mielonego mięsa
              1 jajko
              1 łyżka tartej bułki
              słodka papryka
              1 łyżka koncentratu pomidorowego,
              1-2 łyżeczki ziół prowansalskich
              1 strąk czerwonej papryki
              2 małe cebule
              30 dag marchewki
              50 dag ziemniaków
              1 łyżka oliwy 1,2 l bulionu drobiowego

              1. Mięso przedłóż do miseczki. Dodaj jajko, tartą bułkę oraz koncentrat pomidorowy. Dopraw ziołami prowansalskimi, solą, pieprzem i papryką. Dobrze wymieszać i wyrobić masę mięsną.
              2. Kapustę oczyścić, opłukać i wyjąć z niej głąb, liście pokroić na duże kawałki. Paprykę rozciąć, wyjąć pestki, a strąk pociąć na kawałki. Cebulę, marchewkę i ziemniaki obrać i pokroić na kawałki.
              3. Z mięsa uformować klopsiki i usmażyć je na oliwie. Na tym samym tłuszczu obsmażyć pozostałe warzywa. Zalać to wszystko bulionem i gotować 15 minut. Zupke podawać z klopsikami.
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                a jaką zapiekankę robisz?
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  hmmm jarzynowej dawno nie mialam chyba sobie zrobie
                  a zapiekanke wloska z makaronem pieczarkami szynka parmezanem przecierem pomidorowym cebula czosnkiem i przyprawami




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    hej
                    Kochane fajnie, że widać te suwaczki, ale sporo to miejsca zajmuje Co do obiadków to ja jak nie mam pomysłu to zawsze robie zapiekanke z tego co mam.
                    Pyszna jest taka: podpiekam kiełbaskę czy wędlinkę na patelce, następnie dodaję makaron i podsmażam to dodając przyprawy jakie mi tylko wpadną w rękę. Następnie sparzam pomidory i kroje je w kostkę i dodaję do makaronu z kiełbaską. Chwilkę to podsmażam razem. Następnie na wierzch dodaję utarty ser żółty i polewam ketchupem. Przykrywam to podsmażam przez moment żeby się ser stopił. Jedzonko jest pycha. Często jest tak, że jak mam paprykę to też daję czy pieczarki. Ogólnie mozna tam włożyć wszystko co się ma w lodówce. U nas to często robie gdy jest dużo ,,resztek" w lodówce....
                    A ten pomysł z planowaniem obiadków napewno wykorzystam i dobrze się trzymać czegoś takiego
                    sloneczko relacje w postac foteczek tak jak już napominałam za jakieś 6 tygodni... cholernie się ten remont wlecze, ale grunt, że do przodu




                    Skomentuj


                      Chciałyśmy się pochwalić, że Pola ma już sześć ząbków. Dziś koło 2 w nocy wyszła jej górna lewa dwójka

                      Poszłam waszym śladem i umieściłam również suwaczki
                      Pola - 5 listopada 2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wracając do tematu tortu na roczek, nam piecze mój tata, bo on jest emerytowanym cukiernikiem. Będą u nas 4 torty Dwa Zosi, i dwa Poli. Dzisiaj byłam u gin. umówić się na wizytę, termin mam na 29 października .
                        Pola - 5 listopada 2008

                        Skomentuj


                          Oj nie mogę się już odczekać tych fotek BGKM Fajnie jest urządzać mieszkanko,choć jest to i troszkę męczące.

                          My niedawno wróciłyśmy ze spacerku,nie było bardzo wietrznie więc zdecydowałam się i poszłyśmy.
                          Teraz piję gorącą herbatkę z miodkiem cytrynką i rumemMuszę się rozgrzać żeby choróbsko nie powróciło.

                          Co do tych suwaczków to faktycznie chyba za dużo miejsca zajmują...

                          Verona Gratulacje dla Poli za ząbalki!
                          U nas też już praktycznie są kolejne.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Hej
                            Te suwaczki to jakieś zaraźliwe są
                            Ewisienka wszystkiego naj,naj naj z okazji rocznicy
                            Marzeni lubię taką herbatkę z rumem i miodem...mniam,mniam
                            Verona gartulujemy szóstego ząbka,Nadii się przebija górna lewa czwórka
                            Jaka ja moja Nadia ma 19

                            Nas też czeka mały remoncik kuchni.Musimy kupić zmywarkę,bo przy takiej rodzince to cały dzień przy zlewie się stoi.
                            Co do obiadków,to ja na szczęście mam to z głowy.Mąż u mnie gotuje

                            Skomentuj


                              uh moja mala sie dzisiaj zbuntowala i jeszcze nie chce spac wiec moje plany na wieczor legly w gruzach

                              BGKM hmm bede musiala zrobic ta twoja zapiekanke

                              Verona uuu juz ma tyle zabkow?? no no no my narazie tylko 4 i nie widac nowych. A do jakiego ginekologa chodzisz??

                              Anetyslaw wy to pobijacie wszelkie rekordy z tymi zebami. u mnie maz tez gotuje bo lubi ale za bardzo nie ma czasu







                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Sloneczko, ja musze sobie przypomniec, jak przypomne to napisze, a ty do jakiego gina chodzisz??

                                Dzisiaj próbowałam "próbnych" tortów dla Poli na roczek. Pyszne! Palce lizać. Szkoda, że ja nie odziedziczyłam po nim talentu cukierniczrgo

                                ewisienka wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy!!
                                Pola - 5 listopada 2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X