Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy dodjemy sol do diety niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kiedy dodjemy sol do diety niemowlaka

    Dajecie dzieciom Danonki?
  •    
       

    #2
    właśnie ostatnio kupiłam danonki z musem i były ochydne, wogóle ostatnio danonki wszystkie się popsuły,kiedys byly lepsze

    Skomentuj


      #3
      A moja mała uwielbia danonki z musem,ma 9m-cy i dostaje je 2razy w tygodniu.Lubi zwykłe,z musem,i pół-na pół

      Skomentuj


        #4
        Ja czasem właśnie daję, ale te małe, jednosmakowe. Tak się po prostu zastanawiałam czy dobrze robię, bo to niby tyle chemii, ale ona je lubi i chyba od czas do czasu jej nie zaszkodzą. Zawsze dobre to na jakiś podwieczorek. Mały zapychacz brzuszka

        Skomentuj


          #5
          Mój 1,5 roczny synek uwielbia danonki

          Skomentuj


            #6
            ryby dla dziecka?

            Czy 3 latek może już jeść ryby?

            Skomentuj


              #7
              Jeśli nie jest alergikiem, to może. A nawet i alergicy mogą też, tylko zależy od rodzaju ryby, bo niektóre bardziej mogą uczulać. Chyba ryby morskie są bezpieczniejsze, tak coś mi się przypomina. Tylko na początek małą ilość, żeby zobaczyć jak dziecko reaguje. Jak ok, to więcej następnym razem.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                z tego co czytałam to już w 8 miesiącu zalecają podawać rybę raz w tygodniu (jesteśmy na etapie rozszerzania diety)

                Skomentuj


                  #9
                  Jeśli nie uczula i dziecko lubi, to pewnie że podawaj. Rybki są przecież bardzo zdrowe

                  Skomentuj


                    #10
                    Rybki mogą jeść już dzieci które ukończyły 6 miesiąc, zamiast mięska
                    do zupki dodać ugotowaną na parze lub w folii rybkę, raz w tygodniu.
                    Dobre są zarówno morskie(łosoś tylko nie z marketu, bo ma bardzo dużo barwników w sobie,sola,morszczuk,mintaj) jak i słodkowodne (łosoś,pstrąg, okoń) Wybór jest naprawdę duży.
                    Tylko trzeba przez kilka dni bacznie obserwować Malucha czy nie ma uczulenia
                    (wysypka, ból brzucha, biegunka)

                    3-ate, żeby rybki nie jadł Zaiste dziwne

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      daje malcowi ryby i co? wcina aż się uszy trzęsą i nie ma wysypki czy coś takiego...że ja wcześniej słuchałam jakiś staruszek, że to nie wolno, że uczula itd.

                      Skomentuj


                        #12
                        Basiu no widzisz Nie dosyć, że pyszne to i jakie zdrowe!!
                        Cieszę się, że Maluszkowi posmakowało
                        No wiesz, ryby należą do częstych sprawców alergii, ale spróbować warto

                        Skomentuj


                          #13
                          ja się na różnych forach naczytałam sporo negatywych rzeczy o danonkach i nie podaję ich mojemu maluszkowi - podaję zwykłe serki albo deserek z twarożkiem i owocami gerbera.
                          a tak w ogóle ostatnio media trąbiły ile to chemii w jogurtach owocowych i że te owoce dodawane do jogurtów czymś sztucznym się faszeruje, żeby zachowały świeżość - okropność, niedługo nic nie będzie można jeść.

                          Skomentuj


                            #14
                            ja jako pierwszą mam zamiar podać koło roczku rybkę w warzywach z menu smakosza, bo moje dziecko raczej nie jest alergikiem.
                            tylko uważajcie dziewczyny na paluszki rybne i rybę pangę - okropnymi świństwami to faszerują i nawet dorośli nie powinni tego jeść! czytałam kiedyś jakiś artykuł o tych pangech napisany przez ichtiolożkę - że są sztucznie zapychane jakimiś świństwami, żeby tylko większe rosły.
                            a na paluszki rybne świecące w ciemnościach natknęła się moja siostra - sama sobie kupiła, ale jakoś jej dziwnie smakowały i w końcu nie zjadła, tylko dałą kotu. a on ich nawet nie tknął i zostawił w miseczce. no i w nocy zaczęły świecić!!

                            Skomentuj


                              #15
                              Danonki daje się dzieciom powyżej 3 roku życia.
                              Chyba nawet jest taka informacja na opakowaniu.
                              A poza tym tak jak któraś z dziewczyn napisała, sama
                              chemia i nic więcej. Lepiej dać jogurt naturalny i samemu
                              dodać owoce. Ja nawet kaszek smakowych nie daje.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X