Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hit Babyonline.pl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Hit Babyonline.pl

    Trochę nie sprawiedliwie jest to rozgrywane. Uważam ze powinna być dodawana jedna opinia, a później redakcja albo dziewczyny z forum powinny wybrać. W takiej sytuacji mogłam dodawać opinie dwu zdaniowe ale za to kilka do jednego produktu. Tylko czy to by miało sens?
    Trochę rozczarowałam się tym konkursem. nagroda fajna i walczyłam o nią bo mamy w rodzinie bardzo dużo dzieci ale już teraz wiem ze się ie udało.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Hit Babyonline.pl

      Napisane przez aniaczek82 Pokaż wiadomość
      Trochę nie sprawiedliwie jest to rozgrywane. Uważam ze powinna być dodawana jedna opinia, a później redakcja albo dziewczyny z forum powinny wybrać. W takiej sytuacji mogłam dodawać opinie dwu zdaniowe ale za to kilka do jednego produktu. Tylko czy to by miało sens?
      Trochę rozczarowałam się tym konkursem. nagroda fajna i walczyłam o nią bo mamy w rodzinie bardzo dużo dzieci ale już teraz wiem ze się ie udało.
      Ja myślę że Redakcja nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, że zaczną w ten sposób kombinować. Regulamin tego nie zabrania, a wiadomo jak to jest co nie jest zabronione to jest dozwolone. Ja również uważam że opinie powinny zostać przeliczone ręcznie, ewentualnie zmienić reg i wydłużyć podanie wyników, żeby |Redakcja miała trochę więcej czasu na policzenie. Nie nagradzajmy nieuczciwych!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Hit Babyonline.pl

        Od siebie dodam jeszcze że powinno się karć za takie zachowanie brakiem możliwości brania udziału w kolejnych konkursach bo jest to po prostu nieuczciwe,

        Skomentuj


          #19
          Odp: Hit Babyonline.pl

          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          Ja myślę że Redakcja nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, że zaczną w ten sposób kombinować. Regulamin tego nie zabrania, a wiadomo jak to jest co nie jest zabronione to jest dozwolone. Ja również uważam że opinie powinny zostać przeliczone ręcznie, ewentualnie zmienić reg i wydłużyć podanie wyników, żeby |Redakcja miała trochę więcej czasu na policzenie. Nie nagradzajmy nieuczciwych!
          też się temu przyjrzałam i aż się dziwię tak właśnie powinni to zrobić jak napisałaś Tyle czasu trzeba na to poświęcić a tu wygra nieuczciwa osoba to będzie bardzo nie fair

          Skomentuj


            #20
            Odp: Hit Babyonline.pl

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            też się temu przyjrzałam i aż się dziwię tak właśnie powinni to zrobić jak napisałaś Tyle czasu trzeba na to poświęcić a tu wygra nieuczciwa osoba to będzie bardzo nie fair
            Ale to nawet nie o samą wygraną według mnie chodzi bo wiadomo że wygra jedna osoba a z rankingu korzysta ich bardzo wiele i jak będę szukała opinii o np niekapkach który mamy polecają zależałoby mi na prawdziwych wrażeniach a nie postach nabijanych dla nagrody.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Hit Babyonline.pl

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Ale to nawet nie o samą wygraną według mnie chodzi bo wiadomo że wygra jedna osoba a z rankingu korzysta ich bardzo wiele i jak będę szukała opinii o np niekapkach który mamy polecają zależałoby mi na prawdziwych wrażeniach a nie postach nabijanych dla nagrody.
              to też ważne ,rzetelna opinia bo o to chodzi aby wiedzieć o danym produkcie czy warto kupić czy nie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Hit Babyonline.pl

                Dziewczyny ale te osoby są tylko po to żeby uczestniczyć w konkursach, zobaczcie sobie że w forum nie uczestniczą, myślę że dla nich nie ma to żadnego znaczenia że ranking będzie do bani i nierzetelny. Jestem ciekawa czy to tak wszędzie wygląda, ja zawsze zanim coś kupię czytam o tym opinię, nie tylko na Babyonline.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Hit Babyonline.pl

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny ale te osoby są tylko po to żeby uczestniczyć w konkursach, zobaczcie sobie że w forum nie uczestniczą, myślę że dla nich nie ma to żadnego znaczenia że ranking będzie do bani i nierzetelny. Jestem ciekawa czy to tak wszędzie wygląda, ja zawsze zanim coś kupię czytam o tym opinię, nie tylko na Babyonline.pl
                  Ja też bardzo często posiłkuję się opiniami innych i na ceneo i na znany lekarz a ostatnio właśnie najczęściej na forach dziecięcych i bardzo niemiło się rozczarowałam Rozumiem że redakcja nie będzie weryfikować każdej dodanej opinii ale mogłaby przejrzeć wpisy osoby która dała ich najwięcej przed przyznaniem nagrody. Na resztę nieuczciwych opinii nie mam pomysłu

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Hit Babyonline.pl

                    Wszystko w rękach redakcji

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Hit Babyonline.pl

                      Redakcjo czy licznik z dodawanymi opiniami nie działa? Dodaję opinie i nie ma mnie na liście.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Hit Babyonline.pl

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny ale te osoby są tylko po to żeby uczestniczyć w konkursach, zobaczcie sobie że w forum nie uczestniczą, myślę że dla nich nie ma to żadnego znaczenia że ranking będzie do bani i nierzetelny. Jestem ciekawa czy to tak wszędzie wygląda, ja zawsze zanim coś kupię czytam o tym opinię, nie tylko na Babyonline.pl
                        zobaczymy dziś co dziewczyny będą wyrabiać w ilości dodawanych opinii bo chyba dzis ostatni dzien

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Hit Babyonline.pl

                          Kochane mamy! w wolnej chwile proszę o klik

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Hit Babyonline.pl

                            Konkursy, konkursy...
                            a w między czasie proszę o klik,
                            dziękuje, rewanż gwarantowany

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Hit Babyonline.pl

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              zobaczymy dziś co dziewczyny będą wyrabiać w ilości dodawanych opinii bo chyba dzis ostatni dzien
                              Już dziś końcówka głosowania? Przyszło mi do głowy żeby przejrzeć te opinie ale stwierdziłam że szkoda mojego czasu i wolę pobawić się z Kubą bo to chociaż dostarczy mi wiele radości

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Hit Babyonline.pl

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                Już dziś końcówka głosowania? Przyszło mi do głowy żeby przejrzeć te opinie ale stwierdziłam że szkoda mojego czasu i wolę pobawić się z Kubą bo to chociaż dostarczy mi wiele radości
                                zgodnie z regulaminem 6. Wygra ten produkt, który w terminie 19.01. do 20.02.2015 r. otrzyma najwyższą ocenę, będącą stosunkiem oceny do liczby oddanych głosów. Opinie dodane przed wyznaczonym czasem lub po zakończeniu głosowania nie będą brane pod uwagę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X