Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testowanie produktów Gerber DoReMi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testowanie produktów Gerber DoReMi

    Witam mam pytanie, bo zabardzo nie rozumiem regulaminu. Otóz na plakacie informującym o konkursie pisze "Odbierz jeden z 2000 zestawów" a w regulaminie jest mowa o 10 zestawach? Czy tylko ja tego nie rozumiem czy poprostu jest jakiś błąd ?





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

  •    
       

    #2
    Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

    Cześć,
    ze strony http://babyonline.pl/doremi.html wynika, że testować będzie 2000 osób (tzn. maluszków) zestaw 5 deserków i 4 sosów (chociaż w regulaminie wymienione jest już 8 produktów, więc już sama nie wiem). A do wygrania jest "10 zestawów firmy Gerber o wartości nie przekraczającej kwoty 150 PLN".
    Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam
    Justyna

    Skomentuj


      #3
      Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

      aha, czyli to znaczy, że córka dostanie produkty do testowania, nawet jak nie bede sie za bardzo udzielać na forum?bo z tego co pisze to 10 najbardziej udzielających sie osób wygra. Hmmm może ja jestem jakaś mało rozumna ale regulamin jest bardzo długi wyczerpujący i dla mnie mało zrozumiały





      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

      Skomentuj


        #4
        Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

        Skoro dostałaś maila potwierdzającego zakwalifikowanie się to paczka z produktami pewnie dotrze

        Skomentuj


          #5
          Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

          Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
          aha, czyli to znaczy, że córka dostanie produkty do testowania, nawet jak nie bede sie za bardzo udzielać na forum?bo z tego co pisze to 10 najbardziej udzielających sie osób wygra. Hmmm może ja jestem jakaś mało rozumna ale regulamin jest bardzo długi wyczerpujący i dla mnie mało zrozumiały
          produkty dostaniesz, ale startując w programie wiedziałaś że testowanie równa się wyrażaniu opinii na temat produktu - tego producent wymaga. Jak do tego podejdziesz Twoja sprawa - całkowity brak wyrażenia opinii byłoby trochę nie fer wobec producentów bo jakoś ich przekonywałas do tego, że to własnie Tobie ten zestaw się należy, z drugiej strony jak nie masz ochoty nie musisz zaciekle walczyć o nagrodę - to opcja dodatkowa dla chętnych. Ja bynajmniej nie traktuje tego jak darmowego jedzenia dla dzieci Regulamin do czegoś zobowiązuje jednak.







          Skomentuj


            #6
            Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

            Pewnie, że bede wyrażała opinie na temat produktów, to jeden z warunków z konkursu, tak tylko poprpostu zapytałam z ciekawości
            A moja córeczka również nie może sie doczekać bo to w końcu ona będzie tąą "prawdziwą" testerką Pozdrawiam





            Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

            Skomentuj


              #7
              Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

              Witajcie, a ja mam inny problem dostałam wczoraj paczkę, ale wcześniej nie otrzymałam maila, że się zakwalifikowałam, w regulaminie pisze, że miał być wysłany do 08.03 i tak się zastanawiam czy w otrzymajcie jakiegoś maila.
              Obawiam się że skoro nie otrzymałam potwierdzenia to nie bd brała dalej udziału w konkursie, no ale paczkę otrzymałam. Wiecie może do kogo napisać w tej sprawie?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

                Napisane przez monika280813 Pokaż wiadomość
                Witajcie, a ja mam inny problem dostałam wczoraj paczkę, ale wcześniej nie otrzymałam maila, że się zakwalifikowałam, w regulaminie pisze, że miał być wysłany do 08.03 i tak się zastanawiam czy w otrzymajcie jakiegoś maila.
                Obawiam się że skoro nie otrzymałam potwierdzenia to nie bd brała dalej udziału w konkursie, no ale paczkę otrzymałam. Wiecie może do kogo napisać w tej sprawie?
                Ja też nie otrzymałam maila a będę dalej brać udział w konkursie,bo po coś to dostałyśmy. Napisz do REDAKCJI MAMACAFE jeżeli chcesz wiedzieć więcej.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

                  Gratuluję paczki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

                    Witajcie,
                    Ruszył nowy polski serwis, który ma pozwolić na bezpłatne używanie produktów. Obecnie zbierane są opinie użytkowników oraz trwają negocjacje z firmami, które mają dostarczać te produkty. Co sądzicie o idei opisanej na www.freebster.pl ?
                    Jakie produkty Wy chciałybyście testować? Zapraszam do dyskusji.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

                      Ja otrzymałam darmowe próbki do testowania w zamian za rejestrację i wypełnienie ankiety oceniającej produkt. Myślę, że to fajny sposób na poznanie nowych produktów przed ich zakupem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Testowanie produktów Gerber DoReMi

                        Ja w internecie już testowałam różne produkty, dostawałam próbki które musiałam przetestować i opisać.Jedyną gratyfikacją był te właśnie próbki. Dziewczyny mówię wam że to się nudzi i nic z tego nie ma. Co innego byc eksperrtem marki z którą właściciel a także konsumenci się po prostu liczą. Trafiłam na serwis www.rekomenduj.to Jest to portal opinii gdzie podobnie można testowac i pisać recenzje. Chciałabym aby ktoś się liczył z moją pracą testera i abym miała z tego więszką satysfakcję niż np. nowy smak w ustach. Ciekaw jestem waszych opini czy ktoś używał platform testujących.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Testowanie produktów

                          Moja koleżanka należy do http://klub-ekspertek.ofeminin.pl/ Otrzymała już kilka produktów do testowania.Co dwa tygodnie typuje się kilkadziesiąt dziewcząt do testowania produktów. Ja równierz wypełniłam formularz i czekam na odpowiedz może mnie wybiorą.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X