Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    Przepis jest cały czas aktualny,a krecha jak namalowana ale ta druga jest wazna-hormon jest aktywny a pierwsza zawsze moze byc slabsza.Dla pewności mozna powtorzyc w końcu 9 zł to nie majątek i śpi sie spokojnie.

    ja się nie zgodze że jest aktualny
    nawet lekarz wpisując mi w kartę ciązy 1 wizytę (5 tydzień) powiedził ż enawet jak bym w 20 przyszła to becikowe dają także jak dla mnie już nie aktualne


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

      CO WKOŃCU Z TYM TESTEM? jesteś czy nie jestes zafasolkowana?





      ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
      http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

        Nie wiem moja siostra rodziła w grudniu zeszłego roku i dalej była nagonka przynajmiej u nas,bo ja rodziłam w styczniu i musiałam pisać do rzecznika praw dziecka-i dostalam dopiero kase po 6 mies po urodzeniu Oli.
        no czekaj doczytam.......

        Uwaga - wymóg przedstawienia zaświadczenia lekarskiego zostanie zawieszony na dwa lata. Kobiety którym odmówiono wypłaty becikowego będął miały prawo ubiegać się ponownie.

        ponownie.


        MINISTERSTWO ZDROWIA Warszawa, 3 lutego 2010 r.

        Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia postanowiły zmienić przepisy dotyczące wypłacania tzw. becikowego: kobiety które po 1 listopada 2009 roku wystąpiły lub wystąpią o wypłatę becikowego nie będą musiały udowadniać, że najpóźniej od 10 tygodnia ciąży były pod opieką lekarza ginekologa lub położnej. Jedynym warunkiem otrzymania pieniędzy będzie okazanie przez rodzica zaświadczenia lekarskiego, które potwierdzi co najmniej jedną wizytę ciężarnej u lekarza ginekologa lub położnej.

        Na to wygląda ze moj Rzeszow jest 100lat za murzynami.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

          ja mialam tez miec przynajmniej jedna wizyte potwierdzona, wtedy dawali jeszcze te stare druki, na te trzy wizyty itp


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

            Dziewczyny sama w to nie wierzę, chciałam zrobić betę jednak w mojej miejscowości nie ma takiej możliwości, kupiłam więc kolejny test który zrobiłam po południu i kreska wyszła tak samo cienka jak za pierwszym razem, jutro rano robię trzeci jeśli sytuacja się powtórzy odrazu umawiam się do gina. Trzymajcie kciuki

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

              Ja u siebie musiałam zanieść zaświadczenie tzn druczek w którym tc pojawiłam się u Gina wydaje mi się że co miasto inne wymagania choć wiem że tak nie powinno być w ogóle porażka z tymi drukami
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-10/3a1b752d.jpg

                tak wygląda ten mój wczorajszy test, widzicie różnice w grubości ?
                Trzeba skopiować link żeby się otworzył

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                  na tym zdjeciu widac cienka kreske na poczatku migracji i potem cien szerokiej wiec dalej podtrzymuje ze to pozytywny wynik i coraz ciemniejszy
                  a robilas roznej firmy testami?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

                    powtórzyłam w piątek po południu test kreska identyczna jak ta pierwsza , następnego dnia więc zrobiłam rano i wyszła tak :
                    http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-10/3a1b752d.jpg
                    (trzeba go skopiować żeby się otworzył)
                    co o tym sądzicie? Myślę ,że ta obecna kreska jest już grubsza,ale nie wiem czy mam to interpretować jako ciąże

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

                      ciąża, ciąża.. u mnie też była taka kreseczka.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                        Zareklamoj test w firmie wyślij do nich link a sama idz do ginekologa bo jesteś w ciązy,da ci skierowanie na badania i z krwi ci wyjdzie w 100% ze zaszłaś NIE KOMBINUJ


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                          A co do przepisów to zostały zawieszone na 2 lata licząc od lutego 2010 to w lutym 2012 bedą aktualne lepiej się pilnować tak na wszelki wypadek bo po nowym rzadzie nic nie wiadomo...


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                            Gratuluję Mamusiu)
                            no to teraz szczęście) i dużo czytania o ciąży o zdrowym odżywianiu)
                            polecam fajne artykuły na http://linkbaby.pl/
                            poradnik ciąży jest tam, ciekawe rzeczy piszą
                            pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje
                            macierzyństwo

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                              Dziewczyny byłam dziś u ginekologa przedstawiłam całą sytuację, powiedział mi,że testy bardzo często się mylą a po wykonaniu usg stwierdził ,że nie ma płodu ani w macicy ani w jajnikach. Dał mi skierowanie na badanie krwi poziomu HCG, jeśli wyjdzie podwyższone to znaczy,że to ciąża poza maciczna .

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

                                Testy w tą stronę raczej się nie mylą, także gratuluję dzidziusia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X