Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Filmy w 3D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Filmy w 3D

    Na jakich filmach 3D byliście ze swoimi pociechami? Jakie emocje towarzyszyły wam i maluchom podczas odlądania?
  •    
       

    #2
    Odp: Filmy w 3D

    nasza pociecha jeszcze za mala na kino, i bylismy sami na epoce lodowcowej 3, fajne(hoc akurat tu nieduzo rewelacyjnych efektow, ale i tak wow

    jak dla mnie (mam wade wzroku) troche meczace te okulary,ale warto

    Skomentuj


      #3
      Odp: Filmy w 3D

      Niestety w mojej okolicy nie ma kina 3D ale myślę, że takie kino przeznaczone jest dla starszych dzieci

      Skomentuj


        #4
        Odp: Filmy w 3D

        a ja byłam z synem na premierze Toy Story 3.
        naprawdę świetna bajka, super tekstyi w ogóle cały czas się coś dzieje.
        a mysałam że będzie kicha jak to zawsze bywa przy którejś części.
        ale naprawdę polecam tą bajkę.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Filmy w 3D

          Chodzi Ci o fabularne filmy trójwymiarowe, czy może takie produkcje z IMAX'ów, jak Dinozaury 3D, czy Stacja Kosmiczna 3D?

          Jeżeli chodzi o te pierwsze, to trzeba trochę uważać, bo dłuższe oglądanie filmu w okularach, do których dziecko nie jest przyzwyczajone może wywołać zawroty głowy. Filmy są w większości takie same jak wersje dwuwymiarowe, chociaż mają pewne fragmenty intensywnego "atakowania" widza obrazem trójwymiarowym.

          Natomiast to IMAX'owe 3D jest krótsze (do 40 minut) i znakomita większość filmów, które się tam pojawiają to bardzo wartościowe produkcje edukacyjne, które naprawdę polecam. Byleby tylko były odrobinkę tańsze, to byłoby super. (Cena jest zazwyczaj jak na zwykły film fabularny.)

          Ogólnie trójwymiar, czy nam się to podoba, czy nie jest uważany za przyszłość kina i powinniśmy zacząć się do niego przyzwyczajać.
          Dla nas rodziców najważniejszą sprawą jest dawanie szczęścia dzieciom. Dla dzieci nawet jeśli tego nie wiedzą, najważniejszy jest rozwój. Wspieramy ten rozwój poprzez codzienne wspólne zabawy.
          Gry dla dzieci Angielski dla dzieci Zabawy dla dzieci Bajki dla dzieci

          Skomentuj

                 
          Working...
          X