Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak długo przy cycu???

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    kiedys ogladałam program,w ktorym mowili ze w australi kobiety karmia dzieci nawet 5/6 letnie




    Skomentuj

    •    
         

      #47
      8 miesięcy nadal

      Nadia ma 8 miesięcy, a ja nadal ją karmię piersią ( butelką czasem też ). Nie wiem, kiedy powinnam zakończyć karmienie piersią. W sumie to jakoś sobie tego nie wyobrażam, że już Nadusia nie będzie sobie cycusiać
      Mama Nadii i Milka

      Skomentuj


        #48
        U mnie rzeka mleka trwała .... 23 miesiace! I pewnie to by nie był koniec, gdybym nie postanowiła stanowczo _ " oto granica -koniec cyca". Mały był zrozpaczony, ale po tygodniu walki poddal się.
        Aha, zapomniałam dodać,ze mój mały nie chorował i nie choruje mimo, że chodzi do żlobka. Ja święcie wierzę, że to dzięki mleczku mamy

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jak długo przy cycu???

          oczywiście.. lepiej je uniezależniać

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jak długo przy cycu???

            moja przygoda z karmieniem dopiero się zaczęła karmie ponad miesiąc chciała bym móc taka możliwość żeby karmić do 6miesiaca

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jak długo przy cycu???

              Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
              kiedys ogladałam program,w ktorym mowili ze w australi kobiety karmia dzieci nawet 5/6 letnie
              Chyba tam rekord to 8 letnie było

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jak długo przy cycu???

                Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
                moja przygoda z karmieniem dopiero się zaczęła karmie ponad miesiąc chciała bym móc taka możliwość żeby karmić do 6miesiaca
                Ja też tak myślałam żeby wykarmić pół roku a udało się 15 miesięcy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jak długo przy cycu???

                  Ja uważam, że najlepiej dziecko karmić piersią do ukończenia przez dziecko pierwszego roku życia. Później pokarm matki już nie ma tych składników odżywczych, które dziecko potrzebuje i jest tylko takim jakby zapychaczem. Dla mnie chore jest to, jeśli matka karmi ponad 2,5 letnie dziecko piersią i w dodatku robi to w miejscu publicznym(widziałam na własne oczy niestety). Widziałam jeden wpis kobiety wypowiadającej się na Facbooku, która wypowiadała się, że jej dziecko ciągnęło cyca do 6 roku życia... Musiałybyście widzieć to oburzenie Mam... Masakra, dla mnie to już matka autentycznie była jakaś zboczona i miała nierówno pod sufitem ! ! !

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jak długo przy cycu???

                    magicclaw każdy ma swoje zdanie na temat ile karmić dziecko, jakoś 2,5 letnie dziecko przy piersi mnie nie burzy w żaden sposób, ja karmie Zosię prawie 19 miesięcy - ściągam jej pokarm bo tak si u nas potoczyły losy nad czym ubolewam strasznie - powiem Ci ze gdyby nie mój pokarm to nie wiem czym by to moje dziecko żyło, niejadek to mało powiedziane - MM nie chwyci (i była na szpitalnej głodówce bo był czas gdy z bólem ale nie mogłam jej dać mojego mleka - pielęgniarki mówiły zgłodnieje to wypije MM - nie wypiła ani razu żyła na kroplówkach i wodzie 5 dni - przy wypisie stwierdzono iż takiego egzemplarza z niechęcią do MM jeszcze nie było na oddziale), wierze w to iż karmiłam ją wpływa na to iż dziecko nie było odpukać jeszcze chore do tej pory poza lekkim katarem,

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jak długo przy cycu???

                      oj podziwiam że 19 mieisęcy dajesz rade. Ja żałowałam jak mogłam tylko 7 miesięcy karmić synka swoim , też ściągałam, ale moje melko już mu nie smakowało wtedy. Ale powiem Ci ze ja maks 15 miesiecy chce karmić bo nie dam rady jak ta moja córka nic wiecej jeść nie będzie chciała. Już mnie psychicznie męczy bo tylko cyc i cyc i nigdzie iść nie moge A chciałabym też wyjść trochę do ludzi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jak długo przy cycu???

                        Witam, podobne tematy zostały poruszone na forum. Dlatego ten zamykam, by nie dublować wątków. A do dyskusji dalszej zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...o+modyfikowane

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X