Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród w Irlandii !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
    z moim partnerem jestesmy razem 10 lat nasze dziecko bylo zaplanowane i od samego poczatku chcielismy rodzic razem.byl ze mna na kazdej wizycie w szpitalu i u G.P.
    Ja ze swoim jestem też długo - 11 lat. Na każdej wizycie jesteśmy razem, nie wstydzę się go w żadnej sytuacji ani nie boję się, że będzie do mnie czuł jakiś wstręt wielki, tylko strach taki jakiś dziwny. Mój mąż mówi, że jeśli chcem to on ze mną będzie, że chce mi pomóc i czeka na moją decyzję...Ale ja mam jakieś wątpliwości i sama go nakręcam, że nie powinno go być, że to straszny widok itd... To wynika z mojej niewiedzy i braku wyobrażenia o tym, jak to wszystko dokładnie wygląda... Ale powiem Ci szczerze, że coraz bardziej sie nad tym zastanawiam Jestem pewna, że mój mąż nie będzie miał żadnych ale i jeśli mu powiem, że chcę żeby przy mnie był to on bez żadnego prblemu się zgodzi... Tylko muszę się do tego przekonac wreszcie...i jestem chyba na dobrej drodze
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      macie jeszcze troche czasu wiec mozecie to przemyslecz doswiadczenia bardzo polecam poza tym jest tu gdzies watek na ten temat i inne mamy ktore rodzily z partnerami powiedza ci to samo -ze wartopoza tym z moich znajomych tatusiow ktorzy byli przy porodzie swych dzieci wszyscy byli bardzo wzruszeni i zrobiliby to znowuwarto popytac tych ktorzy juz to przeszli
      shannon

      Skomentuj


        #18
        Dziękuję Ci serdecznie, naprawdę dużo mi pomogłaś tymi Twoimi wiadomościami i doświadczeniami... Masz rację, mamy jeszcze czas i myślę, że podejmiemy właściwą decyzję Tymczasem pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że będziemy w kontakcie
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          #19
          mam nadzieje ze bedziesz mialam takie dobre zdanie o irlandzkich poloznych jak ja.jak widac bywam tu czasem wiec bedziemy w kontakcie
          shannon

          Skomentuj


            #20
            wlasnie szukamy jakiegos fajnego miejsca na wypoczynek swiateczny(w ie oczywiscie)polecasz wasze strony?
            shannon

            Skomentuj


              #21
              W moich stronach jest parę fajnych rzeczy typu Parki,Ogrody Botaniczne, Pałacyki itd... ale widoków zapierających dech w piersiach jak na klifach to raczej nie ma... Nie wiem czy byliście już w Donegal? To na północy bardziej, powyżej Sligo... Tam jest przepięknie...plaże, piękne widoki...naprawdę zapiera dech w piersiach...Jeźdźimy tam kiedy tylko nadarzy się okzaja... Polecam... Oczywiście gdybyście się zdecydowali na nasze strony to zapraszam na kawke i domowe ciacho
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                #22
                hehe bede pamietac
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Witaj Shannon.
                  Mam takie pytanie do Ciebie. Czy mogłabys mi napisać co powinnam zabrać do szpitala jak będę jechała rodzić. Słyszałam, że tu jest trochę inaczej niż w Polsce. Może pamiętasz czego wymagali, i jakie rzeczy były Ci niezbędne. Zarówno dla Ciebie jak i Maleństwa???
                  Dzięki
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    #24
                    Witam!Ja rodziłam w cork w szpitalu i naprawde byłam bardzo zadowolona nie rodziłam naturalnie ponieważ mój synuś był duży i zadecydowali o cesarce jeśli ogólnie chodzi o opieke w irl to zawdzięczam im życie mojego dziecka bo mały urodził się z wadą serca która niezostała wykryta w ciąży! polecam echo serca jeśli jest taka możliwość.Gdybym zrobiła echo nie musiała bym przeżywac tego wszystkiego.

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez NIKA24 Pokaż wiadomość
                      Witam!Ja rodziłam w cork w szpitalu i naprawde byłam bardzo zadowolona nie rodziłam naturalnie ponieważ mój synuś był duży i zadecydowali o cesarce jeśli ogólnie chodzi o opieke w irl to zawdzięczam im życie mojego dziecka bo mały urodził się z wadą serca która niezostała wykryta w ciąży! polecam echo serca jeśli jest taka możliwość.Gdybym zrobiła echo nie musiała bym przeżywac tego wszystkiego.
                      Witaj Nika. Przykro mi, że tak się nacierpiałaś ale mam nadzieję,że już wszystko jest dobrze. Ja mam teramin na 29 kwietnia. Bardzo sie denerwuję ale wiem i słyszałam, że jest tu bardzo dobra opieka. Co do prowadzenia ciąży jestem bardzo zadowolona. Lekarz mnie ostrzega przed wcześniejszym porodem i cesarką bo mam bardzo wysokie ciśnienie. A możesz mi napisać, co musiałaś ze sobą mieć do szpitala? Chodzi mi o takie rzeczy jak ubranka, pieluchy, bielizna poporodowa, wkłady poporodowe itd...
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        yoenne odpisalam ci na priv.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #27
                          Witam!do szpitala zabrałam body, śpiochy,rękawiczki na rączki,skarpeteczki na nóżki,czapeczki,pieluszki ,chusteczki do pupci,kremik sudokrem,wazeline,ręczniczki po kompieli,dla siebie 3 koszule na zmiane polecam również taką piżame ze spodniami jest najwygodniejsza już po porodzie,szlafrok ,podpaski,wkładki na piersi ,kapcie,kosmetyki.
                          aparat fot.chyba to wszystko pozdrawiam i życze powodzenia nie jest tak strasznie jak dostaniesz dzidzie to o wszystkim zapomnisz ja miałam cesarke bo mały miał 4,400 i mam takiego klocuszka dziś kończy 10 miesięcy

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez NIKA24 Pokaż wiadomość
                            Witam!do szpitala zabrałam body, śpiochy,rękawiczki na rączki,skarpeteczki na nóżki,czapeczki,pieluszki ,chusteczki do pupci,kremik sudokrem,wazeline,ręczniczki po kompieli,dla siebie 3 koszule na zmiane polecam również taką piżame ze spodniami jest najwygodniejsza już po porodzie,szlafrok ,podpaski,wkładki na piersi ,kapcie,kosmetyki.
                            aparat fot.chyba to wszystko pozdrawiam i życze powodzenia nie jest tak strasznie jak dostaniesz dzidzie to o wszystkim zapomnisz ja miałam cesarke bo mały miał 4,400 i mam takiego klocuszka dziś kończy 10 miesięcy

                            Dzięki za info. Od każdej z Was się coś dowiem, jeszcze do szpitala zadzwonię i jakoś sobie skompletuje taką wyprawkę szpitalną. Kurcze tyle koszul potrzeba. Chyba wezmę 2 i do tego piżamę ze spodniami. Myślicie, że styka?
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              #29
                              jesli wszystko bedzie wporzadku to bedzies w szpitalu 2 dni to potrzebujesz cos czystego na siebie wllozyc plus koszulka na porod.nie przejmuj sie jak czegos zapomnisz zawsze przeciez maz ci moze doniesc
                              no i pamietaj aby wziasc ta mala czerwona ksiazeczke ktora bierzesz na kazda wizyte do szpitala.
                              shannon

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                                jesli wszystko bedzie wporzadku to bedzies w szpitalu 2 dni to potrzebujesz cos czystego na siebie wllozyc plus koszulka na porod.nie przejmuj sie jak czegos zapomnisz zawsze przeciez maz ci moze doniesc
                                no i pamietaj aby wziasc ta mala czerwona ksiazeczke ktora bierzesz na kazda wizyte do szpitala.
                                Małą czerwoną książeczkę? Nic takiego nie mam. Tylko taką białą kartę ciążową. Może jeszcze dostanę taką książeczkę. Dopiero jedną wizytę w szpitalu miałam więc może mi ją dopiero teraz na 2 w lutym dadzą???
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X