Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs narodzinowy :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs narodzinowy :-)

    Dziewczyny, ogłaszam konkursik narodzinowy :-) Narazie tutaj a do jutra pojawi się na blogu www.mopp.blog.pl

    W związku z tym, że oczekuję narodzin córci a uwielbiam dostawać kartki drogą pocztową, to konkurs będzie polegał na wysłaniu właśnie takiej kartki :-)

    Pocztówka może być kupiona a może być własnoręcznie zrobiona, a tematyka to "Gratulacje i życzenia dla mej Patrysi do spełnienia ".

    Będą dwie główne nagrody, pierwsza dla osoby, która zrobi najbardziej kreatywną kartkę, wybieramy całą rodzinką i druga dla osoby, która wyślę kartkę zakupioną, tutaj zrobimy losowanie.

    Będą też dwie nagrody pocieszenia w obu przypadkach. Czyli nagród łącznie 6 :-)

    Zdjęcia wrzucę później ale zdradzę, że mam książeczki, butelki, próbki, skarpetki, grzechotki itp.

    I drugi warunek, polubienie mojej stronki na fb :-) czyli standard... - https://www.facebook.com/blogmopp?ref=hl

    Na kartki czekamy do końca kwietnia <3

    To zapraszam

    P.s. może bym adres podała ha ha ha

    Patrycja Zalewska, ul. Jugosłowiańska 10 m 50, 03-984 Warszawa
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs narodzinowy :-)

    ja stronke polubilam i chętnie karteczkę wyśle

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs narodzinowy :-)

      o super dobrze że do końca kwietnia może zdążę zrobić własnoręcznie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs narodzinowy :-)

        Fajnie dziewczyny..dziękuję za udział w zabawie :-) podpowiem jeszcze, że będą dwa zestawy do wyboru dla tych dwóch osób, które wygrają - zestaw dla mamy i małego dzidziusia lub zestaw dla mamy i starszego dzidziusia :-)))

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs narodzinowy :-)

          Uwielbiam wysyłać kartki i chętnie życzonka mojej imienniczce wyśle

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs narodzinowy :-)

            no no ale kusisz Hmmm postaram się wziąć udział, a dlaczego tak z dystansem podchodzę bo mama bardzoo daleko na pocztę ;( buuu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs narodzinowy :-)

              Super konkursik na pewno coś wymyślę a na kiedy masz termin?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                no no ale kusisz Hmmm postaram się wziąć udział, a dlaczego tak z dystansem podchodzę bo mama bardzoo daleko na pocztę ;( buuu
                To tym bardziej kartka będzie doceniona :-) może jakaś nagroda specjalna za najdalszą drogę na pocztę ??? Hmmm..coś pomyślę :-)

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                  A termin mam na 19 kwietnia ale podejrzewam, że może być wcześniej :-) a kartki wysyłamy do końca miesiąca ale liczy się data wysłania..rozstrzygnięcie będzie na początku maja..

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                    No dobra wyślę- kobietą w ciąży się nie odmawia
                    hm a masz jakieś preferencje? Jakie lubisz kartki? Na wesoło, eleganckie czy jakie ?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                      Lubię kartki na śmiesznie i takie bardzo kolorowe :-) ale jaka by nie była to się ucieszy mordka moja..a Patrysia dostanie je w odpowiednim momencie :-)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                        ok zapamiętam i już będę myślała nad jakimiś pomysłem Na pewno coś wyślę

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                          Super :-) ale jestem ciekawa Waszych pomysłów ??? A Patrysia będzie miała wspaniała pamiątkę..dziękuję że bierzecie w nim udział :-)

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                            Super :-) ale jestem ciekawa Waszych pomysłów ??? A Patrysia będzie miała wspaniała pamiątkę..dziękuję że bierzecie w nim udział :-)
                            ja pomysl juz mam, wykonanie troszku zajmie ale powoli bedzie sie tworzycbocs niecos musialam zamowic aby plan sie realizowal mam nadzieje ze sie spodoba

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs narodzinowy :-)

                              Rany..ale fajnie, że tak się zaangażowałyście :-) muszę koniecznie te fotki nagród wrzucic..tylko jakoś ciągle brakuje mi czasu he he..ale postaram się dzisiaj to ogarnąć :-)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X