Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

    Drogie Mamy,
    zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej i wzięcia udziału w testowaniu produktów Gerber DoReMi.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

    Jestem mamą z Rzeszowa więc miałam przyjemność razem z moją córka Olą testować DoReMi jeszcze zanim pojawiły się na rynku.
    Mogę w pełni się przyznać ze między innymi jesteśmy twórcami smaków tych ze obiadków,miałyśmy wpływ na dobór składników ,konsystencje i smak.
    POLECAMY SĄ PYSZNE


    Skomentuj


      #3
      Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

      Witam, jestem mamą dwuletniej łobuziary o dość wyszukanym smaku. Z gotowych produktów korzystałam sporadycznie jak brak mi było czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, jednak produkty DoReMi na stałe zagościły w jadłospisie mojego dziecka. Sosiki nie mają sobie równych - szczególnie bolognese jest pochłaniany w sekundę. Deserki do picia mają idealną konsystencję i skład dużo zdrowszy od innych reklamowanych soków przecierowych. My gorąco polecamy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

        Jestem mamą półtora rocznego Szymka , który czasem wybredza przy obiadku . A jednak produkty DoReMi mu podpasowały. W szczególności Sosik brokułowo - serówy oraz przepyszne i zdrowe deserki. Polecam.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

          produkty Gerber DoReMi dopiero są przed nami, córeczka jeszcze jest za mała, ale jak już będzie w odpowiednim wieku pokusimy się na sprawdzenie tych posiłków

          Skomentuj

                 
          Working...
          X