Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '83*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '83*

    Miss, ja mam urodziny w styczniu.

    Mój brat siedzi w Anglii a raczej w Kornwalii, już 3 lata. I też nie zanosi się żeby wrócił. Kupił sobie tam nawet samochód, na który w Polsce nie było by go stać.

    Miss, a w jakim mieście mieszkasz we Francji ??
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '83*

      jamirka ja mieszkam w mało znanym mieście Montbeliard,dokladnie to mieszkam 5km od tego miasta.pewnie raczej Ci to nic nie mówi...do Paryża mam 500km więc spoko,za to do najbliżeszej granicy szwajcarskiej tylko 80km Ale mi się tu podoba..
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '83*

        Miss masz rację nic mi to nie mówi ale zawsze można zerknąć na mapę i już będe wiedzieć gdzie to
        Ja we Francji to właśnie tylko w Paryżu byłam.
        To najważniejsze, że Tobie się podoba. A dużo to miasteczko ?
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '83*

          ha i już looknęłam nawet zdjęcia były w sieci także rzeczywiście ładnie...
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '83*

            zdjęcia sa??nawet nigdy nie sprawdzałam...wiesz to nie paryż czy lyon ale niczego tu mi nie brak,jak się ma auto to wszędzie jest blisko...
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '83*

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              kasiakozmin a gdzie za granicą pracowałaś?? w jakim państwie??
              ja uważam,że ten kto mieszka i żyje w Pl jest bogaty
              bo zycie jest u nas takie drogie,nie wspominając o mieszkaniach ...
              dziewczyny a w jakim miesiącu macie urodziny??
              Ja pracowałam w Holandii, maż w Niemczech.
              Urodzinki w (dla mnie najpiękniejszym miesiącu) maju

              Jamirka..no do Gdańska, to jest kawałek. Bylam w gdyni i Sopocie, ale w Gdańsku nie.

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                Kasiu to zapraszam serdecznie, razem z bąblami

                Miss nio są zdjęcia. Teraz to wszędzie bez samochodu jak bez ręki...
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                  Jamirka- dzięki za zaproszenie! Będę pamiętać

                  Miss- juz sprawdziłam, gdzie jest Twoja miejscowość. Blisko granicy! My byliśmy we Francji w podróży poślubnej. W Paryżu, Nancy i Wogezach. Paryż cudny- zakochałam się!!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                    Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                    Fajnie macie, że mieszkacie za granicą. Ja na stałe bym nie chciała się przenieść, ale ze względu na naukę dzieci języków obcych jak najbardziej-choć na kilka lat. Miss Ami, a mieszkacie tam na stale??? Ja póki co jestem na etapie poszukiwania zabawek edukacyjnych w języku ang. Książeczki, bajki...mam sporo kuzynostwa na wyspach, w USA i Kanadzie, wiec co chwilę ich męczę o jakieś przesyłki ... A może Wy mozecie polecić jakieś strony z piosenkami fr, albo włoskimi???
                    my narazie nie planujemy powrotu bo w Pl nie mamy perspektyw do zycia tu jest jakos latwiej zyc i metalnosc ludzi jest inna niz w polsce a co do piosenek to my sluchamy na youtubie

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                      kasiakozmin a gdzie za granicą pracowałaś?? w jakim państwie??
                      ja uważam,że ten kto mieszka i żyje w Pl jest bogaty
                      bo zycie jest u nas takie drogie,nie wspominając o mieszkaniach ...
                      dziewczyny a w jakim miesiącu macie urodziny??
                      Moj brat i siostra mieszkają i żyją w Dublinie już od kilku lat i raczej nie zanosi się by wrócili do Pl,dobrze im tam,mogę sobie zdecydowanie na więcej rzeczy pozwolić pracując niż w Pl, tylko moi rodzice w Pl....sami :P
                      ja urodzinki mam dopiero w pazdzierniku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                        witaj ami255

                        napisz coś więcej o sobie...gdzie mieszkacie za granicą??
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                          mieszkam we Włoszech a dokladniej w Rimini do ponad 3 latek z moja kochana coreczką,a co jeszcze mam o sobie napisac to nie mam pojecia a co chcesz wiedziec pytaj

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                            ami bylam w Rimini na wycieczce szkolnej....właśnie tam na plaży zgubiłam moje okulary przeciwsłoneczne to było chyba ponad 10 lat temu,mieliśmy objazdowkę po Itali, Rimini, Asyż, Rzym,Wenecja i jeszcze coś tam..wrociłam z tej wycieczki jakaś taka uduchowiona

                            a czemu Cię aż tam wygnało?? mąż Makaron??
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                              Nie stety nie jestesmy same.A czemu tu za nim zaszlam w ciaze pracowalam tu i tak mi sie spodobalo ze sie tu przeprowadzilam i nie zaluje bo Moja Krolewna uwielbia spacery po plazy codziennie musi zaliczyc spacer nawet w deszcz a morze mamy pare krokow od domku.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                                Witam wszystkie mamy ja również jestem z tego rocznika i dochowałam się ślicznej córeczki Oli, która dzisiaj kończy 4 latka
                                Ami zazdroszczę Ci tej słonecznej Italii We Włoszech byłam raz na wycieczce i to tylko jeden dzień - w Wenecji, ale bardzo mi się tam podobało


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X