Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból pleców przy pracy na komputerze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ból pleców przy pracy na komputerze

    Dziewczyny co polecicie na zmęczone plecy podczas pracy przy komputerze?
    Siedzę codziennie 8 godzin i już wytrzymać nie mogę, po 4 godzinach mam już dość.
    Myślicie, że krzesło jakieś lepsze mi pomoże?
  •    
       

    #2
    Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

    Mnie bolało jak korzystałam ze zwykłegoo biurowego krzesła. Tkaie nie nadaje się do spędzania przy biurku większej ilości czasu.. Pracodawca powinien Cię zaopatrzyć w profesjonalne , porządne krzesło, na którym bedzie Ci wygodniej.
    Zerknij sobie również na stronę:
    xxx
    Znajduje się tutaj artykuł o tym jak unikać bólu pleców przy pozycji siedzącej. Wszystko wynika głównie z nieprawidłowej postawy siedzącej.
    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:40. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

      Po pierwsze lepsze krzesło, po drugie- rób sobie przerwy co jakiś czas, no i oczywiście pamiętaj o ćwiczeniach, może warto w domu nieco poćwiczyć kręgosłup ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

        Najlepiej ułóż sobie na fotelu poduszkę, taż żeby część lędźwiowa miała podparcie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

          Wiesz co przypomniało mi się jeszcze coś- moja teściowa chodzi sobie od czasu do czasu na xxx- jest zadowolona, bo pracuje w banku i po tylu latach siedzącego trybu życia kręgosłup czasem mówi dosyć! Więc właściwie może byś spróbowała umówić się na wizytę ? Nie wiem skąd jesteś, ale jeżeli z okolic Krakowa to podsyłam ulubienice mojej teściowej :P
          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:40. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

            rozgrzewanie bolącego miejsca powinno też pomóc. Ogólnie popraw też swoją pozycję bo widocznie jest zła i kręgosłup daje o sobie znać. Co do rozgrzewania ja stosuję od wielu lat Dip Hot, taki krem który leczy wszelkiego rodzaju zapalenia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

              Faktycznie zmiana krzesła w tym przypadku może się sprawdzić. Ale ból kręgosłupa nie jest normalny. Na Twoim miejscu wypróbowałabym magnetoterapię - zerknij sobie xxx . To taki zabieg relaksacyjny oraz przeciwreumatyczny (możliwe , że masz coś ze stawami skoro taki ból) .
              Last edited by disne; 26-08-2020, 19:40. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                Wszystkie leki przeciwbólowe obojętne czy na receptę czy bez, pomagają tylko na chwilę. Jest to leczenie objawów a nie przyczyny bólu, więc moim zdaniem na dłuższą metę się to nie sprawdzi (organizm również uodparnia się na ich działanie). Podstawowym krokiem moim zdaniem jest precyzyjne zdiagnozowanie przyczyn Twojego problemu, w tym celu należy udać się do specjalisty. Ja również długi czas męczyłam się z bólem kręgosłupa, brałam leki przeciwbólowe i na chwilę pomagało, lecz później ból i tak wracał. Dopiero po wizycie u specjalisty zacząłem odczuwać poprawę, więc radzę zrobić to samo. Byłam w Kaliszu u lekarza Andrzeja Kroszczyńskiego i mogę go gorąco polecić xxx
                Bardzo sympatyczny Pan, profesjonalnie i indywidualnie podszedł do mojego przypadku, czego efektem była znaczna poprawa.
                Życzę zdrowia !
                Last edited by disne; 26-08-2020, 19:40. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                  Ja sobie z tym poradzilam kupujac taka specjalna poduszke pod kregoslup ledzwiowy. Pelno mozna ich znalezc w internecie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                    Też sądzę, że rehabilitacja i masaże by tu pomogły. Czemu nie spróbujesz? I skąd jesteś? Może z Białegostoku? Wtedy na pewno dużo by Ci dała wizyta w tym centrum medycznym xxx W ofercie jest sporo zabiegów na bóle kręgosłupa, więc na pewno znalazłabyś coś dla siebie.
                    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:41. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                      Poczytaj sobie też o różnych refundacjach i dotacjach na stronie [xxx. Z bólem pleców nie ma żartów, lepiej wybrać się na dobrą rehabilitację wcześniej niż później. Pamiętaj, że zdrowie to podstawa.
                      Last edited by disne; 26-08-2020, 19:39. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                        Myślę, że pomoże Ci masaż!
                        Trzeba rozluźnić Twoje spięte mięśnie. Taki ból może wynikać z nieprawidłowej pozycji przy stanowisku pracy, beznadziejnego krzesła i stresu, który nosisz na swoich barkach Znam Panią w Krakowie, która zdejmie z Ciebie ten ból :P Chodzi o Panią Anię z salonu xxx gdzie sama chodzę od dłuższego czasu na zabiegi relaksacyjne
                        Last edited by disne; 26-08-2020, 19:39. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                          Miałam ten sam problem i pomogły mi ćwiczenia. Znalazłam w internecie i robiłam sama. Z perspektywy czasu patrząc wolałabym pójść do fizjoterapeuty do xxx , bo jednak z kręgosłupem nie ma żartów i nie powinno się go lekceważyć.
                          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:39. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                            oj tak czyli nie jestem sama, ja też chodzę regularnie do fizjoterapeuty. Pani xxx działa cuda dzięki czemu mogę w ogóle jakoś w pracy wytrzymywać.
                            Last edited by disne; 26-08-2020, 19:40. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ból pleców przy pracy na komputerze

                              na pewno ćwiczenia pomogą, joga jest bardzo dobra na bóle kregosłupa

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X