Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-09-2012, 14:57
zielinski zielinski jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zielinski.polki.pl

Domyślnie problem z żylakami

Witajcie

pisze bo mam dość nieładny problem i potrzebuje porady, zauwazyłam że na mojej łydce wyskoczyła żyła niestety jest dość mocno widoczna. W mojej rodzinie są dość spore problemy związane z zylakami ale zastanawiam się czy metoda operacyjna to jedyna dobra forma wyleczenia się z zylaków. Czy moze korzystałyście z innych metod - nie operacyjnych, które okazały się skuteczne?

bede wdzięczna za porady, jeśli któraś z was zdecydowała się na operacje to będe wdzięczna za polecenie dobrego specjalisty.

pozdrawiam

Aneczka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2012, 17:50
Allison01 Allison01 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Allison01.polki.pl

Lightbulb Odp: problem z żylakami

Anno,

miałam dosyc podobny problem i jeśli rzeczywiście zalezy Ci na zdrowych nogach to nie ma innego wyjścia jak poddac się operacji. ALe za to robisz to raz i masz spokój na całe zycie, zapewniam Cie że to obecnie nic strasznego ;-) i dosłownie poł godziny po operacji możesz chodzic i wrócic do normalnego trybu życia.
ze swojej strony polecam doktora Zielińskiego, przyjmuje w kilku placówkach w Warszawie, wiecej o nim dowiesz się na jego stronie.
i generalnie zachecam do stosowania skarpet uciskowych, które poprawiają krążenie, to tak na przyszłość
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2012, 15:26
zielinski zielinski jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zielinski.polki.pl

Domyślnie Odp: problem z żylakami

dzięki Allison na namiary do doktora, przyjrze się jego ofercie blizej.
generalnie dośc ciekawa jest ta opcja na laserowe leczenie żylaków, na pewno sie nad tym zastanowie.

pozdrawiam Cie

Anka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2012, 22:36
nina222 nina222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nina222.polki.pl

jesli Panie mają problem z żylakami to chyba dobrze jest się zapoznac z tym artykułem http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...kow_39825.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2012, 18:02
aleola aleola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aleola.polki.pl

Blog Entries: 1

Mam ten sam problem. Póki co żylaki są jeszcze malutkie, prawie niewidoczne, ale i mam i dziadek mieli ten problem, więc tylko czekam kiedy i mi się zacznie. Można to jakoś zatrzymać? Żeby nie postępowało dalej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-02-2013, 19:01
kasikk001 kasikk001 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasikk001.polki.pl

Allison01 podała informację o doktorze Zielińskim. Tak się składa, że byłam pacjentką doktora Zielińskiego! Na swoim przykładzie mogę najlepiej ocenić jego umiejętności. Jest wyjątkowym specjalistą, moje nogi wglądają jak nowe. Dużo czytałam w internecie o metodzie jaką miałam być leczona - laserowa operacja żylakow systemem EVLT. Na początku miałam wątpliwości, ale po rozmowie z doktorem, wiedziałam, że to będzie najlepsze rozwiązanie.
I nie pomylilam się. Jeśli ktoś ma problemy z żylakami to polecam dra Adama Zielińskiego, bo dopiero on mi pomógł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2015, 09:33
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Ja zdecydowałam się na laserowe leczenie żylaków - w linku znajdziecie informacje o tym na czym polega, jak się można do tego przygotować.
Powiem Wam,że bardzo obawiałam się operacji ale okazało się,że wszystko było ok. Zabieg nie był bolesny. Wykonany w znieczuleniu, bardzo szybki oraz co najważniejsze efekty były dobre. Nawet lepsze niż się spodziewałam. Warto jest się oczywiście skontaktować z lekarzem czy zabieg będzie dla Was bo jednak rozwiązań jest sporo a powinno zostać dopasowane konkretnie do Was.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-2017, 11:01
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Sąsiadka miała żylaki usuwane w tej klinice: http://chirurgiaestetyczna.pl/ i mnie tez namawiała. Nie mogę już z nimi wytrzymać. Przy długim staniu zaczynają bardzo boleć i ciągnąć... Muszę chyba też się zdecydować je usunąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-10-2017, 08:53
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Żylaki to nic ciekawego, szczególnie jeżeli chodzi o ich wygląd i odbiór estetyczny, ale da się przecież temu zaradzić. W poradniach chirurgii naczyniowej kliniki na śląsku Sante-cm.pl zajmują się takimi sprawami i sądzę, że najlepiej byłoby po prostu udać się z tym problemem do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2017, 21:25
koczeka koczeka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
koczeka.polki.pl

Każdy problem z układem krążenia jest poważny, stąd należy to wszystko dokładnie skontrolować. Ja często posługuje się fachowymi blogami w takich dziedzinach, chociażby ostatnio znalazłam http://zawalserca.com.pl/, przeczytałam już kilka artykułów i wydają się bardzo merytoryczne. Chyba warto wiedzieć coś w takich ważnych dla nas wszystkich sprawach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania