Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Dzień dobry, ale upał na zewnątrz. Pojechałam o godzinie 8 na zakupy żeby w taki gorąc nie musiec biegac z siatkami po schodach także zakupy zaliczone, obiad już ugotowany, miałam młodą kapuste, została mi sprzed kilku dni i zastanawiałam sie co z niej zrobic i zrobiłam kapuśniak.Jeszcze tylko zostało mi zrobienie obiadu na jutro, wole przygotowywac obiady dzień wcześniej żeby nie musiec po pracy gotowac bo nie mam zazwyczaj już na to siły.Dzisiaj mam dzień wolny i jak zwykle zamiast leżec pupą do góry, na dzień wolny nazbiera mi sie sprzątania, ide zaraz myc łazienke chociaż szczerze powiedziawszy nie chce mi sie



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      hej a u nas dzisiaj chmurki ale ciepło więc odpoczywam od upału
      tylko Cyprian nie zadowolony bo basen miałam mu rozłożyć

      a ja jestem mega zadowolona bo kupiłam emkowi w internetowym sklepie c&a 2 pary spodni (jeansy i takie lniano-bawełniane) i sandały treekingowe razem za 122.70zł więc jestem meeeega zadowolona normalnie za tyle to 1 para spodni hi hi mam nadzieję że tyko mężek nie będzie za bardzo marudził bo on woli bojówki :P

      Marti przedemną też sprzątanie zupkę mam warzywną z wczoraj a dizsija do tego jakieś mięsko zrobię. buziaki:*





      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Dziewczyny trzymajcie kciuki ! ! ! w związku z zaleceniem psychologa cyprian jest pierwszy na liscie rezerwowych do przedszkola mam nadzieje że zwolni się to 1miejsce !





        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Hejka.
          Uff..ale skwar lubię ciepło ale ponad 30 st to przesada a dziś bardzo to odczuliśmy z młodym bo musiałam z nim jechać na kontrolę do neurologa 1,5 godz drogi na szczęscie byl bardzo grzeczniutki.
          MARTI fajnie że sie odezwałaś,a co sie stało z naszym forum na którym pisałyśmy w styczniu
          COLOR córeczka jak zwykle śliczniutka a jaka juz dorosła
          FAMILY Julek rzeczywiscie duzy jak na 4 latka moja ma 120 cm ... i tu niepowinnam sie chwalic bo ma sporą nadwagę waży 35 kg
          KRUSZYNA trzymam kciuki aby synek dostał się do przedszkola

          A ja postanowiłam że idę na wychowawczy synek dla mnie najwazniejszy chociaz niepowiem jestem troche zawiedziona że nie wracam narazie do pracy.


          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            hej
            moja ma 100 cm i waży 17,6 kg i na bilansie lekarka mówiła że trochę za dużo. ale jak się pytam dokoła mam to większośc dzieci w jej wieku tyle waży. Marysia jest malutka. za to Ignaś ma 84 cm juz a stopę ma rozmiar 24-25 już, czyli taki jak Marysia he he

            kruszyna trzymam kciuki! moja też na rezerwowej liście na razie , więc tez trzymajcie kciuki, jutro idę się dowiedzieć czy jest przyjęta.




            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Monia nie masz się czym przejmować a wasz lekarz trochę dziwny. cyprian waży 17kg a jest tylko 7-8 cm wyższy od Marysi nie popadajmy w paranoje
              a kciuki za jutro trzymam . my się dowiemy pewnie dopiero w trakcie roku szkolnego.





              Skomentuj


                Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                Hejka.
                Uff..ale skwar lubię ciepło ale ponad 30 st to przesada a dziś bardzo to odczuliśmy z młodym bo musiałam z nim jechać na kontrolę do neurologa 1,5 godz drogi na szczęscie byl bardzo grzeczniutki.
                MARTI fajnie że sie odezwałaś,a co sie stało z naszym forum na którym pisałyśmy w styczniu
                COLOR córeczka jak zwykle śliczniutka a jaka juz dorosła
                FAMILY Julek rzeczywiscie duzy jak na 4 latka moja ma 120 cm ... i tu niepowinnam sie chwalic bo ma sporą nadwagę waży 35 kg
                KRUSZYNA trzymam kciuki aby synek dostał się do przedszkola

                A ja postanowiłam że idę na wychowawczy synek dla mnie najwazniejszy chociaz niepowiem jestem troche zawiedziona że nie wracam narazie do pracy.
                serwer padł czy jakoś tak bo darmowe było



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  hej ale dzisiaj duszno, cały czas grzmi, mam nadzieje że przejdzie burza bo chcę żeby sie ochłodziło chociaż troszke. Widze że od wczoraj znowu tutaj cisza



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Hej

                    ja jestem ale jakoś nie miałam sił. cyprian jest od paru dni rozwrzeszczany, dokucza strasznie i robi z siebie pajaca już mam go momentami dość i chodzę wściekła . przed wczoraj w nocy miałam przez 3 godziny cyrki z nim chyba i do tego mega burza 5 razy go wysadzałam i tak po puścił 2 razy w majtki wrrr ale za to wczoraj 2 razy kupe na nocnik robił więc jestem dumna

                    za to dzisiaj w nocy to już była burza z nawałnicą momentami się bałam ha ha

                    a dzisiaj to już jestem ledwo przytomna i cały czas myślę o tym przedszkolu cyprian tak się na palił że będzie mu przykro jak się nie dostanie i trzeba będzie mu jakieś zajęcia opłacić chociaż 2razy w tyg . .

                    się po żaliłam gdzie was wy wiało?





                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Zaglądam tu i widze że spowrotem cisza, szkoda



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        hej ja jestem teraz, troche was poczytuje ale nie mam czasu nadrobic co u was wszystkich,

                        ja teraz zaczelam prace na nocki na razie co drugi dzien na 4,5h ciesze sie bo nie musze szukac opieki do dzieci spia i moj z nimi siedzi.

                        nie przejmojcie sie tak waga, wazne zeby dzieci nie jadly "smieci" a tak to maja przynajmiej z czego rosnac.
                        moj jak mial 2 lata wazyl 19kg a teraz ma 4 lata i wazy 18,5 i 110wzrostu albo i wiecej,
                        a z mloda dopiero bede szla na bilans 2 latka - troche spozniony

                        oj mi sie teraz zaczelo tez kongo bo mala sie buntuje- jak to 2 latek ma w zwyczaju, do tego rzucila dyda i nie tak latwo ja teraz zagonic do lozka juz nie mam pomyslow jak ja namowic na spanie, pozatym chyba juz nie chce lozeczka ze szczebelkami i mysle nad pietrowym tylko wtedy bedzie wojna o gore....

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          Hej

                          a cisza cisza, ale pogoda w miarę za oknem to i siedzieć się nie chcę w domu.Ja póki co w pracy ale od 2 lipca już na urlop

                          Pieczulka no gratuacje!Pewnie zupełnie inaczej jest wyjść do ludzi??
                          A gdzie pracujesz??

                          Wiecie strasznie się wczoraj wkurzyłam , dzwonię do przychodni aby umówić małą na bilans 4 latka(bo przecież nie jest powiedziane tak dokładnie kiedy go zrobić?) a tam mówią mi że za późno na szczepienie itp....tłumacze jak krowie po liściach że przecież córka miała 3 tyg ospę , potem gardło , teraz zap oskrzeli więc jak? Powiedziała że za późno i już....w innych przychodniach nie robią takiego problemu

                          Ja zbieram się do pracy , bo dziś sobota a ludzi ohoho i jeszcze trochę.

                          Miłego weekendu
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                            Witajcie

                            Pogoda znów była super to wszystkich na dwór wywiało U nas dziś chłodno i dość porwisty nieprzyjemny wiatr. A my wróciliśmy wczoraj z kilkodniowego pobytu na wsi. W sobotę Viki spadła z płotu, jedno kolano zdarte, drugie z kolei porządnie obtukła, noga jej trochę spuchła, na wszelki wypadek jeszcze wczoraj pojechaliśmy na pomoc doraźną zrobić jej prześwietlenie, ale wszystko jest oki, jedynie lekki obrzęk tkanki miękkiej. Teraz siedzi w domu i pomstuje na czym świat stoi bo nie jest w pełni mobilna, a tu energia ją roznosi od środka.

                            kruszyna kciuki trzymam, ale jak jest takie zalecenie psychologa to może przedszkole zorganizuje jakieś jedno miejsce dla Cyprianka, nawet jeśli nie dostanie się z listy rezerwowej. Powodzenia.
                            moniaB za Marysie też trzymam, choć Ty już pewnie wiesz, daj znać co i jak...
                            Pieczulka, powodzenia w pracy na nocki, fajne rozwiązanie bo i z dziećmi można być i dorobić trochę grosza.
                            Marti, a Ty nie zaglądaj tak tylko pisz!!! Wszystkie zaglądają i nie piszą, bo PRZECIEŻ NIKT NIE PISZE, no i stąd się ta cisza bierze...
                            Color, a co to za szczepienie na które jest już za póżno??? Zaszczepienie na rota ma jakieś ograniczenia czasowe, ale inne...nie słyszałam. Dziwne to, no chyba że Ci o bilans chodziło, to faktycznie mogą pewnie odmówić, bo już sporo po czasie... Ja teraz wstrzymuje roczkowe szczepienie synka, mam jakieś obawy przed nim, poza tym chce żeby młody odpoczął trochę od tych doroczkowych, zwłaszcza że on miał też dodatkowe porobione. Już dwa razy dzwonili do nas z przychodni, ale naczytałam się na ten temat sporo i wiem że zwłoka nam niczym nie grozi, ważne żeby zaszczepić. A nie wierze też żeby Dominik miał teraz możliwość zapaść na odre (która jest już niemal w całkowitym odwrocie), świnkę czy różyczkę.


                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Heja
                              Colorka jak to nie chcą zrobić bilansu 4 latka co z chorym dzieckiem miałaś przyjść??? ja z JUlką na bilansie 2 latka byłąm w sierpniu a ona z kwietnia bo ciągle coś


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Hej
                                Lulla niestety nie mogą zrobić +1. miejsca bo sanepid wymóg itd. po prostu że się wyraźę takie sranie, ale w sierpniu wybiorę się do wójtowej może wyrazi zgodę na przyjecie do 5latków - ponoć tylko wyraziła zgodę na przyjęcie 4 latków z domu dziecka. wierzyć mi sie nie chce że dla jednego dziecka nic nie mogą zorganizować po prostu tak wygodniej. w tym tyg będę miała opinię to się dowiem co i jak.

                                a co do szczepień to my właśnie po tym odrowym mieliśmy koszmar bo dostał odrę z rozyczką i do tego nie potrzebnie bolesne zastrzyki 2 razy dziennie przez tydzien bo starej daty szczepionki przychodnia miała a te są bezpłatne.

                                dobrze że Viki nic się nie stało ! cyprian to by chyba ganiał nawet z nogą w gipsie ha ha

                                ja juz mam dosyć jakiegoś doła złapałam i jeszcze @ niedługo. nie wiem może zrobię testa jutro bo do środy czwartku chyba zwariuję pewnie i tak nic z tego bo wszystkie objawy na @

                                ja odliczam dni do 19 lipca jadę z młodym na kilka dni do babci mojej w mieście kupe atrakcji na wakacje i na basen pójdziemy od em odpoczne bo trochę ostatnio nam się nie układ . . .





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X