Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***************** Crazy Mums*****************

    oj kobito jak ja sie boje przydazenia sie... choc sie pocieszamy ze gabrys byl norma wtop wiec moze juz nam sie uda bez wtop w koncu 8 lat sie udalo.
    nie moge sie wziasc pozadnie za temp, bo nie chce tablet bo przytyje - i tak mam za duzo - dzis zaczelam z grubej rury montignaca
    spirala odpada ideologicznie - i juz sie zaczelam zastanawiac czy moze na wrazie czego ta miedziana zalozyc, zaczelam czytac i siedzialam z obgryzionymi paznokciami czekalam na spozniajaca sie miesiaczke... i jak mi przywalila w sobote miesiaczka to skorcze jak podczas porodu... no szok , poprostu tak bolesnej nigdy nie mialam- czyli spirala odpada ;P

    mysmy zawsze mowili 2 ew 3 ale trzecie to jak juz oddech zlapiemy po 2 i myslelismy bardziej o rodzinie zastepczej dla jakiegos młodziaka bez szans na adopcje,
    pozyjemy zobaczymy, a narazie z kredytami to tak od 1 do 1wszego i konto na zero wychodzi, na szczescie kredyt jeszcze troche ponad pol roku i koniec.... juz mam dosc zaciskania pasa - a jestem zla na mojego bo byl brany na samochod i jeszcze mialo starczyc na odswierzenie mieszkania a kasa sie rozeszla ... zanim pojechal do sklepu po farby wrrrr.. ja dalam sobie teraz termin na urodziny Gabrysia ze musi byc chociaz pomalowane - bo na wymiane mebli nie licze bo to jakies 2 tysiaki pewnie chcac nie chcac stuknie albo i wiecej wrrr a mam dosc mebloscianki tesciow... tylko trzeba sie w nowych meblach tez pomiescic ... te mieszkania w bloku...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      ja biorę ARTIZIĘ i polecam
      w porównaniu do Azali rewelacja
      schudłam nie mam apetytu miesiączki skąpe na wkładkach lecę no i mam ochotę na seks
      no i ma okres raz w miesiącu hehe a nie tak raz na 3


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

        Hej.
        Mały śpi takze mam chwilę.Poród jak poród w miare szybki był od 8 lutego byłam już w szpitalu na ktg pisały się skurcze ale słabe dopiero w piątek o 4 odeszły mi wody o 10 wzieli mnie na porodówkę z godzinkę dość mocno bolało i o 1145 synek był na świecie.Troche się przyblokował położna musiała wypchnać go przez brzuch skończyło się na sinej główce i wybroczynach.Wszystko potoczylo sie tak szybko że połozne nie zdążyły naciąć ale tez nie pękłam.
        Dzieci przyjeły nowego członka rodziny dość obojętnie,syn to juz młodzież ma swoje sprawy a córka stwierdziła ze ona wolałaby aby braciszek od razu byl w jej wieku coby mogła się z nim bawić hehe
        No i żeby niebyło tak fajnie synek ma kolki juz od 2 tyg życia podaję mu kropelki jest troszkę poprawy do tego mam diete bezmleczną pomecze się ze 3 m a potem dam małemu mleko dla alergików.
        Piszecie o anty ja to chyba dalej bedę na NMPR u mnie działało tyle lat tylko własnie jak mały się począł miałam w pracy niezły młyn zaniechałam obserwacje no i mam.....przeraża mnie to ze będę musiała przechodzic to jeszcze raz eh do tego zero wsparcia rodziny na M w ogóle nie mogę polegac a teściowa do tej pory powiesiła mi dwa razy pranie i tyle jej pomocy.
        Miłego dnia dziewczynki.
        Last edited by anna31; 28-02-2012, 10:07.


        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          Hej laski co z Wami piszcie....ja odpisałam.


          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            hej
            ania tu ostatnio cisza straszna
            jak Bartuś ??? grzeczny jak kolki???


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              hej ja ostatnio wlacznie z dieta robie odwyk komputerowy bo na glupie *************************y za duzo czasu schodzilo,

              to zycze Ci duzo silki, a moze maly nie ma klasycznych brzuszkowych kolek tylko takie napieciowe od wrazen? czesto to sie myli , a jak sciemnic swiatlo wyciszyc dom(o ile to mozliwe) to dzieciom jest lepiej, moi mieli kolki tylko po gosciach i jaksie duzo dzialo w dzien... ale bylo nie bylo jest to smutne

              ja teraz walcze z otyloscia na razie dobrze sie czuje , korzystam z diety montignaca, zobaczymy jak sie rozwinie marzenie to jeszcze -15 ale kazdej dwucyfrowej bede szczesliwa.

              przed weekendem slonko pogrzalo i tak milo sie zrobilo a teraz znowu mrozno brrrr , ja chce juz wiosny!!!!

              w niedziele odmalowalismy pokoj jestem mega zadowolona, bo na to 4 lata czekalam az chce mi sie ludzi zapraszac, nawet mimo starej mebloscianki w koncu czuje sie jak u siebie!!! taka drobnostka a cieszy

              a teraz siedze i walcze z podatkami i pitami

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Witam ,ale tu pustki masakra dziewczyny co tam u was słychać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  a tu to już nikt chyba nie zagląda


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    ************************ Crazy Mums*********************************************************************************

                    majek widzę że też zaglądasz na stare podwórko wpadł mi właśnie ten wątek w oko i zajrzałam przez sentyment, ale widzę że tu pustki od dawien dawna. A pamiętam jaka tu kiedyś produkcja postów szła, nie nadążało się czytać... Szkoda że wątek umarł, zatęskniło mi się za dziewczynami, ale za tym starym składem (co jeszcze żeśmy na innym forum pisały) Ciekawa jestem co tam u Frocha słychać, Shannon, Pinky, Family, Nusiaka, Colorwoman, Marti, Goplany... Masz z którąś kontakt? Może urządzimy crazy mums reaktywacja ?

                    Doczytałam że anna31 znów mamą została. Gratulacje Aniu I jeszcze mi się dotka i moniab przypomniała...
                    Last edited by Lullaby; 23-05-2012, 01:19.


                    Skomentuj


                      Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                      Cześć dziewczyny

                      Nie spodziewałam się zastać tutaj choć jednego nowego posta, a tu taka niespodzianka

                      lulla chętnie bym jakąś reaktywację urządziła, ale już kilka razy obiecywałam częściej zaglądać a później znów czasu nie było albo chęci by komputer w ogóle włączyć.

                      Czasami zaglądam, poczytam ale już z pisaniem gorzej. Cały tydzień chora byłam, nadal nie czuję się najlepiej. Wracałam z pracy to prosto do łóżka się kierowałam, nawet palcem w domu nie kiwnęłam, więc mieszkanie wygląda jak wygląda. Mąż w pracy więc od samego rana biegam z szmatami.

                      Synalek mój od września do państwowego przedszkola idzie więc odetchniemy finansowo trochę, to prywatne teraz to normalnie pożeracz pieniędzy

                      Majajula co tam u Ciebie? Jak Twoje dziewczyny się miewają? Pewnie już duże pannice
                      Normalnie mnie ten czas teraz tak ucieka, że nawet nie wiem kiedy te dni mi mijają, nawet się nie obejrzę a tu już sobota i gdzie ten tydzień

                      Lulla a Twoje dzieciaczki? Viki to chyba już do szkoły idzie, prawda?
                      Dominik już chodzi?

                      No i muszę uciekać ... zawsze tak jest, że ledwo tylko siądę do komputera to Julek coś chce... jak nie pić to bajkę, jak nie bajkę to mówi, że mam mu coś wymyślić bo jemu się nudzi.... mowię Wam serce go boli jak usiądę na 5 min.

                      Zajrzę tu jeszcze wieczorkiem, może ktoś się odezwie Miłego dnia
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                        Family witaj kochana
                        a no duże Maja 4 jutro kończy JUlka to wiesz więcej jej w domu nie ma niż jest
                        a to szkoła koleżanki 3 razy w tyg koszykówka basen
                        a Olga no cóż 1,5 roku zaraz leci szybko czas
                        ja sobie biorę co jakiś czas jakąś pracę ale na razie nie chcę na dłużej bo mi się nie opłaca niania dla OLgi to jakieś 1800-2000 więc poczekam aż pójdzie do przedszkola
                        Maja od września idzie do państwowego więc zostanę tylko z Olgą w domu

                        Mąz mi w delegacje jeździ ciągle go nie ma no ale teraz na tydzień na Kujawy jedziemy więc nadrobimy ten miesiąć

                        A TY jak w pracy?? Zadowolona???
                        a co do Julka nudzi mu się rodzeństwo byłoby lekarstwem mnie nikt nie ciąga hehe bo jedna drugą ciąga

                        no nic super że się odezwałaś

                        zapodaj jakieś zdjęcie Julka


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          hej
                          fajnie by było żeby dziewczyny się odezwały. moze zaglądają ale jak nikt nie pisze...




                          Skomentuj


                            Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                            Cześć

                            moniaB witaj co u Ciebie słychać? jak Twoje dzieciaczki ?? Ignaś też już duży chłopczyk. Pamiętam jak jeszcze z majajulą chodziłyście w ciąży, potem rodziłyście, podczytywałam co tam u Was się dzieje a teraz już brzdące takie duże. Najlepiej po dzieciach widać jak szybko ten czas leci. Marysia idzie od września do przedszkola?

                            Majkowa Maja też od września do przedszkola ?
                            Wszystkiego najlepszego dla Majki !!!!

                            Ja z pracy jestem bardzooo zadowolona, lubię tam chodzić i jeszcze nie miałam dnia, żebym wstała rano i pomyślała "Boże jak mi się dzisiaj nie chce", więc dla mnie super. Chociaż nie dzieje się w firmie najlepiej, tracimy kluczowego klienta i raczej nie zagrzeje tam miejsca na dłużej. Ale juz moje CV wyglądać będzie lepiej, a nie tak pusto Przenieśli mnie do innego działu i teraz pracuję na jedną zmianę, cały czas 8-16 więc popołudnia mam dla siebie.

                            Julka jak najbardziej pokażę tylko muszę mu zdjęcie jakieś pstryknąć, bo przyznam, ze zaniedbałam tę sprawę. Co chwilę przynosi zdjęcia z przedszkola, więc aktualne mam tylko, że w takiej papierowej formie.
                            Majkowa hehe co do rodzeństwa.... to cały czas myślimy, ale na razie szkoda mi rezygnować z pracy, tym bardziej, że za chwilę mogę jej nie mieć. Firma nie jest zbyt prorodzinna, więc jakbym zakomunikowała, że spodziewam się dziecka to już nie mam tam czego szukać. Myślę, że i tak w przyszłym roku będą zwalniać, więc jak i mnie zwolnią to wtedy zrobię sobie przerwę i postaramy się o rodzeństwo. A póki co mam szansę się czegoś nauczyć, bo przenosząc mnie gdzie indziej tak troszkę awansowałam, bo zastępuję (tzn. na razie jestem szkolona) naszego specjalistę, on teraz idzie od 11 na urlop na 2 tyg., więc okażę się tak na prawdę co jestem warta Sama mam takie przeczucie, że chyba nie nadaję się na takie stanowisko gdzie trzeba coś samemu zdecydować, czy czymś pokierować, zapominam o wielu rzeczach i gdyby nie ten mój przełożony to bym już zaliczyła tyle wpadek, że ho ho. Jak mam jasne wytyczne co do mnie należy do daje radę, a jak już muszę sama coś z własnej inicjatywy to jest gorzej. Mam nadzieję, że to tylko teraz tak mam bo się uczę ....

                            Dobra lecę za obiad się wziąć, bo moi panowie zaraz z kościółka wrócą.
                            Miłej niedzieli.
                            Last edited by FamilyTree; 03-06-2012, 10:48.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              O widzę że coś ruszyło w crejzolach :-D

                              ciekawe co u Marti słychać? gdzie ty się podziewasz kochana ?

                              Famili fajnie masz z tą pracą i grunt że cię ona nie męczy

                              Monia ty też tak się żadko odzywasz co u ciebie jak dzieciaczki ? ciekawa jestem jak te wasze pociechy urosły dodajcie jakieś zdjęcia





                              Skomentuj


                                Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                                ale super że się odzywacie
                                Ania dzięki w imieniu Majki a Julek to już dawno skończył4 lata mimo to wszystkiego naj naj dla niego niech Wam rośnie zdrowo

                                tak Maja od września do państwowego idzie i to po drugiej stronie ulicy więc jestem mega zadowolona no i to najlepsze państwowe w Piasecznie nawet niektóre mamy bardziej chwalą od prywatnych

                                Ania pewnie że jak masz szansę teraz jeszcze popracować to wykorzystaj to a jak sytuacja będzie nieciekawa zachodź w ciążę

                                wrzucam kilka fotek moich lasek
                                Attached Files
                                Last edited by majajula; 03-06-2012, 11:50.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X