Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
    W tym wieku to dziecko powinno wazyc troszke mniej ale skoro jest dlugi to nie wiem jak to jest ale ostatnio czytalam o dziecku troszke starszym i podobnej wadze ktore ma znaczna nadwage i musi byc na specjalnej diecie. Nie chce tu nikogo straszyc!! Skoro dziecko i sporo wazy i jest tez duze to calkiem co innego ale faktycznie jest to bardzo duzo jak nak 4 m-c moja ma 7 i wazy 8kg ale to dziewczynka wiec calkiem co innego siostry synek w jej wieku tez byl znacznie ciezszy. I tak najwazniejsze zdanie lekarza
    wcześniej byłam troszke przerażona wagą mojego synka, ale obecnie wiem że wszystko jest w porządku. najważniejsze że
    jest zdrowy. poza tym karmie go
    piersią co jest ważne a słyszałam że dzieci karmione tylko piersią
    nie mają skłonności do nadwagi w póżniejszym wieku.
    on od urodzenia tak dużo przybierał na wadze
    jak miał 6 tygodni ważył 6450 co w porównaniu
    do wagi urodzeniowej jest troszeczke.
    dodam jeszcze że ma bardzo dobrą przemiane materii
    co też jest ważne,robi 2-3 kupki na dobe. sama nie wiem
    po czym on tyle waży, co ja mamw tym mleku???

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Napisane przez @g@ Pokaż wiadomość
      wcześniej byłam troszke przerażona wagą mojego synka, ale obecnie wiem że wszystko jest w porządku. najważniejsze że
      jest zdrowy. poza tym karmie go
      piersią co jest ważne a słyszałam że dzieci karmione tylko piersią
      nie mają skłonności do nadwagi w póżniejszym wieku.
      on od urodzenia tak dużo przybierał na wadze
      jak miał 6 tygodni ważył 6450 co w porównaniu
      do wagi urodzeniowej jest troszeczke.
      dodam jeszcze że ma bardzo dobrą przemiane materii
      co też jest ważne,robi 2-3 kupki na dobe. sama nie wiem
      po czym on tyle waży, co ja mamw tym mleku???
      Nie, że nie mają, tylko rzadziej mają.
      Poza tym tak jak Jasmin pisze, dzieci z mniejszą wagą urodzeniową
      szybciej przybierają na wadze niż dzieci większe.
      Ale jeśli karmisz piersią nie ma co się martwić
      Ale kurka no nie zły jest Twój syncio

      Skomentuj


        #93
        mam nadzieje że już przystopuje troszke z takim szybkim przybieraniu na wadze
        pozatym od miesiąca dużo mniej je.
        ale nadal je w nocy, a wtedy pokarm jest najbardziej
        kaloryczny.
        no cóż może troszke zrzuci bo zaczyna powoli siadać, tzn.
        strasznie się gimnastykuje i ćwiczy podnosząc głowe do góry i zginając się.

        Skomentuj


          #94
          Zuzia miała 56cm i waga 3580g, a Liwia 57 cm i 3870g Zuzi ma trzy latka a Liwka osiem miesięcy
          Mama Ania

          Skomentuj


            #95
            Witajcie mój synek ważył 3270g i miał 55cm teraz ma 14 miesięcy i waży 10kg i ma 72cm czyli jest troszke mniejszy od synka koleżanki z forum




            Skomentuj


              #96
              Marysia ma teraz 8,400 kg i 72 cm dł.




              Skomentuj


                #97
                Moje dzieciaczki, Dawidek 3780g i 60cm, a Kubuś 3850g i 57cm. Pozdrawiam Wszystkie mamy bardzo serdecznie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Napisane przez @g@ Pokaż wiadomość
                  mam nadzieje że już przystopuje troszke z takim szybkim przybieraniu na wadze
                  pozatym od miesiąca dużo mniej je.
                  ale nadal je w nocy, a wtedy pokarm jest najbardziej
                  kaloryczny.
                  no cóż może troszke zrzuci bo zaczyna powoli siadać, tzn.
                  strasznie się gimnastykuje i ćwiczy podnosząc głowe do góry i zginając się.
                  od ruchu napewno waga spadnie a przynajmniej bedzie mniej brzybieral moje dzieci sa ani chude ani grube poprost w sam raz za to dzieci siostry zawsze byly bardziej "pucie" to zalerzy od dziecka

                  Skomentuj


                    #99
                    Mój synek jak sie urodzil wazyl 4,100kg i 59 cm(mysle ze miescil sie w normie),teraz ma 19ipol m-cy i wazy ......18kg ,jednak niewidac po nim tych 18 kg,mysle ze odziedziczyl grubsze kosci po dziadku,bo geny tez sporo robia.
                    Pozdrawiam wszystkich

                    Skomentuj


                      moja Natalcia ważyła 2725g i miała 50 cm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        duze?

                        ja mam za sobą trzy porody i pierwszą córke urodziłam 3650g,56 cm,druga 3700g i 56,5 cm,a trzecią 4miesiące temu i miała 4420g i 57cm.i przy każdej ciazy odżywiałam sie tak samo i brałam tak samo witaminy,nie objadałam sie jadłam tak normalnie i wcale nie do konca zdrowo,a na dodatek przy trzeciej wymiotowałam i miałam straszną zgage.moim zdaniem to nie zależy od nas jakie duże dziecko i od stylu jedzenia ale od tego jak dziecko pobiera pokarm z nas.bo mam kolezanke ktora odżywiała sie zdrowo a urodziła niecałe 2000g dziecko bo maleństwo miło problem zpobieraniem pokarmu.pozdrawiam wszystkie mamy.

                        Skomentuj


                          odp.

                          może toche jest racji w tym artykule o rozmiarach że większej mierze po mamie i genetyce.bo ja mam 170cm ojciec mojej pierwszej 198cm a córka miła 56 (3650g),drugiej ojciec miał 170cm a córka urodziła sie wieksza bo 57(3700g),a trzeciej ma 182cm i ta była naj wieksza bo 57(4420g).ja tego już zupełnie nie rozumie,dlatego zobaczymy co bedzie pózniej bo jak narazie córka średnia ma 5,5 lat a ma 104 cm,gdzie pierwsza jest wysoka jak na swój wiek.

                          Skomentuj


                            moj Gabrys mial 57cm i 3530g, a ja mam 164 a maz 180 tylko ja mam ciezkie kosci teraz ma 8 miesiecy i ok11kg

                            Skomentuj


                              ja tak z innej beczki

                              pieczulka widze, że Ty tez niska a wysokiego męża masz.
                              Ja mam 165 cm a maż 202 cm.
                              Ostatnio pewna osoba mi powiedziała,że wysocy mężczyźni
                              mają niskie kobiet.
                              Jakoś nie wierzyłam w to, ale jesteście już 4 parą Więc chyba
                              coś w tym jest.

                              Hehe mój mąż jak tak rósł to mu mówiono,żeby już przestał
                              bo sobie żony takiej wysokiej nie znajdzie na co odpowiadał:
                              "to znajdę sobie dwie małe" Mam nadzieje,że jedna mu wystarczy

                              Skomentuj


                                moja Cassandra ważyła 3990 kg.
                                Niestety nie zmierzyli ile miała cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X