Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Kinga za 2 dni skonczy 8 mieisecy i wazy 8 kg

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      za duża waga

      lekarz twierdzi że wszystko w porządku, ponieważ karmie małego tylko piersią. jeśli by był na sztucznym to by było gorzej z taką wagą.

      Skomentuj


        #78
        jast bardzo duży jak na swoje 4 i pół miesiąca. wygląda jakby miał 7-8 miesięcy. ubranka nosi na 80.

        Skomentuj


          #79
          @g@
          Ale Twój maluszek jest po prostu duży czy ma nadwagę, bo jeśli ma 4,5 miesiąca i waży 10kg to chyba istnieje takie przypuszczenie...

          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

          Różności do postów
          GALERIA OLAFKA

          Skomentuj


            #80
            Nasz juniorek wazyl 4727g i 63cm dlugi. Teraz skonczyl 8miesiecy, wazy 11,5kg i 80cm wzrostu;-)

            Skomentuj


              #81
              Napisane przez Jasmin Pokaż wiadomość
              @g@
              Ale Twój maluszek jest po prostu duży czy ma nadwagę, bo jeśli ma 4,5 miesiąca i waży 10kg to chyba istnieje takie przypuszczenie...
              wydaje mi się że jest poprostu duży. nie wiem ile dzieci w tym wieku powinny mieć średnio długości, on ma 75cm wydaje mi się że jest długi, zwłaszcza tułów, nosi bluzy na 80 lub 12 miesięcy.

              Skomentuj


                #82
                Ale wielki facet! On jest po prostu duuuuży. 75cm. to dużo w tym wieku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  @g@ mój ma niespełna 9 miesięcy i ma 78 cm i waży 10,2kg
                  i myślałam, że moje dziecię wielkie jest Ale Twój to pobija
                  wszelkie normy !!
                  Co mówi Ci lekarz ??

                  Skomentuj


                    #84
                    lekarz twierdzi że skoro jest karmiony tylko piersią to widocznie tak ma być. na wszelki wypadek zlecił mi wykonanie badań: morfologia, glukoza i tsh ale wszystkie wyszły bardzo dobrze.

                    Skomentuj


                      #85
                      No więc taki już duży z niego mężczyzna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        marysia miala 4.000kg i 55cm wzrostu udalo sie bez naciecia
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          #87
                          @g@
                          To masz dużego maluszka bo 75cm to mniej więcej proporcjonalnie do 10kg

                          Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                          Różności do postów
                          GALERIA OLAFKA

                          Skomentuj


                            #88
                            Napisane przez @g@ Pokaż wiadomość
                            wydaje mi się że jest poprostu duży. nie wiem ile dzieci w tym wieku powinny mieć średnio długości, on ma 75cm wydaje mi się że jest długi, zwłaszcza tułów, nosi bluzy na 80 lub 12 miesięcy.
                            W tym wieku to dziecko powinno wazyc troszke mniej ale skoro jest dlugi to nie wiem jak to jest ale ostatnio czytalam o dziecku troszke starszym i podobnej wadze ktore ma znaczna nadwage i musi byc na specjalnej diecie. Nie chce tu nikogo straszyc!! Skoro dziecko i sporo wazy i jest tez duze to calkiem co innego ale faktycznie jest to bardzo duzo jak nak 4 m-c moja ma 7 i wazy 8kg ale to dziewczynka wiec calkiem co innego siostry synek w jej wieku tez byl znacznie ciezszy. I tak najwazniejsze zdanie lekarza

                            Skomentuj


                              #89
                              Moja córeczka ważyła 2600 i miała 48 cm, z tym ze urodziła sie w 35 tygodniu ciązy,a mój brzuch był bardzo duzy, dziś ma rok i 11 miesięcy i waży 15 kg i jest sporo wyższa od dzieci w swoim wieku.

                              Skomentuj


                                #90
                                Napisane przez OLIVCIA2006 Pokaż wiadomość
                                Moja córeczka ważyła 2600 i miała 48 cm, z tym ze urodziła sie w 35 tygodniu ciązy,a mój brzuch był bardzo duzy, dziś ma rok i 11 miesięcy i waży 15 kg i jest sporo wyższa od dzieci w swoim wieku.
                                Tak chyba to już jest...waga z dnia porodu wcale nie świadczy o tym czy później dziecko będzie małe czy duże, poza tym maluszki z małą wagą urodzinową zazwyczaj bardzo szybko nadrabiają

                                Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                                Różności do postów
                                GALERIA OLAFKA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X