Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-04-2017, 15:53
mloda25mama's Avatar
mloda25mama mloda25mama jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mloda25mama.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

My z mężem i naszym Wojtusiem spędziliśmy ferie w domu. Na szczęście w okolicy były organizowane różne zajęcia dla dzieci, także wydaje mi się, że nasza mała pociecha nie nudziła się. Poza tym my też jak mieliśmy więcej wolnego czasu to chodziliśmy na sanki czy na lodowisko. Takie ferie też mogą być fajne i można więcej czasu spędzić ze swoim potomstwem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2017, 15:32
block22 block22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
block22.polki.pl

My byliśmy w Świeradowie bo mały uczy się jeździć na nartach. Fajnie mu to idzie, to dopiero drugi wyjazd a młody śmiga jak Alberto Tomba
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2017, 12:13
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Mnie udało się spędzić wspaniały tydzień w trakcie ferii zimowych w Bieszczadach. Obecnie natomiast planuję, gdzie spędzę końcówkę roku. Fajną opcją na pewno wydaje mi się Sylwester Warszawa . Wybrałybyście się na taki wytworny bal z prawdziwą orkiestrą, pysznym jedzeniem, a do tego wieloma atrakcjami, czy może wolicie zaszyć się gdzieś w górach?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2017, 09:21
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Niewielkim kosztem, dzieci do lat 4 za darmo, a ogólnie - https://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php bajkowe miejsce z mega programem dla dzieci. Zobaczcie sobie ile tam jest atrakcji. Oczywiście - wiele zależy od tego, jakie macie oczekiwania, ale jak dla mnie to idealna miejscówka na ferie z dziećmi. Nudzić się nie będziecie...
Stary 05-02-2018, 11:43
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Ja, byłam w Rzeszowie. Zatrzymałam się w hotelu http://www.bluediamond-hotel.pl - dysponuje cudownym SPA z wieloma atrakcjami. Najprawdopodobniej, w przyszłym roku również się do niego wybiorę, bo było świetnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2018, 20:06
hektorka hektorka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hektorka.polki.pl

Ja zapisałam dzieci na zajęcia dla dzieci żeby spędziły ten czas w ciekawy sposób. Program był bardzo interesujący i angażujący kreatywne myślenie. Polecam, dzieciom się taki sposób spędzania ferii bardzo spodobał.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2018, 16:40
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

A my ciągle zastanawiamy się nad rodzinnym wyjazdem do SPA. Znalazłam świetne miejsce niedaleko Płocka - Hotel Dębowa Góra: http://hoteldebowagora.pl/. To idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Hotel ten znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego jeziora. Warto rzucić okiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 14:10
Maciekjakobs Maciekjakobs jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Maciekjakobs.polki.pl

My dopiero zaczynamy ferie. Na 1. tydzień jedziemy do rodziny żony, ale potem mieliśmy plany gdzieś z żoną tylko w dwójkę wyjechać, jakieś propozycje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2018, 00:44
lobelia77 lobelia77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
lobelia77.polki.pl

My byliśmy w górach w Szczawnicy i bardzo nam się tam podobało. Śnieg był, pogoda była, słonko, wycieczki, narty, dobre jedzonko. Mieszkaliśmy w bardzo fajnym miejscu - Pod Cuproną http://podcuprona.pl/ dobrze tam karmią, ładne widoki dookoła no i cenowo tez było ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2018, 15:30
wiktor82 wiktor82 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiktor82.polki.pl

Jedziemy do Budapesztu całą rodziną. Już nie mogę się doczekać, jeszcze tylko 3 dni!

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania