Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Torba dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Torba dla mamy

    Ciekawe są też torby i plecaki dla mamy z xxxx ja jestem na etapie poszukiwań czegoś ciekawego, bo kupiłam wózek używany i potrzebuje do niego torby. Chciałam jeszcze Was zapytać czy waszym zdaniem plecak też jest dobrym rozwiązaniem, czy jest wygodny?
    Last edited by disne; 18-06-2020, 15:43. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Torba dla mamy

      Napisane przez weroniczka01 Pokaż wiadomość
      Ciekawe są też torby i plecaki dla mamy z xxxx ja jestem na etapie poszukiwań czegoś ciekawego, bo kupiłam wózek używany i potrzebuje do niego torby. Chciałam jeszcze Was zapytać czy waszym zdaniem plecak też jest dobrym rozwiązaniem, czy jest wygodny?

      Ja mam plecak, dostałam na babyshower. Jeszcze nie używałam ale zamierzam spakować do niego podręczne rzeczy jak będziemy jechać do szpitala. Potem zobaczymy czy to będzie torba bardziej moja czy bardziej córki Jutro wrzucę Ci zdjęcia to zobaczysz.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 15:43. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Torba dla mamy

        Ok, dzięki. Jak ja się w końcu zdecyduję, to też się pochwalę

        Skomentuj


          #64
          Odp: Torba dla mamy

          Grunt aby torba lub plecak były dla nas wygodne, odpowiednio dopasowane oraz podobały się nam, bo to ma kluczowe znaczenie. Torba młodej mamy powinna być także praktyczna i pomieścić kilka rzeczy dla dziecka.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Torba dla mamy

            Ja wolę torbę. Łatwiej w niej wszystko poukładać.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Torba dla mamy

              Ja mam taką torbę xxxxxx i mogę ją z całego serca polecić. Często ją używam, nie tylko jak wychodzę z dziećmi Nie dość, że obłędnie mi się podoba z wyglądu tak jeszcze jest niebotycznie pojemna, wygodna i ma przegródki. Na spacery najczęściej ją zabieram i mam zaopatrzenie dosłownie na każdą okazję. Wygodnie się ją nosi więc nie przeszkadza mi, że jest wyładowana a mój kręgosłup jest mi wdzięczny. A do tego ma uniwersalny kolor pasujacy do wszystkiego
              Last edited by disne; 18-06-2020, 15:44. Powód: link
              Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

              Skomentuj


                #67
                Odp: Torba dla mamy

                Sama rownież wole torebki niż plecak. Plecak jest pojemniejszy ale aby się do niego dostać to trzeba zdjąć go z pleców. Poza tym jest to również pewne ryzyko jeśli trzymacie tam portfel ( ktoś może z tyłu go wyjąć).

                Na zimę najlepiej jest kupić sobie jakis wygodny, duży shopper. Taki w którym wszystko się zmieści. Ta jest fajna:
                xxxx
                A ta pewnie zmieści jeszcze więcej:
                xxxx
                Last edited by disne; 18-06-2020, 15:44. Powód: linki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Torba dla mamy

                  A jakie Wasze mamy lubią style? Moja preferuje styl sportowy, bardzo lubi morze, żagle i dlatego ja swojej kupiłam torbe żeglarską z tej oferty i powiem Wam, że nawet sama byłam zaskoczona tym jak bardzo trafiłam w jej gust i jak bardzo moja mama była zadowolona z tego prezentu. Polecam zajrzeć jeśli Wasze mamy pododbnie jak i moja lubią taki styl.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 15:45. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Torba dla mamy

                    Może poszukaj czegoś w sklepie Merg.pl? Tam jest bardzo duży wybór produktów, obecnie w promocji jest np. taka torebka:

                    Jest dosyć prosto wykonana, więc powinna spodobać się mamie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Torba dla mamy

                      Czy tylko u mnie jest tak, że po prostu pytam mamy o takie rzeczy i wspólnie razem wchodzimy na jakiś sklep internetowy i wybieramy odpowiedni model, którego zakup sprawi jej przyjemność? Ostatnio właśnie w taki sposób mama wybrała sobie coś na wzór shopperbag kiedy czytaliśmy wpis o torbach na plaże - xxxxxx przyznam, że wpadnięcie, że taki rodzaj torby sprawi mamie radość byłby raczej niemożliwy, warto więc pytać i wspólnie decydować.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 15:45. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Torba dla mamy

                        Dużo różnych typów modeli ostatnio widziałam, ale wolę te takie klasyczne, jak te xxxx Pojemne i bez udziwnień.
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 15:47. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Torba dla mamy

                          Torebka dla mamy?... przede wszystkim powinna być duża, aby pomieścić wszystkie zabawki swojej pociechy xd

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Torba dla mamy

                            Nie jestem typem kobiety, która nosi klasyczne, skórzane torebki. Od zawsze ubierałam się bardziej sportowo i nosiłam sportowe dodatki. Jednak nie powinno to się Wam kojarzyć z adidasami, dresami i bluzami z kapturem, bo tak ubrana nie chodzę. Lubię modne rzeczy, dobrej jakości ubrania i dodatki. Moim faworytem jeśli chodzi o torebki są torebki żeglarski z oferty sklepu, która znajduje się pod tym linkiem xxxxxx
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 15:47. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Torba dla mamy

                              Ja mamie kupiłam niedawno listonoszkę ze skóry ekologicznej, bardzo jej pasuje, ja zresztą tez lubię ten typ torebek

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Torba dla mamy

                                Jeśli będzie to skórzana torebka, to na pewno system pielęgnacji takiej torebki jest zupełnie odmienny. Podrzuć mamie xxxxx aby dowiedziała się jak pielęgnować swój prezent
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 15:48. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X