Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja Wampowiem Dziewczyny, że sama nie wiem już kiedy najlepiej wszystko kupować...Lekarz doradził mi już kompletowanie wszystkiego po 5 mcu, bo jeszcze brzusio nie będzie wielki...Mówił,że im później tym ciężęj...Poza tym mam taki problem, że mem bardzo wysokie ciśnienie i ostrzegają mnie za każdym razem, że moge wcześniej urodzić...Już jestem na lekach a to dopiero ostatnie 5 dni 5 mca... Nie wiem sama, nie chcę potem zostać bez niczego albo szybko wszystko kupować... Moja koleżanka tez tak zwlekała i jak urodziła, to nawet nie miała w czym dziecka do donku przywiźć ze szpitala, mąż wszystko na szybko w szpitalnym sklepiku kupował
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      [COLOR="purple"]No właśnie jak wyjdzie na to, że mój mąż będzie musiał sam jechać kupić i jeszcze zadecydować to mój synek w różowych ciuszkach będzie chodził. Dlatego myślałam, że łóżeczko kupie w marcu. Bo jak byłam z mężem oglądać to powiedział, że ,,to różowe jest śliczne" ha ha. Tak nasz synek bardzo ładnie w różowym zapewne by wyglądał.
      Last edited by nitka236; 11-12-2008, 17:09.
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Ja jade w styczniu kupować ciuszki i łóżeczko a w lutym/marcu wózek. Bo koleżanki mi doradziły że jak nowe łóżeczko kupie to lepiej aby miesiąc albo dwa rozłożone stało aby dobrze sie wywietrzyło bo drewno musi sie pożądnie wywietrzyć . Do świąt tak nie czekam chać bardzo je lubie jak do tych styczniowych zakupów


        Nitka a co do tej kobiety to jak ją złapią to powinni takiej od razu jajniki podwiązać i pozbawić praw rodzicielskich - no chyba że była w szoku poporodowym .
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          no właśnie mogła być w szoku albo dostała jakiejś depresji i tak to się skończyło. Różnie to bywa nie każdy ma pełną rodzine i wsparcie. Ale skasowałam tą informacje bo My przecież nie możemy się denerwować...
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Nitka ale wiesz telewizja gazety tyle tego wszystkiego na około że nie da sie uniknąć nieciekawych wiadomości
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Graża2008 oj stara sie stranaprawde dużo robi pzry Olim jak wraca z pracy a ja już jestem wykonczona całodziennym brykaniem z Olinkiem,który ma energi jak 3 dzieci to on przrejmuje stery




              Skomentuj


                Paulincen 23 to super mąż na medal a jak sie czujesz dzidzka w brzusiu kopie. Bo nasz synek to praktycznie tylko wieczorkiem i nockami fika a tak to raczej grzeczny jest w dzień chyba że coś słodkiego zjem to wtedy też daje znać
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nasz dzidzia jak szalona kopieale wieczorami szczególnie miedzy 22-24 wtedy kiedy ide spaćtak to już jestkiedy pzrestajemy chodzić i je kołysać jak w wózeczku to zaczyna brykać




                  Skomentuj


                    Paulinchen no to widze że nie jestem sama i że to normalne takie nocne zabawy bo mnie koleżanka straszyła że jak sie urodzi to też mi będzie tak w nocy imprezował
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      troche z innej bajki

                      Hey
                      a ja jestem młodą przyszłą mamą i dopiero poznaje swoje dzieciątko ,
                      też chciałabym żeby kopało mi w brzuszku a to dopiero 3 miesiąc , nie mogę się doczekać ;] a rodzę dopiero w czerwcu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        niestety mi tez dokucza bezsennosc i z dnia na dzien jest coraz gorzej ;( dzis probowalam usnac o 23 do 2 i nie udalo mi sie wiec sie poddalam i zajelam sie czytaniem, moze za jakis czas uda mi sie zasnac. Na szczescie w ciagu dnia jest troche lepiej - i jakos wyrownuje niedobory snu, chyba ze mam akurat jakies badania, albo spotkania z przyjaciółmi. Żadne metody na bezsennosc nie zdaja egzaminu, a Mała jest bardzo aktywna w nocy i tez nie ma dla nas wspólnej, wygodnej pozycji ;(
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          MłodaM.17 na wszystko przyjdzie czas tylko troszke cierpliwości trzeba
                          U mnie dziś znowu paskudna pogoda pada deszcz za śniegiem od samego rana ble tak jak wczoraj, a ja bym sobie gdzieś wyszła pospacerowała-wyjść i tak musze z pieskiem ale az mi sie nie chce.
                          Jaka pogoda u was dziewczyny?
                          Jak sie czujecie?
                          Piszcie
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            ja mam obecnie 2 chore czterolatki w domu, oczywiscie marudza w nocy wiec nie ma mowy o wyspaniu sie. W dzien tez marudza ech.........
                            A wogóle to chyba powoli czas spakowac torbe tak sie zbieram z tym i zbieram. Moje maluchy urodziły sie 6 dni póżniej wiec juz czuje pewna presje

                            Skomentuj


                              Hej graza U mnie pogoda jak zwykle w Irlandii - pada i wieje...ale już się przyzwyczaiłam, napale w kominku i siedzę sobie na sofie oglądając programy o narodzinach Co do samopoczucia u mnie to jest super, choć ostatnio zauważyłam małe zmiany nastrojów, których nie miałam w pierwszych trymestrze... za 5 dni zaczynam 6 mcJakaś taka beksa się ze mnie zrobiła ostatnio ale to mija... i jeszcze mam straszne "parcie" na lody owocowe, jem po 4 dziennie...a Wy na co macie ostatnio pokusę dziewczyny??? Buziaki i pozdrowienia:*
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Cześć dziewczyny,u mnie pogoda nie najgorsza,nic nie pada więc wybraliśmy się z mężem na małe zakupy(prezenty dla chłopaków)Ostatnio mam ochotę na ...truskawki,ale takie świeżutkie ,pachnące....ale jakoś nie mogę ich kupić
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X