Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezenty dla facetów

    Napisane przez KatarzynkaM Pokaż wiadomość
    Alkomat, zgadzam się, fajna rzecz, można się pobawić, ale też na pewno poprawi bezpieczeństwo. W ogóle to moim zdaniem powinien być obowiązkowy sprzęt każdego kierowcy.[/url] Bardzo fajny.
    Masz alkohita? Jak Ci się sprawuje? Od dawna masz i jak często używasz?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty dla facetów

      A ja mężowi kupiłam golarkę do brody, z babylis, jak dobrze pamiętam. Używa od pół roku i jest bardzo mocno zadowolony, a nie była jakaś droga, bo dałam za nią coś ok. trzech stówek. nie pamiętam dokładnie...

      Skomentuj


        Odp: prezenty dla facetów

        A ja zrobilam prezent i mezowi i sobie przy okazji Zamowilam w sklepie Koszulkowo. Wybralam wzor Krolowa+Krol - fajny i smieszny wg mnie Koszulki - naprawde dobre jakosciowo, bawelna i to nie byle jaka. Niezle to wyglada, jak razem wychodzimy gdzies ubrani w takie koszulki

        Skomentuj


          Odp: prezenty dla facetów

          Wydaje mi się, że lepszym pomysłem jest coś praktycznego, co przyda się nie raz. Może scyzoryk Swiza ze scyzoryki.net? Można zamówić opcję z grawerem - jak dla mnie świetny pomysł.

          Skomentuj


            Odp: prezenty dla facetów

            Może jakieś eleganckie buty? Porządnej jakości męskie buty znajdziecie w scarpe-esclusive.pl To sklep online. Kupicie tam buty z dobrej jakościowo skóry, solidnie wykonane. Mąż ma stamtąd dwie pary butów – eleganckie półbuty i mokasyny, obie pary są bardzo wygodne i lubi je nosić. Dodam jeszcze, że mają tam buty o ciekawych wzorach, kolorach no i można nawet połączyć wzory i stworzyć własne, niepowtarzalne buty, moim zdaniem to super sprawa.

            Skomentuj


              Odp: prezenty dla facetów

              A może zaskocz faceta i zaprojektuj koszulkę na stronie - taka koszulka z własnym nadrukiem jest niepowtarzalna. Według mnie to bardzo fajny pomysł na oryginalny prezent

              Skomentuj


                Odp: prezenty dla facetów

                Ja mam często problem z kupieniem prezentu facetowi. Ostatnio kupiłam na przykład breloczki do kluczy w różnym kształcie: . Mam nadzieję, że gdy na niego patrzy to myśli o mnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezenty dla facetów

                  Kupiłam nowe słuchawki z megasceny dla swojego i koszulkę z nadrukiem "najlepszy facet pod słońcem". Styka, my nie robimy sobie strasznie drogich prezentów. Słuchawek używa, koszulkę nosi i to mnie cieszy

                  Skomentuj


                    Odp: prezenty dla facetów

                    Wyprawienie imprezy jest moim zdaniem zawsze strzałem w dziesiątkę
                    Nie możemy udawać, że nas nie uprzedzono.

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty dla facetów

                      A koszulka z jakimś fajnym nadrukiem? Na xxx wybór jest ogromnym, koszulka z ciekawym napisem, abo obrazkiem może sprawdzić się jako preznet nie tylko dla faceta, ale nawet dla przyjaciółki czy siostry.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty dla facetów

                        Na xxx masz spory wybór perfumów męskich w bardzo dobrych cenach. Może taki perfum z ulubionym zapachem faceta będzie fajnym pomysłem na prezent? To wszystko zależy od faceta, bo mój np. dużo czyta wiec jak bym też kupiła ciekawą ksiażkę.

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty dla facetów

                          Moze jakies fajne sluchawki
                          Mysle ze mozesz spokojnie znalezc cos dla siebie w cenie do 100-200zl bez problemu i dac je jako prezent dla swojego ukochanego

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty dla facetów

                            Może takie ciuchy byłyby świetnym pomsysłem? . streetwearowy look, co może się podobać facetowi. Ja bym się chyba zdecydował.
                            Twoja podświadomość pomnaża wszystko, co jej powierzysz

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty dla facetów

                              A może jakiś ciekawy plecak na laptopa? Wbrew pozorom, taka rzecz jest niezwykle przydatna, a jak wiemy, mężczyźni uwielbiają tego typu rzeczy.

                              Skomentuj


                                Odp: prezenty dla facetów

                                W tym roku dla mojego męża wymyśliłam bardzo oryginalny prezent, przynajmniej tak mi się wydaje. Wykupiłam dla nas wycieczkę na jarmark bożonarodzeniowy do Wiednia uznałam, że to będzie świetny pomysł. Wyjazd nie trwa długo, bo tylko 1 dzień, więc nawet nie musimy brać wolnego w pracy. Bardzo lubimy klimat świąteczny, więc mam nadzieję, że mąż będzie zadowolony, ale dopiero o tym dowiem się w Mikołajki, bo wtedy planuję mu wręczyć prezent.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X