Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

    Półki aż uginają się od kosmetyków dla małych dziewczynek - balsamy z księżniczkami, kolorowe lakierki do paznokci, różowe perfumy, płyny do higieny intymnej, malowidła oczywiście z księżniczkami...

    Zastanawiam się, czy wasze córeczki tego wszystkiego używają? Co mają w swoim "asortymencie"?




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

    Czytałam ostatnio o perfumach dla niemowląt. Dla mnie to mmmm... chore.
    Maluje czasem dziewczynkom paznokcie, mają pomadki ochronne i to chyba tyle Teraz są takie fajne książeczki Top model, do których dołączone są cienie, pomadki itp. i maluje się twarze w tych książeczkach. Zdecydowanie wolę taka opcję niż malowanie samych siebie
    Mają jeszcze czas na niszczenie skóry

    Skomentuj


      #3
      Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

      patrząc po ilości tego, co można kupić w sklepach zastanawiam się, czy nie nadchodzi "amerykańska moda". Na TLC jest taki program o małych pięknościach. Mamy opalają natryskowo córeczki, robią im tipsy, doczepiają włosy... To z pewnością nie jest normalne. Czemu nie wystarczy, że sobie paznokietki "jak mama" pomalują? Jak bardzo chcą mieć żel z księżniczkami to też niech sobie mają. Dzieciaki potrafią wiele "wybłagać", ale jak tendencja jest odwrotna i to mamy zachęcają do kosmetyków to chyba już soć jest nie tak...

      taka na przykład amerykańska dziewczynka...
      Attached Files




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

        http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...932#post296932

        Skomentuj


          #5
          Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

          moja córeczka ma na razie podstawowe kosmetyki, kremiki, szampony, żele do mycia, ale ostatnio sobie zażyczyła lakier do paznokci , nie kupiłam jej ;p

          Skomentuj


            #6
            Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

            no moja córeczka jeszcze za mała aby miała tego typu rzeczy w łazience, aczkolwiek jak będzie większa z pewnością zakupie jej odrobine kosmetyków ale w miarę rozsądku, przepych nie jest dobry dla dziecka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

              hehe... czego to moja córcia nie ma Lakiery, błyszczyki, perfumy, pilniczki Chyba jej na urodziny taki kuferek kosmetyczny na to wszystko kupię, bo kosmetyków w łazience to u niej więcej niż u mnie i męża razem wziętych

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

                Dla córki zdobienie paznokci jest super zabawą. Kupuję tańsze lakiery, ozdoby, by córeczka nauczyła się malować paznokcie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

                  Balsamy dla dzieci do dobry kosmetyk wtedy kiedy dziecko ma przesuszoną skórę ciała. Taka codzienna porcja balsamu dla niemowląt to najlepszy sposób ma poprawę skóry maluszka. Dobry kosmetyk nawilżający do skóry niemowlaka i dzieci starszych powinien zawierać substancje najskuteczniejsze w nawilżaniu. W sklepach i aptekach jest mnóstwo kosmetyków nawilżających, ale nie kupuj pierwszego lepszego. Warto zakupić odpowiedni produkt tutaj https://hipoalergiczny24.pl/balsam-dla-dzieci Dobry preparat nawilżający dla niemowląt powinien zawierać substancje o udowodnionym działaniu nawilżającym.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Lakiery, perfumy, balsamy... - ile kosmetyków mają wasze córki?

                    Lakiery do paznokci? Perfumy? A o dziewczynkach w jakim wieku rozmawiamy? Bo szczerze mówiąc, przeraża mnie, że rozmawiamy o kosmetykach do malowania w kontekście małych dziewczynek. Ale to może dlatego, że ja nigdy do takich rzeczy nie przywiązywałam wagi, mnie absorbowało tarzanie się w piasku i błocie, granie w piłkę itd. Nie wiem, czy wdrażanie córek w kwestie urodowe, gdy mają zaledwie kilka lat, jest dobrym pomysłem. Chyba, że w ramach zabawy w naśladowanie dorosłych, ale to tylko wtedy.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X