Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Dziewczyny!!! W niedziele dostałam strasznego bólu na dole brzucha. Noc miałam nie przespaną płakałam i brałam nospe bo nie wiedziałam co zrobić.Tak strasznie się bałam o swojego synka. W poniedziałek szybciutko do położnej i lekarza. Obadali mnie (bez USG) i stwierdzili, że nie ma nic niepokojącego. Za przyczyne bólu lekarz uznał kopniaki mojego synka. Faktycznie tak właśnie się czułam jakbym w środku miała potłuczony brzuch. Nie czuje jeszcze ruchów więc sama ie wiem co się dzieje ale bardzo się boje...
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Ja też

      witam Was!
      Ja mam 23 lata i 31 tc termin na 26 stycznia , ale wiem ze bedzie wczesniej z nami nasza druga córeczka, pierwsza ma 5,5 lat i nazywa sie Zosia- Najpiękniejsza Królewna nasza.
      Ja jestem ze Śląska

      Skomentuj


        Napisane przez Anecia Pokaż wiadomość
        Kobietki mam pytanko.Zaraz po urodzeniu bobasek na której stronie materacyka powinien leżec?A mam materacyk gryka-pianka-kokos.
        na kokosie na tej stronie ktora jest twardsza

        Skomentuj


          to cieszę sie bardzo że wszystko jest wporządku!! pewnie że chce wiedzieć chyba umarłabym z ciekawośći ale ja pewnie dopiero sie dowiem w styczniu bo teraz mam wizyte 8 grudnia!! a ostatnio miałam robione usg więc teraz pewnie nie bedzie mi robił!!
          faktycznie powiem szczerze że teraz czuje sie super!! początki nie były najlepsze a teraz jakby ręką wszystko odjął!!
          pozdrawiam
          Last edited by kama109; 25-11-2008, 18:55.

          Skomentuj


            nasze twinsy i tak lezały w rozkach wiec strona materacyka kompletnie nie miała tu znaczenia, nawet sie nad tym nie zastanawiałam.

            Skomentuj


              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
              Hej Dziewczyny!!! W niedziele dostałam strasznego bólu na dole brzucha. Noc miałam nie przespaną płakałam i brałam nospe bo nie wiedziałam co zrobić.Tak strasznie się bałam o swojego synka. W poniedziałek szybciutko do położnej i lekarza. Obadali mnie (bez USG) i stwierdzili, że nie ma nic niepokojącego. Za przyczyne bólu lekarz uznał kopniaki mojego synka. Faktycznie tak właśnie się czułam jakbym w środku miała potłuczony brzuch. Nie czuje jeszcze ruchów więc sama ie wiem co się dzieje ale bardzo się boje...
              Witam,skoro lekarz powiedział,że wszystko jest ok to nie masz się czym martwić.Mój maluszek nieraz tak mocno kopie ,że mnie pecherz boli
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Ja pierwszego dzidziusia urodziłam w Marcu 2008 rodził sie tylko 15 minut a teraz jego braciszka, albo siostrzczke też mam na Marzec, a dokładniej 18

                Skomentuj

                •    
                     

                  madzik291 a można wiedzieć dlaczego masz mieć cesarskie cięcie? , Ja mam astme oskrzelową i boje się żeby również taka decyzja nie zapadła...
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Po badaniu!

                    Jestem już po badaniu! Trwało ok 40min koszt 200 + płytka z
                    nagraniem i zdjęcia maleństwa i serduszka. Doktor
                    stwierdziła "nietypową niedomykalność zastawki trójdzielnej i
                    obszerny otwór owalny" pozatym wszystko inne w porządku. Narazie nie
                    mam się co martwić bo to wszystko ma szanse się jeszcze domknąć
                    musze kontrolować to u swojego lekarza, rodzić mogę w normalnym
                    szpitalu tylko po porodzie musze zgłosić się z noworodkiem jak
                    będzie miał miesiąc na kontrolne badanie echa serca noworodka.
                    Dzięki za wsparcie dziewczyny! Mam nadzieje że wszystko się "podomyka" a jak nie to pewnie w najgorszym wypadku operacja ale to juz jak dzidzia będzie z nami.


                    Skomentuj


                      Oj ja też bardzo chciałbym wiedzieć czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. mam nadzieję, ze przed nowym rokiem się dowiem. powiem szczerze, że intuicja mówi mi, że na 90% to będzie chłopiec. Ale jak będzie dziewczynka to absolutnie się nie rozczaruję - byle było zdrowe.
                      Teraz marzę tylko o tym, by wreszcie mnie trochę pokopało. 1.12 mam wizytę - ciekawe czy zobaczę dzidzię ( jak na razie co wizytę miałam robione USG ).
                      Ogólnie czuję się super i energia też mnie raczej rozpiera.
                      Pozdrawiam.
                      Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                      http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No to tak jak ja

                        Skomentuj


                          Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                          madzik291 a można wiedzieć dlaczego masz mieć cesarskie cięcie? , Ja mam astme oskrzelową i boje się żeby również taka decyzja nie zapadła...
                          Ostatnio miałam cesarke i teraz mam zagrożoną ciąże.Lekarz powiedział,że nie będziemy ryzykować,by nie było żadnych komplikacji.Z jednej strony się ciesze,że tak się zakończy ale z drugiej nie...
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            A nie wiecie co słychać u Grazy2008?
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Cześć dziewczynyjestem po USG połówkowym 23tydzien wszystko ok najważniejsze,że łożysko się przemieścilo na właściwe miejscemyślałam,że będę mogła pochwalić się Wam czy to chłopczyk czy dziewczynka,ale niestety dzidzia nie miała ochoty pokazać co tam kryjemoże następnym razem się uda pozdrawiam




                              Skomentuj


                                Paulichen23 przynajmniej będziesz miała niespodziankę jeśli się nie dowiesz jakiej płci jest dziecko. Najważniejsze, że wszystko jest ok... Ja byłam na USG w 16 tygodniu a teraz powinnam w 22 (nie wcześniej) ...Więc muszę jeszcze troszke poczekać. Moja siostra dzisiaj stwierdziła, że wyglądam jakbym była w 7 miesiącu. Faktycznie mój brzuszek jest bardzo, bardzo duży
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X