Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żurawina w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Żurawina w ciąży

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny jeśli nie lubicie samej żurawiny to spróbujcie dodawać ją do innych potraw. Ja tak właśnie się do niej przekonałam. Suszoną dodają tak samo jak inne bakalie do ciast lub ciastek. Lubię też budyń czekoladowy z żurawiną
    a taka przetworzona ze słoika ma twoim zdaniem takie same właściwości? jak dla mnie to sama chemia i cukier

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Żurawina w ciąży

      Oczywiście że chemia i cukier, taką kupuję tylko do oscypków albo serów wędzonych - bo właśnie lubię ten chemiczno dżemikowy smak ;p
      Ogólnie polecam suszoną (też trzeba czytać skład aby była bez cukru) ale posiadam też w domu żurawinę i żurawinę z pigwą własnej roboty, yyy tzn. roboty mojej mamy Jest strasznie kwaśna ;p

      Skomentuj


        #18
        Odp: Żurawina w ciąży

        Oj ja ostatnio trafiłam na kabanosy żurawinowe i przyznam ze sa przepyszne

        Skomentuj


          #19
          Odp: Żurawina w ciąży

          ooo to nie wiedziałam nawet że takie są na rynku.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Żurawina w ciąży

            Kupiłam z ciekawości i przyznam ze sa bardzo dobre ;P Henryk Kania ma takie różności

            Skomentuj


              #21
              Odp: Żurawina w ciąży

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Oczywiście że chemia i cukier, taką kupuję tylko do oscypków albo serów wędzonych - bo właśnie lubię ten chemiczno dżemikowy smak ;p
              Ogólnie polecam suszoną (też trzeba czytać skład aby była bez cukru) ale posiadam też w domu żurawinę i żurawinę z pigwą własnej roboty, yyy tzn. roboty mojej mamy Jest strasznie kwaśna ;p
              no właśnie trzeba mieć taką zdolną mamę co robi takie cuda, ja chyba muszę pozostać przy tabletkach

              Skomentuj


                #22
                Odp: Żurawina w ciąży

                Napisane przez maja-z1986 Pokaż wiadomość
                no właśnie trzeba mieć taką zdolną mamę co robi takie cuda, ja chyba muszę pozostać przy tabletkach
                Chyba jutro zadzwonię do mamy i jej za to podziękuję, bo zamiast doceniać to się zawsze złościłam na mamę "co znowu wałówka słoików" ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Żurawina w ciąży

                  Mikka mamy trzeba kochać i wielbić za takie dobrodziejstwa hehe

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Żurawina w ciąży

                    moja też robi żurawinkę ja sobie życia bez żurawinki nie wyobrażam, także swietnie ze do tego jest jeszcze zdrowa i na pęcherz działą, cociaż ja akurat z pęcherzem nie mam kłopotów, bo i tak tyle ziół piję i ja Regularne Cykle i na inne rzeczy że mam tyle płynów do wydalenie, ze tylko sikam i sikam

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Żurawina w ciąży

                      U nas jak malutka złapała zapalenie pęcherza, to pediatra również zalecała picie herbatek żurawinowych, ja nigdy nie pamietam abym piła czy jadła żurawinę, ale jak już pisałam w okresie ciażowym poznałam wiele smaków rownież i smak żurawiny, która musze przyznać ze ma ciekawy smak

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Żurawina w ciąży

                        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                        U nas jak malutka złapała zapalenie pęcherza, to pediatra również zalecała picie herbatek żurawinowych, ja nigdy nie pamietam abym piła czy jadła żurawinę, ale jak już pisałam w okresie ciażowym poznałam wiele smaków rownież i smak żurawiny, która musze przyznać ze ma ciekawy smak
                        Nie jadłś niegdy camemberta smażonego podawanego z żurawinką? - Od kiedy poznałam ten smak moje zycie zmieniło sie nie do poznania! zupełnieinne doświadczenia smakowe - inna rzeczywistośc kulinarna isę otworzyła przedemna - ta potrawa z żurawiną o jest po prostu wielkie WOW!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Żurawina w ciąży

                          Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
                          Nie jadłś niegdy camemberta smażonego podawanego z żurawinką? - Od kiedy poznałam ten smak moje zycie zmieniło sie nie do poznania! zupełnieinne doświadczenia smakowe - inna rzeczywistośc kulinarna isę otworzyła przedemna - ta potrawa z żurawiną o jest po prostu wielkie WOW!
                          o ja też uwielbiam to zestawieni, mój mąż zamiast camemberta wybiera oscypka ja akurat nie lubie tych górskich serów i pozostaje przy camembercie - teraz ze wzgledu na to iz karmie je racze sie serami plesniowymi ale uwielbiam, a zurawine lubie tez suszoną do chrupania

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Żurawina w ciąży

                            Uwielbiam żurawinę i to za równo przetworzoną jak i surową. Ostatnio lekarz mi zalecił picie soku bo mam podwyższone leukocyty co może wskazywać na zapalenie pęcherza moczowego, a na to najlepsza jest żurawina

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Żurawina w ciąży

                              suszoną to można sobie do musli dosypać
                              a wiecie, ze kwas foliowy lepiej sie wchłania w obecności witaminy c - a żurawina mam jej mnóstwo!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Żurawina w ciąży

                                to swietnie - bo tez ją lubię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X