Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remont łazienki - co jest trendy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

    W sumie trendy się zmieniają. Ja jestem za tym, by urządzać łazienkę ponadczasowo.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

      Wiem, że bardzo modne aktualnie są nowoczesne kabiny prysznicowe typu walk-in. Ja zamawiałam taki model w sklepie xxx Kabina w mojej łazience prezentuje się rewelacyjnie. W końcu stworzyłam minimalistyczną łazienkę, o jakiej marzyłam
      Last edited by gagatka; 09-02-2021, 10:50. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

        Teraz w trendach łazienkowych przebija się światło. Światło w tym sensie, że dużą rolę odkrywa oświetlanie. Najlepiej wybrać poza oświetleniem ogólnym oświetlenie dodatkowe. Ja polecam wybrać np. nowoczesny kinkiet łazienkowy xxx. Jestem z niego bardzo zadowolona. Innych nie testowałam.
        Last edited by gagatka; 09-02-2021, 10:47. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

          Ja uwielbiam w łazienkach biel. Jest fantastyczna, bo czuje się człowiek tam odprężony i chyba o to chodzi, żeby w łazience mieć chwile dla siebie. Białe płytki, białe ściany, płytki i może jakieś dodatki w jednym kolorze (ja bym chciała coś w zieleń), np.: kwiaty, pojemniki i dywaniki itp

          Skomentuj


            Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

            Przyznam się, że nie do końca interesuje się trendami, nie śledzę tego co jest aktualnie modne, bo nie ma to dla mnie większego znaczenia i liczy sie dla mnie tylko to, co mi się podoba. Planuje remont łazienki, ale nie będzie to duży remont, bo tylko wymiana grzejnika, umywalki i szafek łazienkowych. Szafki już wybrałam, mam problem z grzejnikiem. Biorę pod uwagę tylko grzejniki elektryczne łazienkowe xxx , bo nie mamy tam normalnego ogrzewania. Polecicie jakieś?
            Last edited by gagatka; 09-02-2021, 10:46. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

              Do tej pory nie miałem okazji korzystać z takich rozwiązań. Może w końcu się zdecyduję.
              Rodzimy się bowiem i umieramy sami, a ci, którzy towarzyszą nam po drodze, zwykle będą musieli wybrac własną.

              Skomentuj


                Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                Jeśli będziesz szukać również drzwi to odwiedź sklep Kornik.com.pl. W trendy się mega wpisują

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                  no właśnie, szarość z jakimś mocniejszym akcentem na łazience plus jest dużo takich fajnych aranżacji, chociaż te zdjęcia trochę małe. widziałam kiedyś pokój dzienny - 3 ściany szare i jedna czerwona, wyglądało to super a człowiek się wcale nie męczył w takim pokoju, bo szarość tak łamała ten wyraźny kolor
                  system haccp

                  Skomentuj


                    Odp: Remont łazienki - co jest trendy?

                    No zależy co się komu podoba. dla mnie trendy była nowoczesna kabina i taka mam od Swissliniger. A innemu się spodoba wanna akrylowa, innemu wolnostojąca. Ja zadowolona jestem ze swojego wyboru, mamy masywną, nowoczesną kabinę i na pewno posłuży latami

                    Skomentuj


                      Nowoczesne łazienki wyglądają super choć mi ostatnio bardzo podobają się łazienki w stonowanych barwach z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi np. czerwienią lub drewnianymi akcentami. Myślę jednak, że że trendy na tyle się cały czas zmieniają, że warto skorzystać z pomocy jakiegoś specjalisty od projektowania wnętrz. Ja mogę polecić panią Monikę i Nasz Nowy Dom xxx . Pani Monika ma świetne pomysły jeśli chodzi o aranżację wnętrz i jest bardzo zaangażowana w każdy swój projekt, a dodatkowo współpracuje ze sprawdzoną firmą remontową. Warto skorzystać z porady
                      Last edited by gagatka; 09-02-2021, 10:45. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja sobie na różnych stronkach na fb szukam zawsze inspiracji

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X