Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

hemoroidy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Hemoroidy

    Na szczęście krótko się z tym zmagałam, w czasie drugiej ciąży. I przeszło samo, na szczęście. Jedno co mogę powiedzieć: bardzo wstydliwy problem.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Hemoroidy

      Mój problem z hemoroidami zaczął się po pierwszej ciąży i niestety trwa do chwili obecnej. Myślę, że gdyby zrzuciła jeszcze kilka kilogramów to byłam na dobrej drodze do rozwiązania tego wstydliwego problemu. Maści niewiele mi pomagają...


      Skomentuj


        #33
        Odp: Hemoroidy

        Może warto jeszcze spróbować czopków? Wiele osób sobie je chwali. Ogólnie to i tak wszystko sprowadza się do diety i unikania zaparć, to przeważnie one odpowiadają za powstawanie hemoroidów, można im też zapobiegać stosując dicopeg i zwiększając aktywność fizyczną.

        Skomentuj


          #34
          Odp: hemoroidy

          Nieciekawa sprawa, mnie na szczęście ominęły takie "przyjemności"

          Skomentuj


            #35
            Odp: hemoroidy

            Nie ma się co chować za wstydem tylko iść do lekarza.

            Skomentuj


              #36
              Odp: hemoroidy

              No i profilaktyka jest też ważna, jak się pojawią zaparcia iść po dicopeg 10g i stosować się do zaleceń dietetycznych

              Skomentuj


                #37
                Odp: hemoroidy

                Dobrze jest na pewno wprowadzić dietę pełną błonnika tak aby zapobiegać zaparciom.
                Liczy się również przyjmowanie duzej ilości płynów. Przy problemach z wypróżnianiem należy pić duże ilości napojów, co najmniej 2 litry dziennie. Oczywiście najlepsza jest niegazowana woda mineralna. Warto też włączyć do menu pokarmy płynne, np. w postaci zup.

                Poczytajcie sobie również o tym leku

                Cyclo 3 fort ulotka

                Jest to lek wspomagający na hemoroidy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: hemoroidy

                  właśnie mnie zastanawia jaką profilaktykę można stosować? Facet się skarży na ból ale do lekarza ne chce iść, już nie wiem jak mu pomóc.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X