Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

hemoroidy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    No mi niestety "wyskoczyl" wczoraj I do tego jakies jeszcze zatwardzenie mam Nie idzie skorzystac z toalety.. podczas ciazy to juz 3 raz mam tego hemoroida.. ale czego on pod koniec wyskoczyl kiedy zostalo niecale 14 dni do terminu!.. wrrrr burak jeden

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja tez mialam jednego wielkiego pod koniec ciazy i kilka miesiecy po porodzie.Smarowalam mascia to sie schowal ale przy wiekszym wysilku czesto czuje ze znowu wyskoczyl.Czy tego w ogole mozna sie pozbyc tak raz na zawsze?

      Skomentuj


        #18
        Na stol operacyjny .....

        Skomentuj


          #19
          Jak to na stól operacyjny,a ty bylas goplana usuwac czy jak ze tak radzisz??

          Skomentuj


            #20
            Hemorectal super drugi dzien stosuje i nie ma zadnego bolu ani problemu w wc

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez Niunia84 Pokaż wiadomość
              ja od 8mies ciazy mam hemoroidy masakra okropnosc jakos balam sie cos uzywac w ciazy a bol niesamowity i obfite krwawienie.po porodzie jestem prwie trzy mies nic nie stosowalam bo myslslam ze mi samo zejdzie mniej sie t nasilalo nie zawsze w wizycie w toalecie tak bylo ale ostatni bylo tak codziennie wiec kupilam masc avenoc i tabletki venescin i juz widze poprawe a lecze od tygodnia dopiero zalecaja przez trzy tyg brac te tabletki zeby do konca wyleczyc te zylaki bo jak przestaje bolec to one tylko sie zmniejszyly a trzeba calkiem zlikwidowac powodzenia w leczeniu
              Niunia ja mam tak samo ale stosuję maść Aesculan bo Avenoc wcale mi nie pomaga, mam jeszcze tabletki od lekarza - Detralex chyba, ale nie chcę brać bo karmię piersią...

              Skomentuj


                #22
                Mialam ten 'problem' po porodzie. Stosowałam maśc emorect i problem się rozwiązał ;-) Nie mam żadnych nawrotów także polecam maśc i dietę bogatą w blonnik :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  mi lekarz ogolny przepisala czopki ktore robiono specjalnie w aptece (karmie piersia). hemoroidow i bolow nie ma
                  Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                  http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                  http://perlasta.blogerki.pl/

                  Skomentuj


                    #24
                    ja polecam czopki "procto gliwenol"

                    Skomentuj


                      #25
                      Hemoroidy

                      Jak to cholerstwo leczyć? Czy da się to wyleczyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Hemoroidy

                        Masz je po porodzie? Mi pomogły czopki i maść .Wszystko kupiłam w aptece bez recepty. Niestety to cholerstwo jest uciazliwe.Po porodzie często z tym się zmagalam a teraz już od około pół roku mam spokój / rodzilam 1,5 roku temu /



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Hemoroidy

                          Też miałam ten problem po porodzie ale na szczęście pomogły mi czopki do odbytnicze. Jakby to nie pomogło to chirurg musiałby je usunąć operacyjnie a wiadomo z czym to się wiąże

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: hemoroidy

                            Pierwsze co to bym zaczęła od jakiejś maści, bo wiadomo że tak od razu z takim troszkę wstydliwym problemem ciężko iść. Zmienila bym diete na bogatą w błonnik rzeby zaparć ne było. Jeśli problem by się nasilił to do lekarza.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Hemoroidy

                              Słyszałyście już o Procto Vitale? Jest to naturalny produkt, który wspomaga leczenie hemoroidów. Zawiera jedynie wyciągi roślinne, dlatego też jest w pełni naturalny. Nie ma też skutków ubocznych. Niweluje uporczywe objawy i dzięki temu można normalnie funkcjonować.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Hemoroidy

                                Maści czy czopki ok, ale w zaawansowanym stadium to już tylko laser. Taki zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny, trwa z 15 minut. Takie info przynajmniej znalazłam na http://only4ladies.pl/ w artykule Hemoroidy - specyfika i leczenie problemu. Robiłyście?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X