Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wibrator. Jaki wybrać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wibrator. Jaki wybrać

    Cześc. Chcielibyśmy sobie kupić z mężem wibrator . Jeszcze do tej pory nie używaliśmy ale jak widzę to jest bardzo duży wybór w sieci. Tak wiec jaki wybrać? Na co zwracać uwagę?
  •    
       

    #2
    Odp: Wibrator. Jaki wybrać

    Napisane przez jagna87 Pokaż wiadomość
    Cześc. Chcielibyśmy sobie kupić z mężem wibrator . Jeszcze do tej pory nie używaliśmy ale jak widzę to jest bardzo duży wybór w sieci. Tak wiec jaki wybrać? Na co zwracać uwagę?
    My sobie zamówiliśmy również jeden niedawno. Nie chciałam aby było to takie duże dildo ale kupiłam niewielki, elegancki , kobiecy wibratorek. Konkretnie ten

    Powiem Ci,że na początku zaintrygował mnie kształt bo jakbym zobaczyła taki wibrator u kogoś na pólce to w życiu bym nie pomyślała,ze jest to wibrator. Jest to wibrator dla dwojga tak więc przyjemność czerpiesz i Ty i on. Zamawiałam przez internet, sama możesz sobie przejrzeć;
    xxxx
    Last edited by disne; 23-06-2020, 21:18. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wibrator. Jaki wybrać

      na pewno się można tym świetnie zabawić.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wibrator. Jaki wybrać

        Najlepszy wibrator będzie taki, który jest wykonany z bezpiecznych materiałów. Lepiej zapłacić więcej i kupić dobrej jakości z atestami. Ten jest fajny, taki elegancki xxxxi jest wykonany z bezpiecznego materiału zatwierdzonego przez FDA. Posiada 5 zróżnicowanych programów działania z możliwością regulacji intensywności wibracji w każdym z trybów. Kolorek też ma fajny
        Last edited by disne; 23-06-2020, 21:18. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wibrator. Jaki wybrać

          Ja również polecam wibratory dla par, naprawdę fajne doświadczenie i koniec końców można użyć solo Co do konkretnych modeli mogę polecić xxxx jesteśmy zadowoleni i nie jest aż tak drogi. Myślimy teraz nad wersją plus która ma trochę inny kształt.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 21:18. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wibrator. Jaki wybrać

            Najlepszy taki, który się nam podoba, wielkość i kształt też ma znaczenie.
            Największy wybór maja tu xxxx
            Przy wyborze można też kierować się najpopularniejszymi
            Last edited by disne; 23-06-2020, 21:19. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wibrator. Jaki wybrać

              Cyberskóra jest spoko nie takie sztuczne jak plastik czy silikon Jeśli masz większy budżet to wybierz właśnie ten Ja fajne modele widziałam na sexowny sklep dosyć fajne modele i w nie wygórowanych cenach.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                jaki ci wygodniej, ja wole opcje z pieszczeniem łechtaczki, a ty może weź duży, realistyczny, lub zagięty opcji sporo, wypróbuj jakiś i zobacz czy ci pasuje czy nie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                  Jak masz budżet to wybierz cyber skórę bo jest znacznie przyjemniejsza w dotyku niż silikon- zobacz sobie może na Sexowny Sklep tam mają spory wybór takiego osprzętu a jak nie to najlepiej coś co nie jest plastikowe Kiedyś widziałam dildo szklane, ciekawe jakie są doznania

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                    Wibrator to bardzo dobry pomysł aby ożywić troszkę związek, sama używam We Vibe i jestem bardzo zodowolona.
                    xxxxx
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 21:19. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                      Ja na początek kupiłam sobie zwykły mały wibratorek. Potem przyszła kolej na masażer łechtaczki i nieco większy wibrator. Kwestia gustu to jest generalnie. Dobrze jest wejść do jakiegoś sklepu i poczytać o tych zabawkach. Polecam wstydliwie.pl bo mają fajne opisy i bardzo dobre zabawki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                        no ja właśnie jakoś nie mogę przekonać się do wibratora - wydaje mi się być taki zimny i sztuczny w porównaniu do żywego peniska

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                          Napisane przez magdawawaa Pokaż wiadomość
                          no ja właśnie jakoś nie mogę przekonać się do wibratora - wydaje mi się być taki zimny i sztuczny w porównaniu do żywego peniska
                          Ja mam podobnie. Jednak co natura to natura

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                            Oczywiście wibrator nigdy nie zastąpi męskiego sprzętu

                            Natomiast ja z żoną kupiliśmy jakiś czas temu parę gadżetów erotycznych m.in. wibrator dla par i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wydaje mi się, że trzeba być otwartym na to co oferują nam sklepy erotyczne, możliwości jest wiele a jak tu nie korzystać skoro potęgują tylko przyjemność a tym samym mocniej wiążą parę! Polecam odwiedzić takie sklepy jak :

                            xxxxx
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 21:19. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wibrator. Jaki wybrać

                              jesli to pierwszy wibros to weź coś prostego może coś z cyber skory? są droższe, ale to nie gumiaczki a dla bardziej zaawandsowanych polecam podwójne z tzw kroliczkiem - poczytajcie sobie o tym tu xxxxx na pewno warto mieć takie gadżety w sypialni bo fajnie urozmaicają seks.
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 21:19. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X