Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zioła na dobre trawienie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: zioła na dobre trawienie

    Na lepsze trawienie działają też zwykłe przyprawy dodane do jedzenia jak bazylia, cząber, cynamon,oregano, chilli i tak dalej. Z dwa miesiące temu mężowi kupiłam ostrosept na problemy trawienne (za namową zielarza ze sklepu zielarskiego) i mąż zbojkotował picie bo smak okropny, ale moja mama piła i mówi, że pomaga.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: zioła na dobre trawienie

      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
      Na lepsze trawienie działają też zwykłe przyprawy dodane do jedzenia jak bazylia, cząber, cynamon,oregano, chilli i tak dalej. Z dwa miesiące temu mężowi kupiłam ostrosept na problemy trawienne (za namową zielarza ze sklepu zielarskiego) i mąż zbojkotował picie bo smak okropny, ale moja mama piła i mówi, że pomaga.
      A to można kupić tylko w zielarskim czy w aptece też, bo może kupiłabym mojej mamie bo jej nic nie pomaga i strasznie się męczy przez te zaparcia, a do tego później bolą ją hemoroidy

      Skomentuj


        #33
        Odp: zioła na dobre trawienie

        Dzięki za podpowiedzi, już sobie wynotowałam.
        Ja od jakiegoś czasu też męczę się ze wzdęciami i bólami brzucha. Zastanawiam się nawet, czy to nie są objawy wrzodów żołądka. No ale zanim wybiorę się do lekarza, spróbuję jeszcze z ziołami. Może to po prostu niestrawność, kto wie

        Skomentuj


          #34
          Odp: zioła na dobre trawienie

          Ja na problemy żołądkowe piłam zwykłą herbatkę z kopru włoskiego dla niemowląt i jestem w szoku,że aż tak dobrze mi pomogła ; )

          Skomentuj


            #35
            Odp: zioła na dobre trawienie

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            A to można kupić tylko w zielarskim czy w aptece też, bo może kupiłabym mojej mamie bo jej nic nie pomaga i strasznie się męczy przez te zaparcia, a do tego później bolą ją hemoroidy
            Nie orientowałam się czy w aptece jest. Nie mam pojęcia jak jest z dostępnością tego w aptekach.

            Skomentuj


              #36
              Odp: zioła na dobre trawienie

              Napisane przez mamazuzika Pokaż wiadomość
              Ja na problemy żołądkowe piłam zwykłą herbatkę z kopru włoskiego dla niemowląt i jestem w szoku,że aż tak dobrze mi pomogła ; )
              Mnie jak na początku karmienia piłam herbatkę z kopru włoskiego też pomagało na różne problemy brzuszno-trawienne. Ale później nie wiem czy się organizm przyzwyczaił czy zaraz po porodzie organizm był bardziej podatny, czy może była jakaś inna przczyna, bo teraz już nie działa na mnie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: zioła na dobre trawienie

                Ja po urodeniu Zuzi pilam herbatkę z kopru włoskiego żeby mała nie miała problemów z brzuszkiem i jej pomagało, ale dziennie wypijałam 2-3 szklanki herbaty

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: zioła na dobre trawienie

                  Córeczce też bardzo pomagała herbatka z kopru włoskiego. Po tej herbatce, jako noworodek robiła piekne kupki

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: zioła na dobre trawienie

                    Ja zawsze uzyawm herbatek ekspresowych bo w tych granulowanych to mnóstwo cukru jest a wy jakie wolicie?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: zioła na dobre trawienie

                      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                      Ja zawsze uzyawm herbatek ekspresowych bo w tych granulowanych to mnóstwo cukru jest a wy jakie wolicie?
                      jestem przeciwniczką granulowanych herbat. Y mnie na półce w kuchni króluja liściaste zazwyczaj herbaty od ziołowych, po czerwona, zielona. Ogląałam etykiety herbatek granulowanych dla dzieci- jak zobaczyłam ile tam cukru to zwątpiłam. Herbatki takie w saszetkach np. z hippa nie miały w składzie cukru, a tak to większość cukier, cukier....Na szczęscie córka z mama lubi pić razem np. herbatę z dzikiej róży, mięte itd

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: zioła na dobre trawienie

                        w prawdzie nie jest to zioło ale na dobre trawienie bardzo dobrze wpływa cynamon. Można go podawać już chyba po 7 miesiącu.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: zioła na dobre trawienie

                          [QUOTE=perpetua88;367223]jestem przeciwniczką granulowanych herbat. Y mnie na półce w kuchni króluja liściaste zazwyczaj herbaty od ziołowych, po czerwona, zielona. Ogląałam etykiety herbatek granulowanych dla dzieci- jak zobaczyłam ile tam cukru to zwątpiłam. Herbatki takie w saszetkach np. z hippa nie miały w składzie cukru, a tak to większość cukier, cukier....Na szczęscie córka z mama lubi pić razem np. herbatę z dzikiej róży, mięte itd[/QUOTE
                          Te granulowane to sam cukier i chemia. Ja również wole liściaste, ale dla dziecka wybieram ekspresowe. Teraz Zuzia jak chce herbatkę to zawsze sama sobie wybiera, najcześciej są to herbatki ziołowe

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: zioła na dobre trawienie

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            jestem przeciwniczką granulowanych herbat. Y mnie na półce w kuchni króluja liściaste zazwyczaj herbaty od ziołowych, po czerwona, zielona. Ogląałam etykiety herbatek granulowanych dla dzieci- jak zobaczyłam ile tam cukru to zwątpiłam. Herbatki takie w saszetkach np. z hippa nie miały w składzie cukru, a tak to większość cukier, cukier....Na szczęscie córka z mama lubi pić razem np. herbatę z dzikiej róży, mięte itd

                            ja tych grantulowany nie stosowalam przewaznie bo wlasnie ten cukier mnie draznił, tez herbatki humana nie zawierają cukru - tylko ciezko je znaleźć przynajmniej u mnie ;/, a moja Zosia lubi tez takie jak mama czyli mieta, różą, zielona tez sprobuje, a tak to duze ilosci wody pije

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: zioła na dobre trawienie

                              ja też unikałam tych granulowanych ale kiedyś kupiłam i czasem gdy skończyły mi się soczki to podawałam synkowi. Niestety od pewnego czasu zmagamy się z AZS i zauważyłam że po herbatce granulowanej plamy na skórze stają się bardziej czerwone uważam że to może być wina konserwantów tam zawartych

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: zioła na dobre trawienie

                                A te herbatki koperkowe też były polecane na dobre trawienie. Z cynamonem to różnie słyszałam, bo ja słyszałam, ze on znów wstrzymuje kupy i jest dobry przy biegunkach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X